اولین نمایشگاه گالری ردفورد مجموعه ای از کارها را در حاشیه طراحی ، هنر و صنایع دستی گردآوری می کند که متولی آن در اینستاگرام پیدا کرده است.


با عنوان غیرمعمول پیدا شد، این نمایشگاه به طور فیزیکی کارهای سازندگان ، هنرمندان و طراحان معاصر را نشان می دهد که معمولاً کارهای خود را در اینستاگرام به نمایش می گذارند.

قطعات نمایش داده شده در گالری رادفورد
برترین ها: مجموعه ای از لامپ های آملیا استیونز ، جان هنشاو ، متیو وردون ، ایزابل آلونسو ، الیوت بارنز و کارستن در ال الست در یک اتاق پارچه ای به نمایش گذاشته شد. بالا: 19 طراح کار خود را در این نمایشگاه به نمایش گذاشتند

مکس ردفورد ، بنیانگذار گالری رادفورد ، گفت: “قسمت اصلی این نمایشگاه برای من همیشه این بوده است که مردم در زندگی واقعی کارهایی را ببینند که در غیر این صورت آنها فقط در فید اینستاگرام خود می دیدند.”

وی به دزین گفت: “وقتی مردم برای دیدن نمایش می آمدند ، از آنها می پرسیدند كه آیا می توانند روی قطعات بنشینند یا قطعات را لمس كنند و اغلب وقتی جواب مثبت بود متعجب به نظر می رسیدند.”

مبلمان در گالری Radfird با استفاده از چوب ساخته شده است
یک سه نفر از مبلمان اچ توسط کیتی برت و یک قطعه از ادوارد بارنیول در زیر چاپ توسط بن داوسون قرار گرفت

گالری ردفورد که در سال 2020 تاسیس شد ، پس از تشخیص عدم نمایش در نوع خود در لندن ، برای اولین نمایشگاه خود ، Uncommon Found ، فراخوانی آزاد ارائه داد.

“این گالری به عنوان من و برخی از اینستاگرام به وجود آمد ، اکنون زندگی واقعی است ، دوستان صفحات مردم را جستجو می کنند و در حال مشاهده این همه اثر لمسی شگفت انگیز هستند که در مرزهای هنر و طراحی ساخته می شود ، اما شما هرگز نمی توانید آن را از نظر جسمی ببینید ، فقط تصویر کاملاً زاویه دار اینستاگرام ، “گفت ردفورد.

READ  لاین هاوس کافه ای با مضمون فضایی برای شیرینی بلک استار در شانگهای طراحی می کند
آثار هنری بر روی دیوارهای آجری در گالری Radford به نمایش درآمد
یک نقاشی ماسه و زردچوبه از مریل یانا توسط نیکلاس ساندرسون در بالای مدفوع کاغذ قرار داده شد

رادفورد گفت: “ما می دانستیم كه كار در اینجا ساخته می شود اما به نظر نمی رسید كه ساختار گالری برای نمایش آن وجود داشته باشد ، بنابراین تصمیم گرفتیم این كار را انجام دهیم.”

“من قبلاً از طریق اینستاگرام از تعداد زیادی از هنرمندان و طراحان آگاه بودم اما همچنین می دانستم که الگوریتم فقط به من اجازه می دهد تا چیزهای زیادی را ببینم … به منظور تلاش برای دستیابی به هرچه بیشتر افراد ، ما یک تماس آزاد برقرار کردیم. “

اشیا places مکانهایی در بالای ازاره های پارچه ای در گالری Radford بودند
چهارپایه تخته ای توسط کارستن در اِلست ، میز دورس توسط راشمی بادیساریا و میز اسنوپی توسط ادی اولین

این نمایشگاه در استودیوی هاکنی داونز در شرق لندن و اگرچه این موضوع از یک موضوع مشترک برخوردار نبود ، 19 طراح قطعات کاربردی ، تعاملی و مجسمه ای را ارائه دادند تا از لحاظ جسمی دیده ، مورد استفاده و لمس قرار گیرند.

یک صندلی چهار لایه توسط طراح ست و مبلمان ژاکلین پاپالاردو در حالی که با تنهای طبیعی روکش شده بود ادوارد بارنیول یک میز کناری چهار پا پوشیده و جوراب راه راه ایجاد کرد که از شاخه هایی ساخته شده بود که پوست آن را از پوست جدا کرده بودند.

“من خصوصاً شیفته روند پشت سرم هستم راشمی بیداسایرا“مجموعه” Dross “جایی که او توانسته است از مواد زائد تولید فولاد استفاده کند تا ماده جدیدی ایجاد کند تا کار خود را با قطعاتی که فرم زیبایی دارند انجام دهد.”

“همچنین نیکلاس ساندرسونمجموعه مدفوع “History of a Future” مبتنی بر خمیر مقوا ، که در آن خمیر کاغذ اطراف یک مدفوع پیدا شده پوشانده شده است تا آنها را به اشیا et اثیری تبدیل کند. “

READ  10 برتر برو بیرون! پست های سال 2023
یک قطعه هنری قرمز و نارنجی دیوار آجری گالری رادفورد را پوشانده است
چاپ قرمز و نارنجی gingham توسط امی جانستون دیوار بالای یک کنسول چوبی توسط لوئیس کمنوئه را پوشش می دهد

مانند ، و با تصاویر تزئین شده از قطعات چینی پیدا شده ، سه نفر از صندلی های تخته سه لا کیتی برت سبک تزئینی جنبش هنرها و صنایع دستی را با اشکال تکه تکه و بدوی ترکیب کنید.

طراح مستقر در لندن ، الیوت بارنز مجموعه ای از اشیا steel فولادی شامل سالن شاسی چرمی به رنگ نارنجی ، نیمه سبک چرخان و یک نشیمن سیگار کشیده بلوط را ارائه داد.

صندلی ای با مخمل سبز روکش شده بود
صندلی پایه ای لوله ای با عنوان صندلی غار توسط لوئیس کمنوئه

رادفورد به دزین گفت که عنوان این نمایشگاه ناشی از تجمیع مجموعه گسترده ای از آثار ارائه شده در این نمایشگاه و همچنین نمایشگاه سرزمین بریتانیا در سال 2013 ، زمین غیرمعمول است.

وی گفت: “عنوان این نمایش تحقیرآمیز نمایشگاه هنر سرزمین بریتانیا توسط Uncommon Ground از سال 2013 توسط شورای هنر است.”

“این نمایش تأثیر عمیقی بر روی تمرینات شخصی من در آن زمان داشت و همیشه در پشت ذهن من بوده است.” غیرمعمول پیدا شد “یک عنوان عالی برای خلاصه کردن عرض و عرض آثاری بود که به نمایش می گذاشتیم.”

یک مجسمه انقباضی و در حال نمایش در معرض نمایش قرار داشت
مجسمه ای از ژان باتیست کولنب

Uncommon Found اولین همکاری فرهنگی بین ماکس ردفورد و استودیوی هاکنی داونز است.

این همکاری ناشی از علاقه مشترک استودیوی رادفورد و هاکنی داون در ارائه بستری برای نمایش استعدادهای مردمی و محلی طراحی بود. آثار نمایش داده شده در نمایش را می توان با قرار ملاقات از طریق سایت مشاهده کرد گالری.

مجموعه ای از گلدان ها و مجسمه های سیمان و سنگ
یک مجسمه پله ای تراشیده شده از سنگ آهک ویتبد توسط ساموئل کالینز در کنار سه گلدان توسط تسا سیلوا قرار گرفت

در سال 2020 توسط تاسیس شد ماکس رادفورد، گالری ردفورد قصد دارد فضایی صادقانه ، دموکراتیک و حمایتی را برای سازندگان و هنرمندان نوظهور ایجاد کند.

اخیراً ، اولیویه گارس خانه خود در نیویورک را به فضای نمایشی برای هنر و طراحی معاصر تبدیل کرده است. در نیویورک ، گالری Friedman Benda Split Personality را به نمایش گذاشت ، نمایشگاهی که ارزش اشیا design طراحی را بررسی می کند.

READ  لینک بالا: چکمه‌هایی که برایان بالاخره برای خودش خرید، نرم‌ترین شورت راحتی را که رایان تا به حال پوشیده است، و یک DIY که فک‌های ما را روی زمین می‌گذارد

عکاسی توسط ژنوویو لوتکین.

دیدگاهتان را بنویسید