گاهی اوقات این نام گویای همه چیز است، همانطور که در مورد اندازه و طراحی منحصر به فرد آن وجود دارد Monolith توسط Nocs Studio، یک دیوار صوتی مستطیل با جزئیات شگفت انگیز تحت تأثیر سیستم های اگزوز خودرو.

بلندگوی یکپارچه در پس زمینه سفید با زاویه کمی نشان داده شده است.

این بلندگوی دست ساز با افتخار “طراحی، مهندسی و ساخت سوئد” مجموعه ای از سه درایور 3.5 اینچی ScanSpeak مهندسی دانمارکی و دو ووفر دو تهویه 6 اینچی ScanSpeak در آرایش منحصربفرد سه به دو تشکیل شده است که همگی دارای قدرت هستند. توسط یک تقویت کننده کلاس D و در یک کابینت تخته سه لا توس سیاه شده قرار گرفته است.

بلندگوی یکپارچه در مقابل پس زمینه سفید از زاویه روبرو نشان داده شده است.

مهندسان Nocs Lab از سیستم‌های اگزوز خودرو الهام گرفتند و یک طراحی دریچه پیزو سفارشی را ادغام کردند تا اطمینان حاصل شود که Monolith بدون اعوجاج عمل می‌کند و در عین حال عمق عملکرد بیس را عمیق‌تر می‌کند.

بلندگوی یکپارچه در مقابل پس زمینه سفید از زاویه کناری نشان داده شده است.

برای این دوره، Monolith برای اتصال بی سیم ارائه شده از طریق بلوتوث 5.0 مجهز شده است. سرویس‌های Spotify Connect و Tidal Connect در برنامه سازگار با AirPlay 2 فهرست شده‌اند که در حال کار است. برای کسانی که به دنبال یک تجربه شنیداری عظیم هستند، می توان تا 8 مونولیت را متصل کرد تا محیطی از شوک و هیبت ایجاد کند.

بلندگوی بی‌سیم Nocs Studio Monolith روی زمین در سمت چپ مبل چرمی مشکی مدرن، با کاشی‌های سنگی صیقلی و دیوار بتنی با نقاشی انتزاعی در پس‌زمینه.

Nocs طراحی نهایی Monolith را به عنوان “روستیک و بی تکلف” توصیف می کند، اما با ابعاد قابل توجه 21.5 x 15 x 7 اینچ، وزن بیش از 26 پوندی، و مجموع صادقانه اجزایی که جذابیت زیبایی شناسی خاص خود را ارائه می دهد، به زیبایی اجرا شده است. سازگار با فضاهای مدرن یا غیره.

READ  پورونتورا از شما دعوت می کند تا در Sandbox خود بازی کنید

بلندگوی یکپارچه در پس زمینه سفید از زاویه 3/4 نشان داده شده است.

Monolith برای پیش‌سفارش با قیمت 1200 دلار در دسترس است و از اواخر ژانویه عرضه می‌شود. اطلاعات بیشتر در مورد سفارش در اینجا موجود است.

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید