یکشنبه است و امیدواریم که روز خوبی بوده باشد. همچنین پاییز مبارک… بالاخره رسمی شد. آیا همه دیدید که کاغذ دیواری Birdie در این هفته نصب شد؟ داستان های ام؟! اگر آن را از دست دادید، نترسید زیرا به زودی یک پست وبلاگ وجود خواهد داشت. تا آن زمان بیایید ببینیم در مورد پیوندهای هفته چه خبر است.

طراحی شده توسط کنداس ماری | عکس توسط وینی او | از طریق دومینو

تور خانگی این هفته از خط چند خطی باورنکردنی است، کندیس ماری (اینفلوئنسر مد، مشاور رسانه های اجتماعی، خالق و بنیانگذار مشکی در شرکت). او کسی است که مدتی دنبالش بودیم، بنابراین از دیدن خانه او در جدیدترین شماره دیجیتال دومینو بسیار هیجان زده بودیم. این استودیو 826 فوت مربعی یک استاد کلاس در معنای ایجاد مناطق (و در عین حال مناطق واقعاً زیبا) است. نگاه کنید وزن های او چقدر شیک است! برو نگاه کن و بخون مقاله او برای اینکه نه تنها عکس های بیشتری را ببینید، بلکه یک راهنمای گام به گام برای شاید مطلوب ترین روال تا کنون دریافت کنید. او همچنین یک حساب اختصاصی برای خانه خود دارد برو اونجا هم دنبالش🙂

طراحی شده توسط شاوندا گاردنر

همچنین از امیلی: من همیشه در مورد “رنگ سال” عصبی هستم زیرا همیشه آن را دوست نداشته ام. حالا اگر صادق باشم، چند سال بعد در نهایت عاشق آن‌ها می‌شوم که نشان می‌دهد شاید من از روند رنگ‌ها عقب مانده‌ام و صادقانه بگویم که از هر چیزی خیلی جسورانه یا مد روز می‌ترسم. ولی COY امسال توسط شروین ویلیامز خیلی زیباست من اکنون آن را در چند مکان مختلف در ملک در نظر دارم. من سعی کردم بردی را متقاعد کنم که از آن در اتاقش استفاده کند اما “به اندازه کافی روشن نیست” اما من بسیار به آن علاقه دارم. نگاهی بیندازید که چقدر عالی به نظر می رسد کمد کت شاوندا! چنین آرایش عالی نمیتونم صبر کنم تا ازش استفاده کنم 🙂

نرگس در حال استراحت پس از بازگشت به خانه از یک هفته بسیار سخت

بسیاری از شما افراد فوق العاده با استعداد را می شناسید و دوست دارید امیلی بوزر. خوب به گربه شیرین او، دافی، داروی کک داده شد که باعث تشنج شد و او را برای نزدیک به یک هفته در اورژانس قرار داد. نه تنها برای بوسر و همسرش از نظر عاطفی آزاردهنده بوده است، زیرا نمی‌دانستند که آیا او زنده می‌ماند یا نه، بلکه هزینه‌های پزشکی نیز به شدت طاقت‌فرسا شده است (با وجود داشتن بیمه حیوانات خانگی برای سال‌ها). می توانید در مورد کل داستان بیشتر بخوانید اینجا زیرا بهترین دوست Bowser راه اندازی یک GoFundMe توضیح دادن همه چیز اگر راهی وجود دارد که بتوانید کمک کنید، می دانیم که آنها به طرز باورنکردنی سپاسگزار خواهند بود.

READ  طراحی با یک پسر تقریباً بین‌المللی: به‌روزرسانی اتاق چارلی/پیشرفت با حال و هوای صرفه‌جویانه دهه 80

از کیتلین: من یک دکوراتور بزرگ تعطیلات نیستم، اما عاشق اینها بودمکدو تنبل چینیبرای بیش از یک سال آنها واقعاً با طرح رنگ فعلی من مطابقت ندارند – موتیف کلاسیک کمی با تمام رنگ های صورتی/سبز/نارنجی من در تضاد است- اما مرد، اگر سبک جاودانه تری داشتم، دوست داشتم هر سال اینها را بشکنم. در کنار چند بشقاب کلاسیک آبی و سفید و شیشه های زنجبیل. وقتی دکور جشن شما به سبک واقعی شما تغییر می کند، به نوعی سرگرم کننده است، می دانید؟

همچنین از کیتلین: من و دوست پسرم فصول اولیه بازی را با هم می نوشیماین خانه قدیمیو آنها خیلی خوب هستند. ما به تازگی فصل 4 را این هفته به پایان رساندیم (فیلمبرداری در سال 1982، باورتان می شود؟) و من نگران این هستم که هر قسمت چقدر سرگرم کننده و معتبر است. (نمونه موردی: در فصل 5، اپیزود 1، آنها دوباره خانه فصل 4 را مشاهده می کنند و صاحب خانه به معنای واقعی کلمه می گوید: “من از این رنگ متنفرم. چرا بچه ها این را انتخاب کردید؟”) باب ویلا از زشت یا بد خواندن چیزها ایرادی ندارد. و دیدن اینکه چهل سال پیش تلویزیون چهل سال پیش چه شکلی به نظر می رسید واقعاً سرگرم کننده است. سرعت بسیار کندتر و دقیق تر است – 26 قسمت براییکیخانه، در مقابل تماشای یک بازسازی کامل در کمتر از یک ساعت در نمایش های امروزی – و تماشای هر بخش بسیار آموزنده و سرگرم کننده است. اگر همچنین به دنبال یک برنامه جدید/قدیمی برای تماشای با دوستان یا خانواده هستید، فصل های اولیه TOH تلویزیونی است که باید تماشا کنید. به شدت توصیه می شود.

از همه کسانی که به لیست میری کمک کرده اند بسیار سپاسگزارم صندوق تخت برای پناهندگان 2022 پویش! ما اوایل این هفته ایمیلی از او دریافت کردیم که می‌گفت چه تأثیری قبلاً داشته است. سازمان هایی مانند این مهم تر از همیشه هستند. او همچنین اشاره کرد که با جنیفر جکسون کتابی برای کودکان نوشته است دنیای ما یک خانواده است که “اهمیت استقبال از مردم از سراسر جهان را با عشق، شفقت و پذیرش به جامعه نشان می دهد.” چه چیز مهم و زیبایی است که به فرزندانمان بیاموزیم. لطفا برو پرفروشش کن!!

از مالوری: من واقعاً دوست دارم این نور از Target بسیار زیاد – من در اطراف برای نورپردازی برای ورودی خود خرید کرده ام بنابراین این یکی را سفارش دادم. وقتی آمد من بسیار تحت تأثیر اندازه و مقیاس قرار گرفتم (و به نظر بسیار گرانتر از آنچه هست). در مجموع، ما نوری می‌خواستیم که درخشش ملایم‌تری برای فضای ما ایجاد کند. اکنون، از آنجایی که این تنها چراغ سقفی سیم‌کشی شده ما در کل آپارتمان ما است، امیدواریم که نور کمی بیشتر از آنچه که می‌دهد بتابد، اما آنقدر زیباست که با آن خوب هستیم. لامپ ها برای همینه درسته؟؟ اگر ورودی یا راهرویی دارید که نیاز به یک چراغ جدید دارد و به یک تن نور بیشتر نیاز ندارد، این وسیله بسیار زیبا و فقط 100 دلار است!!

READ  مجموعه جدید Jake Arnold x Crate & Barrel به ما تپش قلب می دهد

از رایان: در سراسر مطب مجازی این هفته، ما در مورد شرم در مورد رفتن به دندانپزشک صحبت می کنیم. من نسبت به مدت زمانی که از آخرین باری که رفتم احساس شرمندگی می کنم، بنابراین وقتی این فیلم کوتاه کمدی را دیدم احساس کردم خیلی دیده شده ام. نامیده می شود«کورا و همان از دندانپزشک متنفرند»و ستاره می کندجید تیلور قیصروایلیز گیلفویل،یک کمدین/بازیگرمن تیک توک را دنبال می کنم که خیلی خنده دار است و هر روز مرا می خنداند. خیلی خنده دار است، خیلی واقعی است، و من فقط دوست دارم کمدین های زن را ببینم که کارشان را انجام می دهند. فکر کنم با هم نوشتند و تولید کردند! من آن را 5 بار تماشا کرده ام و فکر می کنم باید تمام جوایز جشنواره فیلم را برد. و در حالی که ما در آن هستیم، کسی این دو را نمایش می دهد!!

از جس: من این کار را کردم. در نهایت من خودم را به یک کلر وی گرانده فانی و من حتی نمی توانم شروع کنم به شما بگویم که چقدر دوستش دارم. اون عیار هدف (که در حال حاضر رسما “فانی اسپورت” من است *نشانه خنده های بریتانیایی*) تازه شروع کار بود. من به اندازه کافی خوش شانس بودم که از طریق یکی از دوستانم که در آنجا کار می کند به فروش نمونه Clare V دسترسی پیدا کردم، بنابراین آن را به عنوان نشانه ای برای گرفتن کیف (و بند) که همیشه می خواستم برای خودم در نظر گرفتم. این اولین هدیه تولد من به خودم است:) بنابراین اگرچه این کیف و بند دقیق آن به صورت آنلاین در دسترس نیست، آنها گزینه های عالی دیگری نیز دارند (یعنی I LOVE کیسه های حصیری آلو و خرمایی و این بند). آنها نیز دارند یک بخش از قبل دوست داشتنی که بسیار جالب و عالی برای قیمت کمی مقرون به صرفه تر است:) اگر این کیف را در نظر گرفته اید، نمی توانم آن را و این شرکت را به اندازه کافی توصیه کنم. همچنین می توانم بگویم که از هر آنچه از دوستم شنیده ام، این شرکت عالی است و توسط زنان مهربانی اداره می شود که به طرز دیوانه کننده ای با هم همکاری دارند و با استعداد هستند. من واقعاً دوست دارم بدانم پول من صرف حمایت از آنها و شرکت آنها شده است:)

READ  فراتر از فضای یک کیلومتر پارچه را از طریق دفتر آمستردام می پوشاند

همچنین از Jess: به این همکاری نورپردازی باورنکردنی بین نگاه کنید مشترک با و سوفی لو یاکوبسن. اگر من پول داشتم در یک ثانیه یکی از این زیبایی ها را جمع می کردم! برو بخون این مقاله در مورد چگونگی شکل گیری این همکاری و مهارت شدیدی که برای ایجاد این مجموعه انجام شد.

ما البته نمی توانیم ویرانی مطلقی را که در سرتاسر جهان اتفاق می افتد نادیده بگیریم. این حتی شامل جنگ هایی که هنوز در اوکراین و تیگری در حال وقوع است نمی شود. اول، خسارت فاجعه بار ناشی از سیل در پاکستان. اکنون، خسارات فلج کننده ناشی از طوفان فیونا. اگر وسیله ای دارید، اینجا منبعی برای کمک به کسانی است که در پاکستان هستند، در اینجا آمده است یک مقاله ارائه راه هایی برای کمک به پورتوریکو، و این است یک پست راه های کمک به جمهوری دومینیکن اگر دیگرانی دارید لطفا آنها را در نظرات بنویسید.

پس با آن، عزیزانتان را در آغوش بگیرید و فردا شما را ببینم. ما پستی داریم که واقعاً فکر می کنیم دوستش خواهید داشت. xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط کندیس ماری | عکس توسط وینی او | از طریق دومینو

پست The Link Up: The Paint Color Em برای یک اتاق جدید استفاده می شود، چراغ سقفی مقرون به صرفه که Mal تازه خریدم، و یک نمایش قدیمی که نمی توانیم از تماشای آن دست برداریم، اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید