alt

Tis the Season… برای نوسازی!

بسیاری از صنایع در طول دوره تعطیلات نفس می کشند و کارخانه ها و دفاتر را تعطیل می کنند زیرا تقاضا در فصل جشن کاهش می یابد.

این زمان خوبی را به شما می دهد که نه تنها به کارمندان فرصت دهید تا خود را تازه کنند ، بلکه همچنین با برخی از کارهای بازسازی که مورد نیاز است امکانات خود را تازه کنید. به خصوص زمان مناسبی برای کارهای به روزرسانی کف است ، زیرا در غیر این صورت یافتن زمانی که می توانید کف را بدون ایجاد اختلال در فعالیت های عملیاتی سایت ، نوسازی کنید ، بسیار دشوار است.

از آنجا که زمان بندی در هنگام خاموش کردن فصلی بسیار مهم است ، کف های رزینی بر اساس فناوری متیل متاکریلات (MMA) به گزینه محبوب برای چرخش سریع کفپوش های صنعتی تبدیل شده اند.

این سرعت به لطف این واقعیت است که یک کاتالیزور ویژه در فرمولاسیون MMA به این معنی است که به سرعت بهبود می یابد و فقط در عرض چند ساعت یک پایان کارایی بالا ایجاد می کند. در مقایسه با روزها یا هفته هایی که شیمی درمانی رزین جایگزین می تواند به طور کامل درمان شود ، این یک مزیت آشکار را فراهم می کند و به شما اجازه می دهد تا به سرعت عملیات نوسازی را انجام دهید ، اطمینان حاصل شود که سایت تا زمان بازگشت کارکنان به کار و کار خواهد بود.

READ  10 پست هنری برتر سال 2023

علاوه بر این ، MMA ها می توانند روی طیف وسیعی از لایه های زیرین از جمله بتن ، فولاد ، کاشی و سایر مواد رزینی نصب شوند. این بدان معنی است که کف موجود نیازی به برداشتن ندارد و در نتیجه در وقت ، کار و هزینه شما صرفه جویی می شود.

این محصول همچنین یک محصول ایده آل برای فضاهایی مانند اتاق های سردخانه است ، زیرا می توان آن را در دمای -20 درجه سانتی گراد نصب کرد بنابراین هیچ وقت تلف نمی شود و منطقه را به دمای بیشتری می رساند و سپس آن را دوباره خنک می کند.

کف MMA یک انتخاب عالی برای لیست طولانی است بخشهای بازار و محیط های صنعتی به لطف ویژگی های با دوام ، بدون درز ، رنگارنگ و مقاوم در برابر لغزش که این نوع پوشش فراهم می کند. بسیاری از امکانات سیستم های MMA را نصب کرده اند به لطف این واقعیت که در شرایط فشرده زنده می مانند در حالی که یکپارچه ، ضد نفوذ ، تمیز کردن آسان ، رنگارنگ و ضد لغزش هستند

بنابراین اگر کف شما کمتر از سطح مناسب خود به نظر می رسد ، تأخیر نکنید! امروز با یک متخصص کف پوش رزین در تماس باشید و در خاموش کردن فصلی بعدی خود در یک بازسازی برنامه ریزی کنید.

دن اش |

Daniel Ash مدیر روابط عمومی و رسانه در تولید کننده کف کف رزین Flowcrete Group Ltd. نقش دان شامل ایجاد بیانیه های مطبوعاتی ، وبلاگ ها ، مقالات سفید و مطالعات موردی درباره محصولات و پروژه های Flowcrete و همچنین محتوای آموزشی برای متخصصان صنعت ساخت و ساز است.

READ  ایستگاه قطار ویسکانسین تبدیل به رستوران هاروی هاوس می شود

دیدگاهتان را بنویسید