هفته گذشته امیلی قهقهه زد که ما (تیم لس آنجلس) تصمیم گرفتیم ناهار تیم را تغییر دهیم زیرا باران می بارید… سخت. او با بازیگوشی مسخره کرد: “اوه، شما قطعاً نمی توانید ناهار را هنگام بارندگی بخورید.” و ببین ما متوجه شدیم! اما ما هم دست به دست هم می دهیم که روزهای آفتابی به زودی برای همه ماست. بنابراین در حال حاضر، یک نوشیدنی گرم بگیرید، روی یک صندلی دنج (یا مبل یا تخت) بنشینید و از لینک آپ این هفته لذت ببرید:)

خانه گردی این هفته بسیار خارج از این جهان است، اما همچنین بسیار شخصی است، به همین دلیل است که ما مجذوب آن هستیم. این خانه هنرپیشه دبی رایان و نوازنده جاش دان است و از عشق آنها به خانه های درختی، بازی ها و فانتزی الهام گرفته شده است. برو از خانه آنها در اوهایو دیدن کن و ما به شدت توصیه می کنیم که ویدیو را تماشا کنید.

از امیلی: یک فریاد بزرگ برای دو نفر از پورتلندی های مورد علاقه من امروز – مکس همفری و کیتلین گرین. این ویژگی در دومینو بسیار گرم و خوش‌آمد بود و خط جدید مکس از Sunbrella برای پیندلر عالی است (من مقداری از آن را در گوشه غذاخوری آینده‌ام دارم که نمی‌توانم صبر کنم تا به شما نشان دهم). موتیف بلاک چین ایرلندی برای من واقعا عالی است (و ممکن است به زودی آن را روی برخی از صندلی‌های Adirondack ببینید). این فقط در حال حاضر به تجارت است، بنابراین من مطمئن نیستم که آن را به کجا پیوند دهم، اما امیدوارم که کسی از آن بالش بسازد تا هر یک از شما بتواند آن را در خانه خود داشته باشد. نوشتن عالی دومینو

READ  شما هرگز نمی توانید حدس بزنید حمام در این آپارتمان استودیویی 325 فوت مربعی کجاست

از مالوری: وقتی به شما می‌گویم زندگی‌ام نسبت به روزگار تغییر کرداین شارژر گوشیمنظورم این است (سیم جدا فروخته می شوداینجا). ما در خانه خود از آن به عنوان “شارژر سریع” یاد می کنیم زیرا دقیقاً این کار را انجام می دهد. گوشی شما در کمتر از یک ساعت به طور کامل شارژ می شود. من از حمل شارژرهای قابل حمل متنفرم، بنابراین این یک تغییر واقعی بازی برای من بود. حتی اگر 10 دقیقه دیگر از خانه خارج شویم، آن را به برق وصل می کنم و از 20٪ باتری به 60٪ به همین سرعت می رسد. شگفت انگیز است و من نمی دانم چگونه بدون آن زندگی می کردم.

از جس: من اخیراً بیشتر از فر استفاده می کنم و می خواهم دوباره فریاد بزنم این ورقه های پخت. آنها ضد لغزش هستند، به راحتی تمیز می شوند، و من آنها را حداقل سه سال است که دارم و هنوز هم عالی به نظر می رسند. اینها نیز یک هدیه عالی خواهند بود!

ATTN عاشقان قدیمی! Drew از Lone Fox در حال رها کردن است دومین حمل و نقل با کیفیت بالا در تاریخ 26 اسفند ساعت 10 صبح او چشم بی عیب و نقصی دارد پس حتما آن را بررسی کنید! دفعه قبل خیلی سریع فروخته شد، بنابراین پیشنهاد می‌کنیم سریع به آنجا بروید 🙂

از کیتلین: لوکاس، مشاور سابق استارت آپی که به دوستم تبدیل شده بود، به تازگی اپلیکیشن خود را راه اندازی کرد.هیپستاماتیک، به عنوان یک شبکه اجتماعی!!! اگر مثل من دائما آنلاین هستید، شاید Hipstamatic را از اواخر دوران به یاد آورید – آنها عکس مربعی فیلتر شده را اختراع کردند (!!!) و همچنین این تنها برنامه ای بود که استیو جابز تا کنون به عنوان “برنامه سال” اپل نامیده شده است. باورنکردنی است. به هر حال، Hipstamatic این هفته به عنوان یک رقیب IG دوباره راه اندازی شد و بسیار عالی است – یک فید زمانی، بدون الگوریتم، بدون هوش مصنوعی و بدون تبلیغات! فقط عکس های ساده، مربعی و فیلتر شده از دوستان و خانواده شما که پس از چهار هفته ناپدید می شوند (این توسط کاربر پشتیبانی می شود – می توانید برای ویژگی های بیشتر هزینه کنید. من انجام می دهم :)). به یاد دارید زمانی که IG فقط عکس هایی از دوستان شما در حال داشتن یک صبحانه خوب یا عکس های شیرین غروب خورشید بود؟ ما می توانیم آن را دوباره داشته باشیم!!! بیایید عکس‌های بدون استایل خانه، ناخن‌های من، حیوانات خانگی‌ام، و یافته‌های قدیمی‌ام را ببینید.درست همین جا– من بسیار هیجان زده هستم که این اتفاق بزرگ بعدی در رسانه های اجتماعی باشد:)

READ  هشت راه پله بسته در مواد لمسی و اشکال مجسمه

از رایان: من عاشق خودم هستمکفش کتانی جدید. من آنها را تقریباً هر روز با شلوار لی، تی شرت یا تاپ ساده و زیپ یا هودی می پوشم. آنها بسیار راحت و خنک هستند و پوشیدن هر کفش دیگری سخت می شود. 10/10!

از آلبی: چند سال پیش، به یاد دارم چه زمانی @signedblake اولین مجموعه خود را با آمازون The Drop منتشر کرد. با شکوه بود! رنگها. سیلوئت ها پارچه ها من در واقع لباسی از اولین مجموعه رونمایی در اتاق نشیمن خود از آن سال می پوشم. سپس او مجموعه دوم… و سومی… و چهارمی… را منتشر کرد که مسلماً هر مجموعه بهتر از قبلی است. در همین مدت، من همچنین سعی کرده‌ام استایل شخصی‌ام را در خارج از خانه اصلاح کنم – کمد لباس کارم را در خانه بسته‌ام! – و در جستجوی دامن مدادی چرمی بودم. درخواست که کنی حتما میگیری! دامن میدی چرم مصنوعی از آخرین افت بلیک دقیقاً همان چیزی است که در ذهن مدم تصور می کردم. این ماده به طرز لوکسی نرم است. روشی که روی باسنم می‌افتد مانند یک دستکش است. حالا که دامن را پیدا کردم، فقط باید بفهمم که واقعاً کجا می خواهم آن را بپوشم.

امیدوارم تعطیلات عالی (و خشک) یکشنبه خود را داشته باشید و فردا شما را ببینم. xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی سرنخ توسطجولی رز| استایل شده توسطامیلی بوزرو با کمکلورن دی| عکس توسطسارا لیگوریا-ترامپ | از: یک اتاق زیر شیروانی تاریک به شادترین اتاق خواب برای سه کودک تبدیل می شود – به لطف نورگیرهای Velux و برخی راه حل های هوشمندانه ذخیره سازی

The Link Up: The Fabric Line Em در مزرعه استفاده می‌کند، دامن میدی چرم مصنوعی زیبای آلبی، و شارژر تلفن سریع نوری اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

READ  Lovers Unite فضای داخلی خانه در اواسط قرن Silver Lake را احیا می کند

دیدگاهتان را بنویسید