صاحبان شرکت طراحی دانمارکی Vipp یک اتاق زیر شیروانی Tribeca را بازسازی کرده اند که هنگام اقامت در شهر نیویورک به عنوان یک نمایشگاه برای نام تجاری آنها و یک پارچه فرشدار عمل می کند.


سوفی و ​​فرانک کریستنسن اگلوند استودیو Vipp را به عنوان فضایی برای نمایش دامنه محصولات خود و زندگی در کنار دو فرزند و طلایاب خود طراحی کردند.

جزیره آشپزخانه Vipp Studio
Vipp Studio با محصولات این برند دانمارکی مبله شده است

این زوج یک سال را صرف بازسازی زیرانداز 3800 فوت مربعی (350 متر مربع) در طبقه پنجم یک کارخانه سابق کردند که قدمت آن به سال 1883 باز می گردد.

این خیابان در خیابان لیسپنارد واقع شده است و به نمایشگاه های بسیاری از مارک های سطح بالا از جمله Orior ، Egg Collective و Allied Maker نزدیک است.

فضای گالری مجموعه هنری را به نمایش می گذارد
یک گالری فضایی برای دارندگان Vipp سوفی و ​​فرانک کریستنسن اگلوند فراهم می کند تا مجموعه هنری خود را به نمایش بگذارند

همکاری با یک شرکت لبنانی معماران Raëd Abillama و سبک کالین کینگ، Vipp صاحبان یک طرح داخلی ایجاد کردند که با زیبایی تجزیه و تحلیل نام تجاری همسو است.

در بیانیه این برند آمده است: “استودیو فرصتی نادر برای تجربه مینیمالیسم تسکین دهنده علامت تجاری Vipp در کنار حساسیت های بی سر و صدا بازی سازندگان آن فراهم می کند.”

اتاق خواب با دیوارهای سفید هاردویک
این زوج و خانواده شان در نمایشگاه شهر نیویورک زندگی می کنند

نمایشگاه که به عنوان یک آپارتمان کاربردی ساخته شده است ، از طریق اتاق زیر شیروانی با سقف بلند پراکنده شده و از پنجره های 10 فوت (سه متری) نور غسل می شود.

تیرهای سقفی ، دیوارهای آجرکاری ، ستون های چوبی و سایر ویژگی های تاریخی با رنگ خاکستری بژ خنثی به نام Drop Cloth از Farrow & Ball. رنگ مشابهی جدید را به همراه دارد مربع پرده و تابلوهای روکش دار.

READ  The Link Up: دو رمان Em's Can't Put Down، سازماندهی صندوق عقب آلرین، و یک پاک کننده روغن عالی
فضای داخلی مینیمال نمایشگاه
فضای داخلی بدون پشت و رو منعکس کننده اخلاق مینیمالیستی طراحی Vipp است

محصولات Vipp در کنار طرح های نمادین دانمارکی مانند میز ناهار خوری Poul Kjaerholm PK 54 که با صندلی های کابین Vipp در قسمت آشپزخانه همراه است ، به نمایش در می آیند.

ماژول ها و لوازم آشپزخانه سیاه ، همه توسط Vipp ، در کنار کارخانه آلومینیوم اکسترود شده ساخته شده توسط Elie Chaker مستقر در بیروت نصب شده است که یک منطقه ذخیره سازی شیشه شراب را مخفی می کند.

Christensen Egelunds می تواند مجموعه هنر و مجسمه سازی خود را در یک منطقه گالری ، جدا شده توسط یک پارتیشن شیشه ای از اتاق خواب اصلی ، که در آن رنگ رنگ کمی به Hardwick White تیره می شود ، ارائه دهد.

یک فضای نشیمن بزرگ و هوایی برای سرگرمی طراحی شده است و دارای قطعات Vipp بیشتری از جمله مبل ، تختخواب و میز قهوه در کنار کلاسیک دیگر دانمارکی است: صندلی 31 توسط آلوار آلتو برای Artek.

اتاق نشیمن با مبلمان Vipp
فضای نشیمن وسیع برای سرگرمی مشتریان و دوستان طراحی شده است

فضای اداری خصوصی تر دارای یک میز تراورتن سفارشی است که با تراشکاری های روکش شده احاطه شده است که آکوستیک اتاق را بهبود می بخشد.

یک حمام کاملاً با سنگ تراورتن راه راه ایرانی پوشانده شده است ، در حالی که دیگری با سنگ Ceppo تیره پوشیده شده است که برای شکل دادن ویژگی هایی مانند دوش ناخوشایند حک شده است.

دفتر با میز تراورتن سفارشی
قطعات سفارشی موجود در استودیو شامل میز اداری تراورتن است

به طور کلی ، نمایشگاه باید به طور منظم با محصولات و نمونه های اولیه جدید به روز شود و اطلاعاتی در مورد Vipp و دارندگان آن ارائه دهد.

READ  لینک بالا: مقاله پرچین و چشم‌باز Em به معنای واقعی کلمه به همه توصیه می‌شود، هک گل آرایی ۷ دلاری Mal و سه لباس تابستانی که همه ما دوست داریم.

در این بیانیه آمده است: “استودیو نشان می دهد كه چگونه دو طراح دقیق از یافته ها و خلاقیت های محبوب خود لذت می برند ، مفهوم جدیدی برای نمایشگاه به عنوان مدلی برای زندگی و به عنوان یك سایت حیاتی برای الهام بخشیدن به حساب می آید.”

دوش ناخوشایند در حمام
سنگ تیره سکو تراش خورده است تا دوش پوسته پوسته شود

Vipp Studio ، که فقط با قرار ملاقات باز است ، آخرین پروژه این برند است که فراتر از ایده نمایشگاه نمایشگاه سنتی است.

این شرکت همچنین کل خانه های پیش ساخته را که با وسایل و وسایل خانه آن پر شده است تولید می کند و یکی به عنوان هتلی در ساحل دریاچه ایملن سوئد راه اندازی شده است.

عکاسی توسط آدریان گائوت.

دیدگاهتان را بنویسید