برند دانمارکی ویپ با یک هتل جدید در کپنهاگ به گسترش مجموعه خود در خارج از سطل پدال نمادین و اثاثیه منزل خود ادامه می دهد. مشخص کردن ششمین هتل ویپ، قاب مداد Vipp در یک کارخانه مدادسازی قدیمی درست روی پل از قلب شهر واقع شده است. این هتل منحصر به فرد شامل یک اتاق یک نفره به مساحت 90 متر مربع (تقریباً 968 فوت مربع) است که در ساختمانی با الهام از باهاوس در دهه 1930 قرار دارد. اتاق پر نور و طبقه همکف هتل حاصل یک بازسازی یک ساله توسط طراح داخلی است. جولی کلوس مولسگارد، که خلوتگاهی دنج را برای مسافر طراحی محور ایجاد کرد.

قاب مداد Vipp شامل یک اتاق نشیمن، اتاق ناهار خوری، اتاق خواب و حمام است که تعدادی از محصولات Vipp از جمله آشپزخانه V1، میز ناهار خوری، لامپ های میز، میز قهوه، صندلی صندلی، و البته سطل های پدال آنها را در خود جای داده است.

Vipp Pencil Case اتاق متوسط ​​هتل شما نیست. بیشتر شبیه یک استودیو یا آتلیه، فضایی هنری ایجاد می کند و آرامشی نادر در قلب پایتخت دانمارک دارد.

– طراح جولی کلوس مولسگارد

این طرح با یک پالت رنگ طبیعی و خنثی با سایه‌های بژ و خاکستری همراه با لهجه‌های مشکی در سراسر آن بازی می‌کند. از اجزای آشپزخانه V1 به رنگ خاکستری گرم گرفته تا پرده‌های کوادرات روشن، طراحی با هم ترکیب شده و زیبایی‌شناسی معمولی و در عین حال راحت را ارائه می‌کند که بیشتر هر بازدیدکننده‌ای از آن لذت می‌برد.

آشپزخانه به طور کامل مجهز است و به مهمانان اجازه می دهد تا غذاهایی را که می توانند در اطراف میز ناهارخوری 8 نفره صرف کنند، بپزند.

READ  هشت فضای داخلی که توسط لامپ های زیبایی شناسی مجسمه ای روشن شده است

کفپوش‌های چوبی سبک HeartOak به لطف Dinesen هستند – متخصصان کف‌پوش چوبی قبلاً از کارخانه به عنوان نمایشگاه خود استفاده می‌کردند و طبقات اصلی باقی می‌ماند.

قاب مداد Vipp برای دو شب اقامت 1000 یورو (تقریباً 1068 دلار آمریکا) هزینه دارد و قابل رزرو است. اینجا.

عکس ها توسط راسموس هیورتشوی.

کارولین ویلیامسون مدیر تحریریه دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید