پلت فرم مد واقعیت افزوده (AR). صفر 10 با هری نوریف شریک شد استودیو کراسبی برای ایجاد یک فروشگاه پاپ آپ خرده فروشی فقط دیجیتالی در محله سوهو نیویورک. را اولین مفهوم پاپ آپ در نوع خود به بازدیدکنندگان این امکان را می‌دهد تا لباس‌های دیجیتال طراحی شده توسط استودیو کراسبی را در یک فروشگاه آجری امتحان کنند. با استفاده از فناوری لباس AR ZERO10، مجموعه مجازی پنج تکه را می توان به روشی جدید و نوآورانه تجربه کرد.

نمای بیرونی خیابان فروشگاه پاپ آپ

استودیو کراسبی با حذف دکورهای معمولی که در بیشتر مکان‌های خرده‌فروشی فیزیکی یافت می‌شود، فروشگاه را به‌عنوان یک فضای تعاملی طراحی کرد که در آن بازدیدکنندگان می‌توانند برای ایجاد و کاوش بدون تمام اشیاء فیزیکی، مانند قفسه‌های لباس، میزهای نمایش، و بسته‌های پول نقد، بیایند. سپس بازدیدکنندگان تشویق می‌شوند تا لباس‌های دیجیتالی را در اتاق‌های رختکن شطرنجی آزمایش کنند. در حالی که مجموعه دیجیتال برای خرید در دسترس بازدیدکنندگان خواهد بود، تمرکز بر این است که تجربه‌ای مفرح و جذاب در یک فروشگاه واقعی را برای مردم فراهم کنیم.

عکس داخلی لابی فروشگاه دیجیتال پاپ آپ تزئین شده با رنگ سبز نئون

خود فضا با رنگ‌های سبز نئونی پر جنب و جوش و خاکستری سرد با الگوهای پیکسلی که یادآور بازی‌های ویدیویی قدیمی است، تزئین شده است.

راهروی طولانی در فروشگاه پاپ آپ با طرح سبز نئون

راهروی طولانی در فروشگاه پاپ آپ با طرح سبز نئون

این اولین تجربه من در کار با لباس های دیجیتال است و به جای تلاش برای ترکیب دیجیتال با فیزیکی – برای نرم کردن جنبه واقعیت مجازی آن اگر بخواهید – در عوض به دنبال تجلیل از ماهیت دیجیتالی مجموعه بودم. هری نوریف توضیح می‌دهد که از طریق پرینت‌ها و الگوهای انتخاب شده و به‌ویژه ایجاد شده، می‌خواستم بر وجود فقط مجازی تأکید کنم. برای من بسیار مهم بود که مفهوم مد را با این مجموعه محدود دوباره مفهوم سازی کنم و هدفم این بود که این کار را با ابداع مجدد کل تجربه خرده فروشی، از محیط فروشگاه و طراحی گرفته تا لباس هایی که مهمانان می توانند خرید کنند، انجام دهم.

READ  مجموعه IKEA Nytillverkad با مد رنگارنگ در بایگانی‌ها قرار می‌گیرد

دیوار در فروشگاه پاپ آپ با طرح سبز نئون

دیوار در فروشگاه پاپ آپ با طرح سبز نئون

فضای داخلی فروشگاه دیجیتالی پاپ آپ با چک های سفید سیاه و تزئینات سبز نئون

فضای داخلی فروشگاه دیجیتالی پاپ آپ با چک های سفید سیاه و تزئینات سبز نئون

اتاق شطرنجی خاکستری و سفید

مجموعه پنج تکه لباس دیجیتال شامل کت و شلوار چهارخانه، پیراهن روشن، هودی پلنگی پیکسل، شلوار ناپدید شده و شلوار بازی ویدیویی است. پس از ورود به اتاق مناسب، بازدیدکنندگان باید کدهای QR را با آیفون خود اسکن کنند و آنها را به سمت آن هدایت کنند برنامه ZERO10 صفحه ای که در آن می توانند مجموعه را در زمان واقعی یا از طریق عکس آپلود شده از رول دوربین امتحان کنند. سپس آن‌ها می‌توانند با جلوه‌های ویژه مختلفی که فقط از طریق فناوری AR در دسترس هستند، مانند چاپ‌ها و گرادیان‌های ناپدید شونده بازی کنند. سه تا از قطعات برای جا دادن و ذخیره در کمدهای دیجیتالی در برنامه رایگان هستند. قبل از امتحان کردن، یک قطعه باید خریداری شود. و قطعه نهایی مجموعه نسخه محدودی از NFT است که برای خرید با 0.1 ETH هر کدام از طریق برنامه موجود است.

لباس دیجیتال کت و شلوار شطرنجی

پیراهن آستین بلند دیجیتال به رنگ سبز نئون

هودی دیجیتال با طرح پلنگی

شلوار دیجیتال به رنگ بنفش

ناپدید شدن شلوار دیجیتال در زانو

اگر شما علاقه مند به بررسی از فروشگاه پاپ آپ حضوری یا امتحان کردن لباس، تا 18 سپتامبر 2022 فرصت دارید از آن بازدید کنید. فروشگاه در 138 Wooster Street, NY واقع شده است و برای بازدید باید رزرو کنید اینجا. پس از هجدهم، مجموعه به طور انحصاری از طریق اپلیکیشن ZERO10 در دسترس خواهد بود.

کارولین ویلیامسون مدیر تحریریه دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید