احساس می کنم در انتخاب قطعات اصلی برای این خانه بسیار کند عمل می کنم زیرا تا زمانی که در آن زندگی کنیم ناشناخته های زیادی وجود دارد. در اتاق نشیمن می خواهیم با کدام سمت روبرو شویم؟ آیا یک مبل روشن می خواهیم یا یک مبل تیره که پس از سفید شدن سقف اتاق را زمین کند؟ دو مبل؟ مقطعی؟ صندلی های گردان یا صندلی های راحت باشگاه؟ و غیره. بنابراین من منتظر بسیاری از آنها هستم، اما با مدت زمان طولانی، سعی می کنم فقط در مورد چیزهایی که می دانیم نیاز داریم تصمیم بگیرم (مانند اتاق خانواده ما مقطعی است و میز ناهارخوری ما). امروز در مورد مدفوع های پیشخوان صحبت می کنیم و به شما نشان می دهیم که چه می خواستیم و چرا.

همانطور که می بینید آشپزخانه به اتاق نشیمن باز است بنابراین مجبور شدم هر دو را همزمان طراحی کنم. چهارپایه های پیشخوان رو به اتاق نشیمن قرار می گیرند، اما زمانی که در آن اتاق هستید، بسیار نمایان می شوند، بنابراین باید پشت آن ها درست باشد.

نیازها و خواسته های مدفوع پیشخوان ما

  1. مینیمال در سبک – دوباره. برای پایبندی به چشم انداز اصلی خانه، ما نمی خواهیم چیزی بیش از حد شلوغ یا پرت کننده باشد. اما “حداقل” می تواند سرد و ناراحت کننده باشد اگر درست انتخاب نشود.
  2. پشتی حمایتی حداقل چیزی که می‌توانیم انتخاب کنیم، یک مدفوع بدون پشت است که فرو می‌رود و ناپدید می‌شود، اما می‌دانم که این یک منطقه بزرگ گفتگو خواهد بود و من پشتی می‌خواهم. من ساعت‌ها از دوستانم را به تصویر می‌کشم که با من می‌آیند در حالی که من غذاهای پیچیده‌ای درست می‌کنم (فعالیت مورد علاقه من در قرنطینه که امیدوارم بعد از نقل مکان به خانه بیشتر در تعطیلات آخر هفته انجام دهم) و در حین انجام این کار به حمایت عاطفی آنها نیاز دارم.
  3. راحتی. بله، ما حداقل می خواهیم اما راحت من عاشق چهارپایه های راحت خود در آشپزخانه خانه کوهستانی هستم و به استفاده مجدد از آن فکر کردم، اما ما چیزی کلاسیک تر و سنتی تر برای این خانه می خواهیم. من واقعاً چارپایه‌هایمان را در خانه لس آنجلس خود دوست داشتم، و آنها حتی کوسن هم نداشتند که به من امیدوار بود که چهارپایه‌های بیشتری در آنجا وجود دارد که طراحی شده‌اند تا بدون اثاثه یا لوازم داخلی راحت باشند (ما آنها را با خانه فروختیم و از آنجایی که وجود داشت. فقط سه نفر از آنها و متوقف شد، می دانستم که آنها در این خانه کار نخواهند کرد).
  4. از نظر بصری جالب است. ما در اینجا عاشق چوب هستیم، و در حالی که من ترکیبی از موقعیت فلز/چوب را دوست دارم، روی این یکی به سمت چوب متمایل شده بودیم.
READ  بهترین/واقعاً خوب رنگ‌های آبی که استفاده کرده‌ام، تجربه کرده‌ام و هنوز دوستشان دارم

در صورت امکان، برای این خانه من می خواهم با سازندگان محلی کار کنم و این یک فرصت عالی به نظر می رسید. می‌دانستم که این مسیر گران‌تر خواهد بود، اما فکر می‌کنم اگر بتوانید آن را بپردازید، رفتن به آن مهم است. بنابراین من به فرنوه نجاری همانطور که من دوست داشتم با جاستین روی صندلی های پروژه پورتلند کار کنم.

عکس توسط sara ligorria-tramp | از: پروژه پورتلند: نمایان شدن اتاق نشیمن

اون صندلی ها مجسمه های باورنکردنی هستند و کاردستی آن بسیار استثنایی است. اما صادقانه بگویم ما در “تقریبا هر قسمت از مبلمان باید فوق العاده راحت باشد» مرحله زندگی ما. بنابراین بدون نشستن روی این چهارپایه ها چگونه می توانم تضمین کنم که راحت هستند؟

نگرانی‌هایم را به جاستین مطرح کردم و او گفت که برای زایمان به پورتلند می‌آید و چند صندلی ناهار خوری و یک نیمکت برای ما می‌آورد که بسیار شبیه به چهارپایه‌های پیشخوان است.

نیمکت آکسبند

هم من و هم برایان به شدت تحت تأثیر قرار گرفتیم صندلی ها. آنها بسیار سنگین و محکم هستند – نه دیوانه کننده سنگین، بنابراین حرکت آنها را سخت می کند، فقط جامد. آنها نسبتاً سخاوتمندانه هستند – آنها مدفوع های کوچکی نیستند که احساس کنید در حال ریختن روی آنها هستید. و شکل صندلی و شکل پشتی بسیار راحت است. علیرغم اینکه روکشی ندارند، به گونه ای شکل گرفته اند که احساس خوبی دارد!

مدفوع آکسبند

و تقریباً مهمتر از همه، آنها تعادل کاملی بین مینیمال، مدرن، کلاسیک و گرم برقرار می کنند. آنها کاملاً خیره کننده و در عین حال آنقدر ساده هستند که فکر نمی کنم هرگز از دیدن آنها خسته نخواهم شد.

حالا برای چه رنگی؟ برای اینکه تصمیم بگیریم که باید به جزیره خود اشاره کنیم زیرا چوبی است که قرار است در برابر آن قرار گیرد.

جزیره

این یک بلوط سفید است، اما با یک لکه بسیار گرم/قرمز (که ما واقعاً آن را دوست داریم). کف و کابینت‌ها یک بلوط سفید طبیعی هستند، بنابراین در حالی که می‌توانستیم رنگ گردویی را به رنگ دیگری اضافه کنیم، تصمیم گرفتیم که رنگ مشکی به خوبی با جزیره تضاد داشته باشد، در چراغ‌ها با سیاه صحبت کند، و در عین حال ساکت باشیم. آرام

پد صندلی Oxbend

وقتی نمونه هایی از آنها را برای ما آوردند بسیار هیجان زده شدم کوسن های صندلی جدید در ماه نوامبر. آنها هنوز آنها را راه اندازی نکرده بودند، اما اکنون در دسترس هستند. دلیل خاص بودن (و نابغه بودن) آنها این است که برای نشستن بدون بند یا هیچ گونه چسبندگی طراحی شده اند – آنها به قدری سنگین هستند و در صندلی صندلی حجاری شده اند که در جای خود باقی می مانند. مطمئن نیستم که تهش چوبه یا چیه، ولی هر چی که هست کار میکنه. من مشکی ها را برای مدفوع مشکی خود سفارش دادم.

READ  ما پرتره هایی داشتیم که توسط یک هنرمند حرفه ای از توله سگ هایمان کشیده شده بود - شما باید آنها را ببینید!!

چه ارتفاع صندلی برای مدفوع پیشخوان بهترین است؟

خوب. این یک چیز شد. من تقریباً آرزو می کنم که آنها فقط قد “کنتر” و “میله” داشتند زیرا ما واقعاً برای مدت طولانی روی قد ثابت بودیم. ما اختلاف ارتفاع صندلی‌های ناهارخوری و سطح زیر میز را اندازه‌گیری کردیم و بر این اساس قرار بود 24 اینچ را انتخاب کنیم. با این حال، برایان ادعا کرد (و با شور و شوق احساس می کرد) که می خواهید پشت یک پیشخوان بالاتر از میز ناهارخوری بنشینید. او این وضعیت را بارها هنگام بحث در مورد این موضوع نشان داد. می‌گوید می‌خواهی بنشینی و آرنج‌هایت را روی میز بگذاری، مثلاً هنگام خواندن کاغذ، چانه‌ت را به کف دستت تکیه بدهی. او به طور کلی در مورد این چیزها درست می گوید و من به اندازه او در مورد قد احساس اشتیاق نداشتم بنابراین در نهایت 26 اینچ را سفارش دادیم. ارتفاع جزیره 36 اینچ است به طوری که 10 اینچ فاصله دارد، اگر سطح جزیره را منهای کنید 9 اینچ. مدت زمانی که از ران خود تا یک شمارنده خیالی اندازه گرفتیم تا ببینیم آیا این احساس خوب است گیج کننده و خنده دار بود.

اکنون، این چهارپایه ها در Bend، OR دست ساز هستند، و من نمی توانم به اندازه کافی چیزهای عالی در مورد جاستین و تیم سازنده او در اورگان بگویم. قیمت آنها منعکس کننده کیفیت آنها است، بنابراین بله بالا است. آنها به اندازه کافی لطف کردند و برای چاپ و استفاده به من تخفیف دادند، که بسیار سپاسگزار بودم، اما هنوز هم یکی از بزرگترین خریدهایی بود که تا به حال انجام داده ام، و 9 ماه طول کشید تا خودمان را متقاعد کنیم که سرمایه گذاری کنیم. ما بسیار هیجان زده هستیم و واقعاً احساس خوبی است که بدانیم از فرنوه حمایت می کنیم. مبلمان جاستین زیبا و با کیفیت هستند و اینها قطعات کلاسیکی هستند که ما برای همیشه نگه می داریم و به بچه هایمان منتقل می کنیم. ما همچنین احساس می کنیم که قطعات بادوام مانند اینها مانند هنر با دانستن اینکه به صورت انبوه تولید نشده اند، قدردانی می کنند. اینها قطعاتی نیستند که بتوان در مقیاس انبوه تولید کرد زیرا توسط خود سازنده ساخته شده اند. آنها نه تنها به صورت انبوه تولید نمی شوند، بلکه شرکت جاستین نیز تولید می شوند اولویت بندی می کند پایداری آنها تلاش می کنند بدون زباله باشند و تا پایان امسال کربن خنثی خواهند شد. آنها تمام چوب خود را از شمال غربی اقیانوس آرام تهیه می کنند و هر خرده چوب را در انبار قرار می دهند تا جاستین در خانه خود روی یک اجاق چوبی کارآمد استفاده کند. آنها حتی از خاک اره خود در ملک 5 هکتاری خود استفاده می کنند و تمام تزئینات آنها گیاهی است. همه چیز بسیار عالی است و Fernweh مثالی باورنکردنی از نحوه اداره یک کسب و کار است که سعی می کند از منابع ما به بهترین شکل ممکن محافظت کند.

READ  ده اتاق نشیمن مدرنیستی که فضای داخلی مینیمالیستی با پلان باز را جشن می گیرند

امید من این است که 40-60 سال دیگر فرنوه یک “پل مک کاب” یا “بورگه مورگنسون” دیگری باشد. حداقل فانتزی من این است، حتی اگر ما احتمالاً مرده باشیم 🙂 بنابراین اگر بودجه دارید، حمایت از سازندگان مبلمان و هنرمندان محلی راهی عالی برای خرج کردن آن است. خوشحالم که بگویم کسب‌وکار کوچک آنها در حال حاضر رونق می‌یابد، زیرا افراد زیادی شروع به اولویت‌بندی سازندگان کوچک‌تر رده بالا مانند این کرده‌اند. برو جاستین!

اکنون می‌دانم که این چهارپایه‌ها در بودجه اکثر مردم قرار نخواهند داشت، بنابراین می‌خواستیم سایر چهارپایه‌هایی را که به آنها فکر می‌کردم و صادقانه بگویم قبل از تصمیم‌گیری در مورد مدفوع خود وسوسه شده بودم، به شما نشان دهیم.

1. مدفوع شمارنده چاودار | 2. مدفوع هارپسول | 3. صندلی بار مناسب | 4. مدفوع دلنسی | 5. مدفوع پیشخوان گردان با روکش Maison | 6. مدفوع به سمت شرق | 7. مدفوع پیشخوان نترو | 8. چهارپایه کانتر کاب با پشتی | 9. مدفوع دلنسی | 10. مدفوع جکسون

خریدهای بیشتر خانه های مزرعه در اواخر این هفته… با ما همراه باشید:) xx

The post انتخاب چهارپایه های پیشخوان آشپزخانه ما – انتخابی پرزرق و برق (و پایدار) اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید