اگر چشم‌ها پنجره‌های روح ما محسوب می‌شوند، آیا می‌توان سردر خانه‌های ما را معادل مسکونی دانست که از آن می‌توان روح خانه را از آستانه آن بیرون کشید؟ این ممکن است کمی کشدار باشد، اما توجه به رنگ آمیزی درب ورودی به رنگ غنی یا حتی پررنگ امری عادی شده است، چرا سخت افزار درب را فراتر از گزینه های محافظه کار فلزی و تک رنگ که معمولاً از درهای ما نیز محافظت می کنند، ارتقاء نمی دهیم؟ این دیدگاه کرومافیل چیزی است که باعث می شود Yale Assure Lock 2 یک استثنا حداکثری

Yale Assure Lock 2 با پوشش رنگی Viva Magenta، رنگ سال 2023 پنتون، در سمت راست در کنار چندین شکل انتزاعی رنگارنگ تنظیم شده است.

در سراسر صفحه نمایش لمسی بدون کلید آن با حاشیه برجسته 18-1750 Viva Magenta، با نام مستعار رنگ سال 2023 پنتون، مشخص شده است. Yale x Pantone Assure Lock 2 Limited Edition نقطه مقابل امنیت درب ورودی سنتی است. فراتر از تزیینات رنگارنگ، Assure Lock 2 همان ویژگی های بسته بندی را ارائه می دهد. گزینه های استاندارد جیر سیاه، نیکل یا برنز: اتصال قفل/باز کردن قفل بلوتوث هوشمند، باز کردن قفل خودکار با استفاده از گوشی هوشمند یا Apple Watch، پشتیبانی از Apple Homekit، تأیید بیومتریک، احراز هویت دو مرحله‌ای و گزینه‌های دسترسی در مواقعی که گوشی خود را گم کرده‌اید. نسخه کاملاً وای فای امکان قفل و باز کردن قفل را از دستگاه های تلفن همراه می دهد، در کنار گزینه ای برای اعلان های زمان واقعی حتی زمانی که از خانه دور هستید (یک ویژگی عالی برای والدین).

قفل Yale Assure 2 با پوشش رنگی Viva Magenta که در کنار Apple iPad، iPhone، Apple Watch و AirPods Max در رنگ‌های قرمز، صورتی و سرخابی نصب شده است.

Yale Assure Lock 2 با یک قاب رنگی Viva Magenta که روی درب جلویی مصنوعی با دستگیره در مشکی نصب شده است و نشان می دهد که پس از نصب چگونه به نظر می رسد.

دمای طراحی مسکونی به سمت جزئیات رنگارنگ تر، اگر نگوییم کاملاً حداکثری، تغییر کرده است. به نظر می‌رسد که Yale یک فرصت چشمگیر از دست رفته است تا مجموعه‌ای از دستگیره درهای منطبق را با جزئیات مشابه Pantone ارائه دهد تا ظاهر پر جنب و جوش درب جلو را تکمیل کند.

قفل Yale Assure 2 با قاب رنگی Viva Magenta که روی درب ورودی بنفش تیره با دستگیره در مشکی نیمه باز شده نصب شده است و نشان می دهد که قفل هوشمند پس از نصب از داخل و خارج چگونه به نظر می رسد.

Assure Lock 2 به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از برنامه Yale Access یا مستقیماً از طریق صفحه کلید قفل، درب ورودی خود را مستقیماً از تلفن هوشمند خود کنترل و نظارت کنند و دسترسی راحت و بدون درز را برای اعضای خانواده و مهمانان آنها فراهم می کند.

عکس سیلو از Yale x Pantone Assure Lock 2 Limited Edition، یک قفل هوشمند صفحه لمسی با حاشیه سایه قرمز زرشکی با صفحه لمسی مشکی با صفحه کلید عددی با جزئیات سفید.

چهار قفل صفحه لمسی مختلف Assure Lock در اندازه ها و پرداخت های مختلف.

خانواده قفل‌های هوشمند Assure Lock در اندازه‌ها و رنگ‌های مختلفی ارائه می‌شوند که Yale x Pantone Assure Lock 2 Limited Edition برجسته‌ترین آن‌ها است.

نسخه محدود Yale Assure Lock 2 Limited Edition در PANTONE 18-1750 Viva Magenta به عنوان یک صفحه نمایش لمسی، مدل بدون کلید با Wi-Fi و بلوتوث داخلی با قیمت 259.99 دلار در دسترس است. ShopYaleHome.com تا زمانی که ذخایر تمام می شود

دیدگاهتان را بنویسید