من به دو تن از بهترین دوستانم کمک می کنم تا خانه های جدید خود را تزئین کنند و احساس می کنم خوش شانس ترین فرد در جهان هستم که از زمان/استعداد/ارتباطاتم برای کاهش استرسشان استفاده می کنم و به آنها کمک می کنم خانه هایشان را بیشتر دوست داشته باشند. من حدس می‌زنم که سی سال دوستی بسیار نزدیک، مزایایی را برای ما تضمین می‌کند:) و از آنجایی که همه ما مادرانی مشغول کارهای سخت هستیم، این یک راه تضمینی برای دیدن مکرر آنهاست. بنابراین امروز اتاق ناهارخوری R را به شما نشان خواهم داد که تنها مبلمانی را که فکر می‌کنم نگه‌داریم برجسته می‌کند (همه چیزهای دیگر ابتدایی بودند که او بعد از یک دهه آماده است از آن جدا شود – لطفاً به نوار آسیب خورشید در پشت آن توجه کنید. اون مبل – آجیل نیست!!!!؟؟!). میز ناهار خوری او یک میراث خانوادگی است و ما واقعاً آن را دوست داریم، اما صندلی هایی که او داشت واقعاً سبک وزن بودند و احساس می کردند ارزان/قدیمی هستند (در حالی که مسلماً ظاهر بدی نداشتند). من در نهایت تمام این پروژه را به اجرا گذاشتم جوان سازی و طرح آن برای آنها آنقدر عالی به نظر می رسد که حتی نمی توانم به شما بگویم. در اینجا تعدادی را خواهید دید که ما با آنها بازی کردیم.

صادقانه بگویم، بسیاری از این موارد بالاتر از بودجه ما هستند و برخی از آنها برای بقیه طراحی مناسب نیستند، اما من فکر کردم که تمام مواردی را که سنجاق کردم به شما نشان دهم و دلیل آن را توضیح دهم.

READ  بهترین/واقعاً خوب رنگ‌های آبی که استفاده کرده‌ام، تجربه کرده‌ام و هنوز دوستشان دارم

صندلی ناهار خوری پارچه ای مونت ایوری پرفورمنس

اوه، دوست دارم این صندلی. برای آنها کمی ظریف به نظر می رسید و شکل بالای آن ممکن است خیلی شیک باشد اما ته رنگ چوب به خوبی با میز کار می کند. اما نکته داغ – پارچه پرفورمنس به این معنی نیست که نمی‌توانند کثیف شوند، فقط به این معنی است که وقتی این کار را انجام می‌دهند راحت‌تر تمیز می‌شوند (بنابراین واضح است – هنوز باید مبلمان سفید را واقعاً تمیز نگه دارید). این برای خانواده آنها ممنوع بود (دو پسر و یک سگ).

صندلی ناهار خوری بدون بازو زوئی کند

این یک انتخاب محکم است – من عاشق سادگی خطوط پاها در برابر پایه های میز چرخیده هستم. و ترکیب مواد واقعا خوب است.

صندلی غذاخوری مولینا (مجموعه 2 تایی)

این صندلی کاملاً از جنبه های فوق سنتی است (به نظر می رسد دهه 1940 است) اما آن خطوط بسیار زیبا و کلاسیک هستند.

صندلی غذاخوری چرم و عصایی دالتون

باز هم، این بار بالاتر از بودجه ما (وقتی آن را 6 برابر کنید، مانند GEESH است)، اما من فکر می کنم آن چرم و عصا خیلی دوست داشتنی است من فکر می کنم که ممکن است در واقع خیلی شلوغ باشد و یک صندلی ساده تر باعث می شود خطوط میز برجسته شود.

صندلی غذاخوری ایستون

من باید استفاده کنم این صندلی جایی – باور نکردنی اینجا از بودجه ما خارج است اما خدای من عالی است.

صندلی غذاخوری Ambrogio

منظورم نازک کاری است این یکی… خیلی ساده و زیبا. ما واقعاً ممکن است از این در یک پروژه متفاوت استفاده کنیم با ما همراه باشید.

READ  برنارد دوبوآ هتل Canal Saint-Martin را طراحی می کند تا احساس کند "دور از پاریس" است.

صندلی غذاخوری بیسکو چوبی

ما گزینه های بودجه بیشتری را خریدیم و Studio McGee/Target در حال کشتن آن است. می خواهم ببینم یکی از اینها شخصاً برای درک بهتر مقیاس (باز هم سه پسر بزرگ در این خانواده).

صندلی ناهار خوری پشت خمیده لانا

یکی دیگر گزینه هدف عالی و مقرون به صرفه. خطوط ساده اما ظریف هستند. مشکی هم هست که شاید ترجیح بدهم.

صندلی غذاخوری Enzo Solid Oak Wood

SIL من تازه خریدم اینها برای خانه‌شان که فوق‌العاده گران‌قیمت است، و این‌ها (بسیار مقرون‌به‌صرفه) در آنجا خیلی خوب به نظر می‌رسند. آنها بسیار گرانتر از آنچه هستند به نظر می رسند و فوق العاده راحت و کلاسیک هستند. انبار سفال نیز نسخه دارد که بسیار گران تر است اما به نظر بسیار شبیه است.

صندلی غذاخوری چرمی ساندیا

من عاشق این صندلی ها. آنها شبیه یک نسخه مدرن از یک صندلی دنج میخانه یا کتابخانه هستند.

صندلی غذاخوری آیدا

اکنون اینها ممکن است برای شما خیلی ساده باشد، اما به یاد داشته باشید که بقیه اتاق هنوز طراحی نشده است و احتمالاً کاغذ دیواری می گذاریم و رنگ تیره تری اضافه می کنیم. بنابراین فضای اتاق خیلی بیشتر خواهد بود و بنابراین صندلی های ناهارخوری (حداقل صندلی های کناری) می توانند ساده تر باشند.

صندلی بازویی Byers

این یک رقیب محکم است زیرا نه تنها زیباست، بلکه روی آنها نشستیم و اندازه آنها بسیار خوب، فوق العاده ارگونومیک و قابل توجه بود. به علاوه این منحنی زیبا است و کمی بیرون می‌آید – برای دیدن آن کافی است، اما نه آنقدر که مانع راه رفتن شود.

READ  کارخانه مداد Vipp میزبان کلوپ های شام کپنهاگ است

بیشتر در مورد این پروژه آمده است. من خیلی شلوغ (سفرهای زیادی) و در زندگی بسیار شلوغ بوده ام، بنابراین امیدوارم به زودی موارد بیشتری از این موضوع را ببینید. xx

دیدگاهتان را بنویسید