یکشنبه است و سال نو قمری مبارک!! چند عکس بزرگ در این هفته در خانه مزرعه اتفاق افتاد، بنابراین برای افشاگری های هیجان انگیزی که به وبلاگ نزدیک شما می آیند آماده شوید! برای کمک به انتظار، اجازه دهید مستقیماً وارد پیوندهای این هفته شویم…

از طریق آشپزخانه های دوول

تور خانگی این هفته (نشان داده شده در بالا) در واقع یک تور کامل خانه نیست، بلکه یک آشپزخانه واقعا زیبا است که توسط کسی به جز مورد علاقه EHD طراحی نشده است. آشپزخانه های deVOL. خود خانه در واقع یک انبار باستانی است که با دقت بازسازی شده است. ما نمی توانیم تصمیم بگیریم که عنصر طراحی مورد علاقه ما چیست… کف آجری خیره کننده، کابینت، تیرهای طبیعی؟ مال شما چیه؟؟ سر به deVOL برای دیدن بقیه عکس ها و ما نمی توانیم تماشای کافی را توصیه کنیم برای عشق به آشپزخانه بر HBO Max یا Discovery+. این بهترین است.

از امیلی: می دانم که این یک تقلب است زیرا دیروز یک پست کامل در مورد آن نوشتم اما پیوند این هفته من این است پتو سونا من. این یکی از بهترین کارهایی است که برای خودم انجام می دهم. اگر کنجکاو هستید اینجا را بخوانید 🙂

از جس: یک هدیه کریسمس که پدرم برای من گرفت و من آن را دوست دارم این پایه دیواری! من هنوز مطمئن نیستم که چگونه از آن استفاده کنم، اما یک عنصر 3 بعدی بسیار جالب به هر دیواری که آن را روی آن قرار می دهم اضافه می کند.

همچنین از جس: بهترین دوستم مرا گرفت این شمع و من واقعا آن را دوست دارم این شمع انتقالی عالی از زمستان تعطیلات به زمستان معمولی است. هنوز هم احساسات دلپذیر را برمی انگیزد، اما با اسطوخودوس/وانیل چوبی به جای کاج و دارچین. به علاوه خیلی زیباست!

READ  ده فضای زندگی الهام بخش با ستون های ساختاری

از: مالوری: مراقبت از پوست به طور کلی من را بسیار می ترساند و به همین دلیل، این چیزی نیست که من معمولاً در مورد آن پرخاش کنم، اما متوجه شدماین مجموعهبه عنوان یک هدیه برای کریسمس و من از اینکه چقدر آن را دوست دارم و در واقع از آن استفاده می کنم شوکه شده ام!! این یک فرآیند 4 مرحله ای آسان است و محصولات واقعاً خوب هستند (من مخصوصاً طرفدار آن هستمکرم زیر چشم). اگر به دنبال برخی محصولات مراقبت از پوست جدید هستید، این یک مجموعه عالی با قیمت 35 دلار است، و این یک راه عالی برای امتحان کردن محصولات بدون سرمایه گذاری اولیه بزرگ است.

از کیتلین: من در حال حاضر وسواس زیادی با بالش های سوزن دوزی سرگرم کننده دارم (کس دیگری؟) و من فقط یک بالش سفارش دادمجفت صورتی و نارنجیکه من خیلی هیجان زده ام!!! آنها از یک تجارت کوچک در تگزاس هستند، آنها بسیار سریعتر از حد انتظار ارسال می شوند و قیمت آنها بی نظیر است. من این را به عنوان شخصی می گویم که در سال 2017 حدود 110 دلار برای استودیوی مشهور Furbish خرج کرد “همه چیز را جمع کردم اما فراموش کردم کجا گذاشتم”بالش سوزنی– ارزش آن را داشت و من هنوز هم آن را دوست دارم، اما خیلی خوب است که با نیمی از قیمت آن را پیدا کنم:) به امید اینکه آنها آن را به یکی از نمایش های امسال من تبدیل کنند!

از رایان: اگر تا به حال تیک توک را باز کرده باشید، احتمالاً لیوان‌های ویروسی Stanley را که همه اینفلوئنسرهای Gen Z و Millenial دارند، دیده‌اید. و این اینفلوئنسرها مستحق یک افزایش ضرب المثل هستند زیرا من خودم را آماده خریدم تا زمانی که دیدم 50 دلار هستند و اساساً از هر رنگی فروخته شده اند. بنابراین من از رویا دست کشیدم تا اینکه در Target سرگردان بودم و دیدماین. این یک لیوان فریبنده استنلی است و من مطمئن هستم که کار سنگینی ندارد، اما همان اندازه و ایده و نصف قیمت است. بنابراین من آن را خریدم و اکنون مجبورم هر ساعت یک ساعت به حمام بدوم به دلیل اینکه چقدر آب می‌نوشم. طرفدار دو آتیشه.

READ  من میز قهوه Forever خود را با دو سازنده محلی طراحی کردم و اینطور شد

برای امروز همین است و فردا چهره های زیبای شما را می بینیم. xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: با حسن نیت از آشپزخانه های deVOL

The Link Up: Ryann’s Stanely Mud Dupe، پایه دیواری هنری شیک جس، و کیت کامل مراقبت از پوست برای مبتدیان که واقعاً خوب است اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید