کاملا جدید لینکلن ناتیلوس 2024 شیک و مدرن است و بسیاری از آنچه امروز از یک SUV لوکس امروزی انتظار می رود را ارائه می دهد. در حالی که لینکلن جدیدترین وسیله نقلیه سایز متوسط ​​خود را با شخصیتی کاملاً خوش‌تیپ تجهیز کرده است، اگر نگوییم به طور کلی زبان طراحی بهبود یافته، ویژگی‌های جسورانه‌تر Nautilus در داخل کابین با طراحی جسورانه آن قرار دارد که تمام حواس را درگیر می‌کند.

سمت خاکستری تیره 2024 لینکلن ناتیلوس SUV لوکس سایز متوسط ​​که در نزدیکی خط ساحلی پارک شده است

لینکلن ناتیلوس 2024 که در نمایشگاه خودروی شانگهای رونمایی شد، یکی از شاسی بلندهای متوسط ​​با ظاهر بهتری است که امروزه برای جاده ها در نظر گرفته شده است. در حالی که برخی از ویژگی‌های ظاهری جلوی برادر کوچکترش، لینکلن کورسیر، مشترک است، جلوپنجره مشبک برجسته در سراسر ناتیلوس نسبتاً مطمئن‌تر به نظر می‌رسد و کمتر از یک آگاپ ماو به نظر می‌رسد، که شاید به میله نور افقی منتسب از یک بال به شکل دویدن در روز نسبت داده شود. نور به سمت دیگر چشم ها را به سمت نشان خود هدایت می کند و هر عنصر را مانند یک کمربند به یک سگک به هم گره می زند. هر چه ترس و ترس برداشت ما از کورسیر را خدشه دار کرد، ناتیلوس با یک موضع «با اعتماد به نفس» متضرر نمی شود.

جلوی منطقه قرمز لینکلن ناتیلوس 2024 با بسته ظاهری جت رانندگی در امتداد خط ساحلی

Reserve لینکلن ناتیلوس قرمز 2024 با بسته ظاهری جت پارک شده در امتداد خط ساحلی

نمای کناری کشیده Nautilus عضلانی است و در عین حال آرام است و با قالب گیری راکر تهاجمی آن همراه با قوس ملایم تر و حجاری شده پل پل زدن چرخ های جلو و عقب برجسته می شود.

ذخیره‌گاه ناتیلوس لینکلن قرمز 2024 با بسته ظاهری جت رانندگی در امتداد خط ساحلی از فیلم‌های پهپاد بالای سر.

ما اخیراً این فرصت را داشتیم که برادر کوچک‌تر و منصوب‌تر فوق‌الذکر یعنی Corsair را هدایت کنیم و خاطرنشان کردیم که تلاش‌های برند آمریکایی نشان‌دهنده تلاشی هماهنگ برای تجدید شهرت ماندگار لینکلن در ارتباط با طراحی محافظه‌کارانه است.

این عناصر انحنای با جزئیات خطی‌تری که در کناره‌های شاسی‌بلند کشیده می‌شوند، از جمله نماد در چاقوی استیک مشکی که بالای آن یک پنجره سیاه افقی بلندتر قرار دارد، بازی می‌کند که دو بار در طول آن خمیده می‌شود تا هوشمندانه به‌عنوان دستگیره درب کار کند. این طرح را به استودیوی Lincoln’s Irvine، کالیفرنیا با پیروی از هدایت مدیر طراحی لینکلن، کمال کوریک، برای حرکت سوزن به جلو، اختصاص دهید.

READ  Naturehumaine آپارتمان دهه 1920 را با تزئینات امروزی احیا می کند

طرح های دیجیتالی طراحی مفهومی لینکلن ناتیلوس 2024

طرح دیجیتالی طراحی مفهومی لینکلن ناتیلوس 2024

نمای خوش ذوق Nautilus 2024 از مجموعه‌ای پویاتر از رندرها و طرح‌های اولیه مشتق شده است که یک ژست بادگیر اغراق‌آمیز را به نمایش می‌گذارد که در یک دم اردک زاویه‌دار که با نور دم برجسته آن برجسته می‌شود، به نمایش گذاشته شده است. اگرچه این طراحی قبلی یک حضور سنگین‌تر و بی‌رحمانه‌تر در چهار چرخ را بررسی می‌کرد، بسیاری از جزئیات آن در طراحی نهایی قابل مشاهده است.

عکس زاویه باز از لینکلن ناتیلوس رزرو 2024 با بسته ظاهر جت که نمایشگر افقی 48 اینچی و کنترل صفحه لمسی 11 اینچی را در مرکز نشان می‌دهد.

کابین بازسازی‌شده دارای نورپردازی محیطی جدید همراه با جزئیات الهام‌گرفته از کریستال است، از جمله تعویض‌کننده کلید پیانو، کلیدهای صفحه ابزار و دکمه صوتی که می‌درخشد. در اینجا در Lincoln Nautilus Reserve 2024 با بسته ظاهری جت و تزئینات اونیکس سیاه نشان داده شده است.

وقتی داخل Nautilus، جایی که راننده و سرنشین جلو توسط خودرویی مشابه صفحه فیلم سینمایی Cineramا پوشیده شده اند، همه چیز جالب تر می شود. دو صفحه نمایش 24 اینچی عریض که در یک صفحه نمایش غوطه ور عظیم 48 اینچی به هم متصل شده اند با یک صفحه نمایش لمسی 11.1 اینچی در دسترس شما تکمیل می شود. این مجموع هویت جدیدی را برای برند ارائه می‌کند، مرحله نمایش دیجیتالی که در آن لینکلن Lincoln Rejuvenate را ارائه می‌کند – «تجربه‌ای چندحسی و درون کابین شامل نورپردازی و رایحه‌های دیجیتال».

عکس با زاویه باز از لینکلن بلک لیبل Nautilus Hybrid مدل 2024 با تزئینات داخلی Redwood که نمایشگر افقی 48 اینچی و کنترل صفحه لمسی 11 اینچی در مرکز با دستگیره تزئینی کریستالی را نشان می‌دهد.

Lincoln Black Label Nautilus Hybrid 2024 با تزئینات داخلی Redwood

جزئیات الگوی سوراخ شدن بلندگوی Revel Ultima.

یکی از 28 بلندگوی صوتی Revel Ultima

صندلی‌های چرمی عقب Lincoln Black Label Nautilus Hybrid 2024 با روکش داخلی Redwood.

محیط جوی Lincoln Rejuvenate تنها زمانی در دسترس است که وسیله نقلیه ثابت است، ترکیبی از نور، جلوه‌های بصری صفحه، و ترجیحات شخصی، مانند موقعیت نشستن و حتی گزینه‌های ماساژ، برای ایجاد «یک پناهگاه دیجیتالی فراگیر بر اساس حالات مختلف». در صورت تمایل به رایحه‌درمانی، رایحه‌های دیجیتالی ویژه این برند که از طریق سه کارتریج مختلف قرار داده شده‌اند، می‌توانند کابین را با Mystic Forest (ترکیبی خاکی با نت‌های چوبی و غنی از نعناع هندی)، Ozonic Azure (ترکیبی شفاف از نعناع هندی معطر) آغشته کنند. و آثاری از بنفش روشن)، یا ترمه بنفش (گلهای سفید عجیب و غریب و بنفش مورد اعتماد).

دو تا از بیست و هشت بلندگوی سیستم صوتی سه بعدی Revel Ultima روی درب سرنشین، با نور غروب در پس‌زمینه تنظیم شده‌اند.

حس صدا توسط 28 بلندگوی Revel Ultima 3D Audio System ارائه می شود.

لینکلن ناتیلوس 2024 کاملاً جدید به عنوان یک بیانیه واضح از برندی که مجدانه تلاش می کند تا مقداری از گرد و غباری را که در نام برند جمع شده است از بین ببرد. و اگر این شاسی بلند متوسط ​​شیک نشانه ای از آینده باشد، این خودروساز به خوبی می تواند نسل جدیدی از خریداران خودرو را به سمت در نظر گرفتن Nautilus و سایر مدل های لینکلن سوق دهد.

دیدگاهتان را بنویسید