یکشنبه مبارک! امیدواریم که شما عاشق نمایش ورزشگاه Em شده باشید و آماده باشید برای یکی دیگر از برنامه های فوق العاده ای که در این هفته آینده به سراغ شما می آید:) هیچ خبر دیگری برای گزارش دادن وجود ندارد، فقط امیدوارم روز خوبی داشته باشید. بیایید مستقیماً وارد این پیوندها شویم…

خانه گردی این هفته خانه ی امیلی آدامز بود اوجلا و هارون اوجلاعکسبرداری شده توسط بزرگان تایلر میچل برای دنیای داخلی شماره اسفند، عاشقانه و بازیگوش است و فقط لبخند را بر لبانمان می نشاند. اینجا آنهاست آخرین ویژگی خانه اگر می خواهید تغییر سبک آنها را بررسی کنید!

عکس توسط کیتلین سبز

از امیلی: خیلی زیاد بامزه ترین لباس حمام من همیشه هیجان زده شده ام (و اکنون آن را برای هدیه می خرم). من یک گوشت گاو واقعی با حوله (یا بیشتر بدنم در یک حوله حمام) دارم. در هیچ دنیایی یک لباس حمام برای من چاپلوسی نمی کند – من همیشه احساس می کنم خیلی ضخیم و حجیم هستم. من حدس می‌زنم که این احتمالاً ماهیت عبایی است – یک قطعه الاغ بزرگ از مواد پف‌کرده که برای پوشاندن اندام‌های زیادی با هر ساختاری ساخته شده است. مثل پیدا کردن مبل دوپینگ کاملاً راحت است، فکر نمی‌کنم سوراخی در بازار باشد – من فکر می‌کنم این طبیعت جانور است که یک حمام بزرگ قدیمی نمی‌تواند «متملق» باشد. خوب! ما می توانیم این را بپذیریم! بنابراین، هنگام خرید برای افشای غوطه ور سرد، به این نتیجه رسیدم که اگر نمی تواند چاپلوس کننده باشد، قطعا می تواند سرگرم کننده و به طرز خوبی حواس پرت کننده باشد. من در سراسر اینترنت به دنبال لباس‌های طرح‌دار زیبا گشتم و این لباس شطرنجی سیاه و سفید را از آمازون پیدا کردم و در حالی که به‌طور خاص جذاب نیست، اما آنقدر زیبا، سرگرم‌کننده و بزرگ است به گونه‌ای که در واقع باعث می‌شود احساس کنم کمتر حجیم هستم. و 60 دلار است. تمام تیم تولید من آن را دوست داشتند و من یک یادداشت ذهنی کردم که این یک هدیه روز عالی برای هر کسی است که ظاهر شطرنجی سیاه/سفید را دوست دارد (که فکر می‌کنم احتمالاً طرح‌دارترین/طراح‌دارترین نسل Z، نسل هزاره است، و ژنرال X خانمها اگر اجازه تعمیم داشته باشم). به هر حال، همانطور که می بینید واقعاً خوب است (نگاهی دزدکی از پست فرو رفتن سرد!).

READ  ساخت برونل؛ بالاتر از Fold صد راه حل طراحی ارائه می دهد

مجموعه ما نمی دانستیم که نیاز داریم! همیشه از دیدن خط سارا شرمن ساموئل x لولو و جورجیا اما یک خط بیرونی هیجان زده هستید؟ ما پمپاژ شده ایم! این پر از اشکال بی دردسر سرد، مواد زیبا است و ما همه آن را می خواهیم. در زیر شش مورد مورد علاقه ما وجود دارد، اما همه چیز عالی است. برو چک کن!

مبل داخلی / خارجی پگی | بالش دیسکی راه راه Littu Indoor / Outdoor | صندلی لهجه داخلی / خارجی Marisol

صندلی غذاخوری Abbot Indoor / Outdoor | فانوس کیبی | بانوج لواتا

از آرلین: برای هرکسی که معضل سفر پوستی چند هفته پیش من را به یاد می آورد، من شروع به استفاده از چند چیز کرده ام (در مورد هر چیزی که فکر می کنم عالی بعد از چند هفته یا چند ماه گزارش می دهم) اما آنها مدت زیادی صورتم را خشک می کنند. . فقط خشکی عمومی پوست در زمستان را به آن اضافه کنید و من در اینجا هستم. یادم رفته بود خریدم این ماسک های ورقه ای در دسامبر قبل از سوار شدن به هواپیما و روز قبل برای اولین بار از آن استفاده کرد. وای اینها واقعا آبرسان هستند. آنها من را وادار نکردند که من را ترک کنم، که همچنین یک مزیت بزرگ برای دختران دختر با پوست حساس من است. قیمت آنها حدود 2 دلار در هر پاپ است که در مقایسه با اکثر ماسک ها بسیار مقرون به صرفه است و احساس آرامش می کند. هوم…شاید امشب یکی دیگر را انجام دهم. 🙂

از: کیتلین: چنگ زدم این ربع زیپ در یک هوس قبل از سفر به قطب جنوب و انتظار داشتم آن را برگردانم – من معمولاً از آن دسته ای نیستم که روی تاپ های ورزشی یا لباس راحتی پرهیز کنم – اما انتظاراتم را از بین برد! این بسیار متملق تر از آن چیزی است که من پیش بینی می کردم – دوستانم آن را “عشرت دخترانه داغ” من نامیده اند – و من عاشق یقه قیفی برش دار و ساختار یافته هستم. بسیاری از جزئیات کوچک جالب نیز وجود دارد، مانند یک جیب کارت داخلی و سوراخ های دنج انگشت شست. من یک تاپ 12/14 با یک فنجان F هستم و M/L کاملاً متناسب است، بنابراین اندازه را در نظر داشته باشید! می‌دانم که لولو می‌تواند از نظر کیفیت کمی ضربه بخورد یا از دست برود، اما این یکی به زیبایی برای شستشو و خشک کردن هفتگی نگه می‌دارد – من واقعا از آن راضی هستم. به شدت توصیه می شود!!!

READ  نور طلایی Dumpling Lab توسط Dreamscript Lab و Un-group را پر می کند

بنابراین نه تنها در هفته گذشته یک SSS حذف کردیم، بلکه یک نسخه جدید نیز دریافت کردیم خط جعبه و بشکه Leanne Ford! بر اساس سبک Leanne، خنثی و ارگانیک است اما در برخی از سبک های کلاسیک تغییرات جالبی ایجاد کرده است. برو اینجا ببینش!

صندلی لهجه مارمونت | کاسه پاستا کوره | صندلی چرمی چسترفیلد Gig

میز خواب چوبی سفید ویلی | سینی شطرنجی تزئینی مرمر سیاه و سفید | صندلی بازوی ناهار خوری Fields Whitewash Wood and Cane

از Mallory: چکمه های ضد آب و قابل راه رفتن در نیویورک ضروری است، بنابراین من اخیراً گیر کردم اینها و تک تک کادرها را چک می کنند. آنها یکی دو روز طول کشید تا وارد شوند اما اکنون احتمالا راحت ترین چکمه من هستند!! اگر به دنبال یک چکمه جامد هستید، اینها را انتخاب کنید.

از گرچن: من از طرفداران بزرگ فیلم پنجره هستم – و نه فقط نوع رنگارنگی که در اتاق الیوت انجام دادیم. من از فیلم پنجره برای حفظ حریم خصوصی در تعدادی از پروژه‌های خودم استفاده کرده‌ام و این یکی از ساده‌ترین و ارزان‌ترین راه‌ها برای افزودن استعداد (و عملکرد) خود به یک فضا است. در آخرین مکانم، پیدا کردم این فیلم گل برای پنجره های اتاق خوابم که فکر می کردم به خوبی در اتاق کار می کند و به زیبایی با نور بازی می کند. پنجره‌های اتاق خواب جدید من نیز واقعاً می‌توانند از بخشی از این حریم خصوصی استفاده کنند، اما من می‌خواهم ظاهر متفاوتی را امتحان کنم. من پنجره‌هایی دارم که می‌توانند به حفظ حریم خصوصی کمک کنند، اما آنها در واقع مستقیماً به فضای زندگی همسایه‌ام نگاه می‌کنند و ما قبلاً یک لحظه تماس چشمی ناخوشایند داشته‌ایم. پس برداشتم این فیلم پنجره که (پاداش!) شبیه شیشه های نی است! فکر می کنم ساده و تمیز به نظر می رسد در حالی که قطعا حریم خصوصی مورد نیاز من را به من می دهد.

READ  PL Studio پالت الهام گرفته از مراکش را در خانه شهری لندن اعمال می کند

از جس: این هفته گذشته تولد یک دختر کوچولوی بسیار خاص بود. یکی از دوستان من برای این خط لباس بچه گانه فوق العاده به نام کار می کند پست بادام زمینی بنابراین طبیعتاً از آنجا شروع کردم و شاید زیباترین ساق ساق ساخته شده را پیدا کردم. را وارد کنید شلوار لی چا چا. کیفیت خیلی خوب است و فقط امیدوارم او آنها را به اندازه من دوست داشته باشد. ها

همچنین از جس: اگر پست روز جمعه را از دست دادید، همه چیز درباره لامپ های بیانیه کوچک عالی بود. اما مطمئناً، همانطور که اینترنت را دنبال می کردم، با موارد خوب دیگری روبرو شدم که از نظر فنی با معیارهای “گزاره کوچک” مطابقت نداشتند اما دوست داشتم. بنابراین اگر شما از طرفداران لامپ های کاغذ برنج هستید، من بسیار عاشق آن هستم این چراغ کف و این آویز. شکل ها بسیار جالب هستند و هر دو نیز بسیار مقرون به صرفه هستند!

با تشکر برای یک هفته عالی و فردا با یک پست می بینیم که می دانیم دوست خواهید داشت 🙂 xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط کیتلین گرین | از: معرفی ما در خانه بدنسازی آشکار (+ روال تمرین من و احساسات پیچیده درباره همه آن)

دیدگاهتان را بنویسید