این یک پیراهن نیست، یک ژاکت نیست، بلکه یک چیز سوم مخفی است که به طور رسمی به عنوان The Shacket شناخته می شود. آنها از یک ژاکت سبک تر هستند اما از یک پیراهن دکمه دار محکم تر هستند. غالباً با یقه و کمی سبک کاربردی، شاکت ها برای لایه بندی عالی هستند و بنابراین برای آب و هوای پاییزی عالی هستند (حداقل این چیزی است که یک دختر لس آنجلس مانند من فقط می تواند تصور کند زیرا من این را در هوای 80 درجه می نویسم. پاییز است؟؟). اگر به چند پست اخیر مد توجه کرده اید، احتمالاً می توانید حدس بزنید که تیم EHD با این کالای اصلی پاییز غریبه نیست. بنابراین ابتدا، ما فکر کردیم مواردی را که در حال حاضر داریم و اینکه چگونه می‌خواهیم به آن‌ها استایل بدهیم، به اشتراک بگذاریم.

امیلی

پیراهن بزرگ جین ایمز در مدل Corrigan Wash: اگر در بازار هستید، این جلیقه خوب است. نه خیلی سفت/سنگین، نه خیلی فلاپی/چروکیده – با ساختار و لایه پذیری خوب. من اینجا کوچیک میپوشم لطفا به هر دو سبک جیب توجه کنید.

ژاکت کار بریت: این یک راه راه وزن سبک‌تری دارد – بیشتر شبیه یک پیراهن ضخیم است که روی یک پیراهن نازک یا روپوش مناسب است اما روی پیراهن ضخیم‌تر یا گرمکن به خوبی لایه نمی‌شود.

پیراهن جین با پشت برش: این بیشتر یک پیراهن جین است، اما به دلیل شکل بریده و جعبه ای، در صورت باز پوشیدن می تواند به عنوان یک کت شلواری نیز دوام بیاورد. من آن را با این جفت کردم پیراهن “بیا برویم بیرون”.، شورت جین و کفش های کتانی برای دویدن معمولی.

READ  Home Studios از مواد محلی برای بازسازی هتل کالیفرنیای شمالی استفاده می کند

مالوری

کت زنانه کاربردی: کت من 35 دلار است و خیلی راحت است. من اندازه XS را کاهش دادم و بازوهای بسیار بلندی دارم، بنابراین توصیه می‌کنم سایز کوچک‌تر را انتخاب کنم، مگر اینکه واقعاً بخواهید به اندازه بزرگ‌تر متمایل شوید (که همچنین جالب است). رنگ یکی از رنگ های مورد علاقه من برای پوشیدن است و به طور کلی پیدا کردن آن سخت است، و من از آن تعریف های زیادی دریافت کرده ام که همیشه حس خوبی دارد 🙂

رایان

کت لباس کار: هر بار که این را می پوشم تعارف زیادی دریافت می کنم و بیشتر مردم وقتی به آنها می گویم که یک میلیون دلار نیست تعجب می کنند. من حالت لباس کار و تناسب سایز بزرگ را دوست دارم و معمولاً با شلوارهای گشاد یا جین به گشاد تکیه می دهم. من سایز بزرگ می پوشم، بنابراین اگر می خواهید تناسب بیشتری داشته باشید، پیشنهاد می کنم سایز آن را کم کنید.

حالا با فرض اینکه ما کارهایمان را انجام داده ایم و شما را در مورد تطبیق پذیری شاکت متقاعد کرده ایم، اگر علاقه مند هستید، در اینجا چند انتخاب دیگر وجود دارد:

1. به علاوه پیراهن بزرگ کنتوود فلانل در پنجره | 2. کت زنانه کاربردی | 3. پیراهن-ژاکت بزرگ کنتوود فلانل Donegal | 4. ژاکت کار بریت با جین بازیافتی | 5. کت زنانه کاربردی | 6. پیراهن بزرگ پنبه ای با جنس پارچه جناغی و جنس خنثی برای بزرگسالان | 7. پیراهن بزرگ سایز کادوروی کنتوود در چهارخانه | 8. شلوار بزرگ | 9. کت پیراهن سایز بزرگ | 10. کت پیراهن خاکی بزرگ با واشول | 11. ژاکت کار بریت در جین | 12. ژاکت پیراهن بهار همه

READ  هشت فضای داخلی قهوه ای شکلاتی که به اندازه کافی خوب به نظر می رسند

فعلاً همین است. چه چیزهای اصلی پاییزی را می خواهید از ما ببینید؟ در زیر به ما اطلاع دهید شنبه شاد! xx

The Shacket Is The Fall Fashion MVP – در اینجا برخی از موارد مورد علاقه ما هستند اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید