امیدوارم از طریق نوشته ام مشخص شود که من واقعاً آپارتمانم را دوست دارم. این خانه از نظر زیبایی شناسی خاص ترین خانه ای است که تا به حال در آن زندگی کرده ام. برای من این واقعیت است که وقتی وارد خانه من می شوید اولین چیزی که می بینید توالت من است. درست است، توالت واقعاً باحالی است، اما با این حال، این چیزی نیست که می‌خواهم مهمانانم یا خودم در هنگام ورود ببینند. و اگر بخواهید به محض رسیدن به خانه سریع به حمام بروید، بسیار راحت است، اما نه دقیقاً. درب ورودی من برای بسته ماندن به پیچ و مهره نیاز دارد. بنابراین اگر بخواهم مستقیم به سمت حمام بدوم و قبل از قفل کردن درب جلو بنشینم، احتمال زیادی وجود دارد که درب ورودی به آرامی باز شود و من را در معرض ساختمان قرار دهد. همونطور که گفتم خاصه اما این چیزی است که من در واقع امروز در مورد آن صحبت خواهم کرد. قبل از اینکه از ورودی راهرو وارد حمام شوید، یک کمد عریض وجود دارد که فاقد هر نوع «طراحی» است و صرفاً یک فضای ذخیره سازی خسته کننده است (این کمد ثانویه من است که از آن بسیار سپاسگزارم). من فکر می کنم زمانی که آنها این خانه تک خانواده را به آپارتمان تبدیل کردند، مجبور بودند انتخاب های جالبی انجام دهند و این فضا/کمد کوچک یکی از آنها بود. بخشی از کمد لباس/کمد لباس گاه به گاه، بخشی از کمد کتانی، بخشی از انبار دستمال توالت، بخشی از انبار بزرگ لوازم خانگی و غیره است. و همه اینها همیشه قابل مشاهده است! بنابراین در حالی که من ایده طراحی تمام کمدها/فضاهای انباری را برای زیبا بودن دوست دارم، تقریبا همیشه در انتهای لیست اولویت های من قرار دارد. مناطقی مانند اتاق نشیمن و آشپزخانه در درجه اول قرار دارند:) اما پدرم اخیراً در شهر بوده است، بنابراین ممکن است به طور تصادفی او را مجبور کرده باشم که وضعیت کمدم را بهتر کند. اجازه دهید به شما نشان دهم چگونه.

این منظره از درب ورودی من است. وحشتناک نیست اما من آن را دوست ندارم. احتمالاً درب حمام همیشه باید باز باشد زیرا این تنها یکی از دو منبع کم نور طبیعی در راهرو اصلی است. حداقل کاشی عالی است!

این منظره از داخل حمام من است. به شخصیتی نیاز دارد، درست است؟

برای سرگرمی، در اینجا نمای بهتری از لباس ها و انباری در بالا مشاهده می کنید. این واقعیت که تنها بازی رومیزی من Monopoly است برای همیشه یک راز خواهد بود.

اما این منطقه اینجاست که هم من را بیش از همه ناراحت کرد و هم جایی که احساس کردم بیشترین پتانسیل را دارد. ببینید، من همیشه از قفسه خشک کن و نردبان پله (سلام، 5’3 3/4 اینچ) استفاده می کنم. من نیاز به دسترسی آسان به آنها دارم و هیچ جای دیگری در آپارتمان وجود ندارد که به خوبی کار کند. من همچنین یک مشت ابزار برقی و لوازم جانبی تمرینی را از طرف دیگر زیر لباسم انداخته بودم. خوب کار کرده است، اما من از اینکه دسترسی به آنها آزاردهنده هستند و نامرتب به نظر می رسند متنفرم.

READ  پروژه های فضایی فروشگاهی در آمستردام با کلبه کاهگلی برای پولسپاتن ایجاد می کند

بنابراین فکر اولیه من این بود که از پدرم بخواهم نوعی درب کشویی توکار بسازد. اما با وجود تمام قالب‌های دیوانه‌کننده و دیوارهای بسیار ناهموار، او آنچنان مشتاق پروژه نبود (معروف به یک نه سخت بود). آن گفتگوی اصلی احتمالاً 1 سال پیش اتفاق افتاده است. اما در حالی که او هفته گذشته برای کار در شهر بود، به من اشاره کردم که چقدر از نگاه کردن به قفسه خشک کن متنفرم و سعی کردم ببینم آیا او به ایده اولیه من نرم شده است یا خیر. او نه، اما همچنین به من اطمینان داد که تلاش برای کار با قالب‌ها بد به نظر می‌رسد. خوبه بابا در عوض، ما با هم به طرحی رسیدیم که قرار بود عالی به نظر برسد و بسیار آسان‌تر باشد.

طرح طراحی

برنامه های ذخیره سازی جدید

تادا! این یک واحد قفسه‌بندی کوچک با یک پرده زیبا برای پنهان کردن همه چیزهایی است که نمی‌خواهم روزانه به آن‌ها نگاه کنم، اما هنوز باید تقریباً روزانه به آنها دسترسی داشته باشم.

اشتباه نکنید اینطور نیست که به پرده فکر نکرده بودم، اما آزاردهنده هستم و همیشه می خواهم گزینه سخت تری انجام دهم. اما هنگامی که آن را رها کردم، در مورد این طرح مشتاق شدم و می دانستم که با رفتن پدرم به کمک بیشتری نیاز نخواهم داشت. بنابراین همانطور که می بینید یک خود برتر وجود دارد که احتمالاً دارای هنر است زیرا من می خواهم آن را شیک به نظر برسانم زیرا از درب ورودی بسیار قابل مشاهده است. سپس پشت پرده، اولین خود برای لوازم جانبی تمرینی کوچک و ابزارهای کوچک لباسشویی مانند بخارشوی من و ماشین اصلاح من است. در آخر، در قفسه پایین، ابزار برقی من قرار دارد. قفسه بسیار گسترده تر از ابزارها است، بنابراین من نگران افتادن آنها نیستم. اوه و البته، فضای کافی برای اقلام بزرگتر زیر وجود دارد. اما صبر کنید چیزهای بیشتری هست 🙂

این کمد کوچک در حال تغییر بزرگی است. رنگ و طرح را در نظر بگیرید اما همه با دست انجام می شود. نقاشی یک الگو کاری بوده است که من واقعاً می خواستم در این آپارتمان انجام دهم. تماشای مردم دوست دارند کارمئون همیلتون، لیز کامارول، و البته، هوپی استاکمن هیل واقعا به من الهام گرفته است وقتی کوچک بودم می خواستم نقاش و مربی شامو باشم (قبل از همه چیزهایی را که اکنون می دانیم می دانستم) تا نقاش کوچک هنوز در من باشد (یا حداقل امیدوارم اینطور باشد). می‌خواهم براش‌ها را از بین ببرم، موسیقی را روشن کنم و دنبالش بروم. منظورم این است که بدترین چیزی که ممکن است اتفاق بیفتد چیست؟ باید رویش رنگ کنم چون مثل زباله میاد؟؟ من حاضرم ریسک کنم وقت آن است که وقت و پولم را در جایی بگذارم. این بزرگترین دلیل مهلت یک ماهه من است. من تمایل *بزرگ* دارم به خوب فکر کردن، همه چیز، و از آنجایی که این نیازی به زمان‌بندی یا مذاکرات همکاری ندارد، تمام تلاشم را می‌کنم تا همه چیز را رها کنم و لذت ببرم، تنها چیزی که باعث می‌شود منتظر بمانم این است من

READ  کمد اولیه نشان می دهد! کمد خواب کاربردی و زیبای مزرعه اسکاندیناویایی ما

پالت رنگ

من هنوز الگویی ندارم که شما به آن نگاه کنید، اما می دانم که انتزاعی تر خواهد بود. اگر اصلاً مرا می شناسید، می دانید که از یک شکل ساده و سرگرم کننده سیر نمی شوم:) اما چیزی که من دارم دو دنیای پالت رنگی است که دارم با آنها بازی می کنم.

اول آن چیزی است که من آن را پالت با رنگ گرم (یا با رنگ گرم تر) می نامم. من عاشق بورگوندی، کرم، و خردلی تیره پیچیده‌ای هستم که با رنگ‌های جذاب‌تر سیه‌نا و صورتی روشن جفت می‌شوند. سپس برای اضافه کردن مقداری کنتراست و آوردن کاشی آبی از حمام، یک آبی تیره زیبا داریم. من فکر می‌کنم که این‌ها به خوبی با رنگ‌های اتاق نشیمن ترکیب می‌شوند، بدون اینکه خیلی همخوانی داشته باشند.

اما از طرف دیگر…

من همچنین ایده خنک کردن آن را با این پالت دوست دارم! من یک نقطه نرم برای رنگ نعنایی مناسب دارم که می تواند برای چیزی به حمام راه پیدا کند. اما منظورم این است که به طور کلی اضافه کردن رنگ های آبی بیشتر به حمام کمک می کند. من فقط می خواهم احساس کنم که این کمد “متعلق” به خانه است و نه فقط حمام.

این پالت ها به احتمال زیاد دستکاری می شوند، اما سر من اینجاست 🙂

کوه فلاش

دکور! در حالی که من یک شکل انتزاعی را دوست دارم، نورپردازی داستان عشق دیگری است. آنها فرصت های بسیار خوبی برای انجام کاری غیرمنتظره و واقعاً سرگرم کننده هستند. اما مطمئناً، اگر طراحی واقعاً پر سر و صدایی دارید (مانند یک الگوی رنگارنگ نقاشی شده با دست) نمی خواهید نورپردازی با هم رقابت کند. بنابراین در اینجا برخی از ایده های اولیه من برای پایه فلاش که می خواهم جایگزین کنم آورده شده است.

چراغ سقفی مورانو | Tatum 1 Light Flush Mount | چراغ کوه خیط و پیت کردن چوب و شیشه Capistrano

اوف! من این چراغ شیشه ای مورانو قدیمی را دوست دارم، اما ترس من این است که ممکن است لازم باشد خیلی پایین بیفتد و به درب برخورد کند. شاید بتوانم آن را دوباره سیم کشی کنم، اما ممکن است بودجه 250 دلاری من را از بین ببرد. سپس ببینید این عیار سفید چقدر سرگرم کننده است. این کاملاً موضوع دایره‌هایی را که «نیمکت» من در اتاق نشیمن من دارد وارد می‌کند و از آنجایی که احتمالاً سقف را رنگی می‌کنم که واقعاً برجسته خواهد بود. اما آن نور چوب نه تنها آن تن چوب گرم و زیبا را به ارمغان می آورد، بلکه من عاشق جزئیات برنجی هستم. به علاوه من اهل شهری به نام سان خوان هستم کاپیسترانو… می تواند نشانه ای باشد.

چراغ آویز “Cylindus” | کروز فلاش مانت | چراغ فلاش مانت در فضای باز Caplet

هر سه اینها جسور، ساده و واقعا شیک هستند. “Cylindus” قدیمی است، بنابراین روح آنی را اضافه می کند و واقعا جالب به نظر می رسد. زاویه روی پایه فلاش کروز بسیار خوب است! اما در 15 اینچ نعناع خیلی بزرگ است. سپس آن عیار کوچک مدرن در سمت راست شیرین، مدرن است و در صورت ترخیص فقط 35 دلار قیمت دارد.

READ  Uncommon Found از لحاظ جسمی 19 طراح پیدا شده در اینستاگرام را به نمایش می گذارد

چراغ سقفی برنجی فرانسوی دکو | Givoni برنج جلا فلاش چراغ کوه | برنج فلاش چراغ کوه

نور فرانسوی دکو کاملاً یک مدعی برتر است. من فقط شکل را دوست دارم، اندازه کاملاً کار می کند، و آن تن برنجی عالی است. جزئیات در Givoni واقعا عالی و غیرمنتظره هستند! اوه، من همه آنها را دوست دارم و سپس آخرین مورد در سمت راست نیز خیره کننده است. پایه پهن و بسیار مسطح است، بنابراین فضای سقف بیشتری را به روشی عالی اشغال می کند و همچنین واقعاً زیبا است! حدس می‌زنم باید ببینیم وقتی یک الگو و طرح ایجاد کردم، کدام یک از 9 چراغ به نظر بهتر می‌رسد.

پیشرفت (مثلاً اثبات من شروع کردم و من را پاسخگو نگه می‌دارم)

ما این پروژه را در ساعت 6:30 شب شروع کردیم، بنابراین امیدوارم همسایه ها خیلی عصبانی نشده باشند. طبیعتاً به Home Depot رفتیم و چوبی را که از بین انتخاب آنها بیشتر دوست داشتم انتخاب کردیم. من تقریبا مطمئن هستم که بلوط قرمز بود اما ممکن است بعداً آن را لکه دار کنم. مطمئن نیستم! سپس به خانه به کارگاه خود (معروف به آشپزخانه من) آمدیم، دوباره اندازه گرفتیم و شروع به برش کردیم.

ما چند ایده را عیب‌یابی کردیم، اما تصمیم گرفتیم که برش قطعات کوچک‌تر برای کناره‌ها کاملاً به عنوان براکت عمل کند و محکم کردن همه چیز را آسان‌تر کند. او حتی یک برش برای سوئیچ چراغ من درست کرد:) ممنون بابا!

وضعیت فعلی

بنابراین اینجا جایی است که من در حال حاضر هستم. کار بابا تمام شده است که مطمئنم برای او آرامش است. حالا باید آن را از هم جدا کنم و روی سنباده بزنم و شاید همه را لکه دار کنم. من همچنین باید نوعی قطعه قالب‌سازی بیاورم تا در قسمت جلوی قسمت بالایی قرار دهم تا بتوانم پرده‌ای را برای آویزان شدن از آن و دراز کشیدن صاف ایجاد کنم. شخصی فراموش کرده است که هنگام بریدن دو قفسه پایین این موضوع را در نظر بگیرد…

خوب، پس 28 نوامبر 2022. اجازه دهید شمارش معکوس شروع شود.

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر بازکننده: طراحی و عکس توسطسارا لیگوریا-ترامپ| از: Sara’s Closet Reveal – The Bold Design Moment She’s Been Craving

پست تغییر کمد با روحیه آزاد و ذخیره‌سازی سنگین جس که یک ماه فرصت دارد تکمیل شود اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید