ما می دانیم که بسیاری از شما پس از لغو Roe v Wade انتظار پاسخ فوری را داشتید. و در حالی که ما این انتظار را درک می کنیم و از آن قدردانی می کنیم، اما فراتر از آن چیزی که امیلی قادر به ارسال مجدد در اینستاگرام بود، آماده نبودیم. ما تیمی از زنان هستیم، با مجموعه وسیعی از تجربیات خود، که از حق یک زن برای انتخاب هر چیزی حمایت می کنیم. او فکر می کند برای او و بدنش بهترین است. اگر می خواهید خشم خود را عملی کنید، بررسی کنید صندوق های سقط جنین. این یک شبکه باورنکردنی از بیش از 90 سازمان مردمی است که به زنان نیازمند کمک کمک می کند. در حالی که تیم ما هنوز در ایالت هایی زندگی می کند که از حقوق یک زن بر بدن خود محافظت می کند، بسیاری از زنان اکنون چیزی جز سازمان هایی مانند این ندارند. ما باید در کنار همه زنان باشیم و از آنها محافظت کنیم.

اما همانطور که قبلاً گفته‌ایم، اینجا مکانی برای فرارهای کوچک است، بنابراین لینک‌های این هفته در اینجا آمده است…

تور خانگی این هفته از شماره دیجیتال جدید دومینو است. اول از همه، تعداد زیادی خانه باورنکردنی وجود دارد و شما باید همه آنها را بررسی کنید. این خانه، به ویژه، توسط امیلی وارد طراحی شده است پیرس و وارد (یک مورد مورد علاقه EHD)، فقط با همه چیزهایی که دوست داریم پر شده است – چوب بسیار زیاد، بافت برای روزها، یک تن پرنعمت، و روح بی پایان. این را نباید از دست داد!

از امیلی: سلام 🙂 امروز می خواهم به شما توصیه کنم این کتاب را بخر، بر اساس این انشا) – این قانع کننده ترین استدلال در مورد سقط جنین است. گابریل بلر مادر 6 فرزند مورمون است. وبلاگ نویس OGو یک فمینیست کاملا بی عذرخواهی که 12 سال است او را تحسین کرده ام. چند سال پیش او یک تاپیک توییتری درباره سقط جنین نوشت که من آن را پست کردم و بازنشر کردم و بازنشر کردم زیرا این یک تجدید نظر و چارچوب بندی مجدد یک موضوع قطبی است که به نظر من بسیار با آن همسو است، علیرغم اینکه خودم یکی از اعضای فعلی کلیسا نیستم. او با استفاده از علم و داده ها، گفتگو را برگردانده تا در مورد نقش و مسئولیت مردان در بارداری صحبت کند. علیرغم دیدگاه شما در مورد سقط جنین، من فکر می کنم که شما با نظرات او موافق هستید (این کامل نیست، FYI). در حالی که من شک دارم که دولت ما هرگز مردان را برای جلوگیری از بارداری ناخواسته به اندازه زنان مسئول بداند (زیرا کشور ما توسط مردانی اداره می شود که عموماً نمی خواهند دولت به قسمت های کوچک خود نزدیک شود)، به نظر من استدلال او این است که اتحاد بین زنان، چه طرفدار انتخاب باشید و چه مخالف سقط جنین. من فکر می کنم همه ما قبول داریم که برای باردار شدن یک زن دو مورد نیاز است و مردان باید آموزش ببینند و مسئولیت بیشتری برای جلوگیری از بارداری ناخواسته داشته باشند. توقف کامل البته من به حق زنان برای انتخاب هر چیزی با اندامشان اعتقاد دارم، و در عین حال فکر می کنم مهم است که از رودخانه بالا برویم و بیشتر در مورد پیشگیری صحبت کنیم. راستش من نمی توانم در حال حاضر وارد آن شوم زیرا این یک مقاله شخصی 7 صفحه ای است که در چهار سال گذشته نوشته و بازنویسی کرده ام. به من اعتماد کنید من افکاری دارم، اما در حال حاضر – فقط خرید کنید این کتاب و بخوانید این موضوع. ما به صداها و متفکرانی مانند او در این کشور نیاز داریم. من هنوز این کتاب را نخوانده‌ام (چون از قبل سفارش داده شده است) اما شما شرط می‌بندید که چارلی وقتی زمانش برسد (و بردی نیز همینطور).

READ  The Link Up: The Fabric Line Em در مزرعه استفاده می شود، دامن میدی چرم مصنوعی زیبای Albie و شارژر تلفن سریع روشنایی

از کیتلین: می‌خواهم رسماً از جس، علاقه‌مند به Spindrift ساکن EHD عذرخواهی کنم، زیرا مدت زیادی است که به توصیه او می‌خوابم!!! هفته گذشته یک بسته از آن را برداشتمآب گازدار آناناس– من در حال حاضر تلاش زیادی می کنم تا مایعات بیشتری بنوشم (از همه نوع!) زیرا به گفته دکتر من “به طرز نگران کننده ای کم آب شده ام” – و قبل از اینکه بگویم “HOLY @#$!”، این یک جرعه مصرف کردم. به معنای واقعی کلمه آب گازدار 15 کالری است!!! من هرگز یک دختر بزرگ آب گازدار نبوده‌ام، زیرا کل طعم و مزه برای من بسیار ناامیدکننده بوده است – می‌دانید که به آب کنسرو شده‌ای که طعم آن شبیه به یک کامیون *نزدیک* آهک است، علاقه‌مند نیستم؟ – اما این چیزها طعم آنها مانند آناناس قانونی است. نمی توان بیشتر توصیه کرد، به خصوص که ما به رویدادهای تابستانی در فضای باز می رویم (این یک میکسر باورنکردنی خواهد بود). بعد از چه طعمی باید استفاده کنم؟

از طریق etsy

همکاری Etsy از Aimee Song شاید هنوز مورد علاقه ما باشد! شیک اما باحال و بدیهی است که بسیار شیک است. ما دوست داریم این جا شمعی، این گردنبند شخصی، این لیوان، این پرتاب، ما می توانیم ادامه دهیم اما شما باید خودتان بروید ببینید 🙂

همچنین از کیتلین: این هفته خانه را ترک کردم تا با شلوارک بدون استفاده از لباس به پیاده روی بروم نجات ران و بگذارید به شما بگویم – من دیگر آن اشتباه را مرتکب نمی شوم. (نسخه فول سایز را در خانه دارم، اما a را هم نگه می دارم مینی استیک در کوله پشتی من و در کیف حمل من – وجود دارد مجموعه با تخفیف اگر می خواهید هر دو سایز را نیز تهیه کنید!) می دانم که قبلاً آن را توصیه کرده ام، اما واقعاً باعث شده در تابستان های گذشته احساس راحتی بیشتری داشته باشم!!! چند ملزومات دیگر Megababe برای آب و هوای گرم که من مرتباً آنها را خریداری می کنم و از صمیم قلب آنها را تأیید می کنم: دئودورانت اسموتی، دئودورانت سبز (من این دو را به طور متناوب – هر دو کاملاً طبیعی هستند و بوی عالی دارند). صابون زغال چوب کشنده بو، و پودر ضد عرق (من عاشق این اپلیکاتور هستم معمولاً این را می خرم بطری بزرگتر چون دوستش دارم طلقی هم در آن نیست!) PS. من از کسی که از تابستان متنفر است به کسی تبدیل شده ام که می تواند تابستان را تحمل کند – مثلاً این تفاوت بزرگی است که این محصولات ایجاد کرده اند. آنها سزاوار همه تبلیغاتی هستند که به دست می آورند و سپس بیشتر. 100000000/10.

READ  ابزار آشپزخانه جدید مورد علاقه من که بدون درهم و برهمی زندگی من را آسان می کند - بیایید خرد کنیم!!

همچنین از Caitlin: Omg من لباس شنای ta3 را سفارش دادم که در روز یکشنبه توصیه شد و آن را یک شبه گذاشتم زیرا فراموش کردم یک HOLY CRAP را ببندم لطفاً به من یادآوری کنید که در ساحل عکس بگیرم زیرا این قانون حاکم است! توصیه 10/10.

از رایان: «من مدتی است که می‌خواهم مجموعه‌ای از لیوان‌های جامد را تهیه کنم» دقیقاً همان چیزی است که در حال قدم زدن در تارگت به خودم گفتم و اتفاق افتاد.اینها. حدود 2.2 ثانیه طول کشید تا آنها را برداشتم و در سبد خریدم گذاشتم زیرا 6 لیوان با قیمت 12 دلار قیمت بسیار خوبی است و آنها دقیقاً همان عرض و ارتفاعی هستند که من به دنبال آن بودم. آنها برای قهوه سرد من در صبح و حتی برای یک کوکتل سنگین در عصر عالی هستند 🙂

همچنین از رایان: با وجود اینکه من همیشه فردی بی قرار بوده ام، هرگز هیچ یک از ابزارهای کوچک فیجت اسپینر را امتحان نکرده ام تا نیاز دائمی به انجام کاری با دستانم را برطرف کنم. اما امسال برای تولدم خواهر شوهرم به من هدیه دادحلقه های طب فشاریو حالا هر جا که می روم آنها را روی خودم دارم. برای کمک به کاهش استرس و تنش، آنها را با انگشتان خود بالا و پایین می‌برید و وقتی احساس اضطراب می‌کنم به من کاری می‌دهند که با دستانم انجام دهم. من به خصوص دوست دارم از آنها در شب هنگام تماشای تلویزیون یا فیلم به عنوان راهی برای آرام شدن پس از یک روز طولانی استفاده کنم (آنها به من کمک می کنند شب ها نیز تلفنم را خاموش نگه دارم). اگر شما یا کسی که می شناسید اضطراب دارید یا استرس بالایی دارید به شدت توصیه می کنم!!

READ  تیموتی گادبولد اتاق زیر شیروانی ترایبکا را با تابلوهای برجسته مدرنیستی تزئین می کند

از جس: همه اسکورتس ها برگشته اند! بله درست خواندید به عنوان یک بچه مدرسه خصوصی سابق، جایی که اسکرت پاسخ مدرسه ما به “حیا” بود، هرگز فکر نمی کردم که در بزرگسالی یکی از آن ها را بخرم. وقتی فارغ التحصیل شدم، «سوزانشان» اولین فکر من بود (نگران نباشید که واقعاً لباس‌هایم را نسوخته‌ام. مطمئن هستم که آنها اهدا شده‌اند). اما اسکورتس الان همه جا هست! خبر خوب این است که آنها هر دو در “دامن در جلو، شورت در پشت” و “شورت کوچک در زیر دامن” هستند… مورد دوم ترجیح من است. به هر حال خریدماین نازبرای سفر به ساحل شرقی من در این هفته از آنجایی که متوجه شدم لباس کافی برای مقابله با آن گرما و رطوبت برای 12 روز ندارم. در اصل من رنگ دیگری را می‌خواستم، اما زمانی که گزینه قهوه‌ای/بنفش را امتحان کردم، به‌طور تکان‌دهنده‌ای متوجه آن شدم. فوق العاده زیبا و فوق العاده راحت است! PS. من آن قسمت را دوست نداشتم و لازم نیست.

همچنین از جس: نه اینکه من تعجب کرده ام، اما من عاشق جدید بودم پدر عروس در HBO Max. من یک شیره واقعی هستم، بنابراین من کاملاً اشک های خوشحالی گریه کردم … چند بار. برو تماشاش کن.

از مالوری: این پیراهن استمن تمام تابستان را می پوشم … بسیار راحت و سبک است (حتی اگر یک ماده بافتنی باشد). به نظر من آن را بسیار نرم و قابل تنفس می‌دانم، به‌علاوه به خوبی به من می‌آید (من دوست دارم که در قسمت پایین محکم‌تر آمده باشد). برای تنها 30 دلار من مطمئناً ارزش پولم را از آن به دست آورده ام، اما مطمئناً آن را حتی بیشتر از بقیه تابستان می پوشم … من دائماً دنبال آن هستم. 10/10

زنان زندگی خود را بررسی کنید، یکدیگر را سخت دوست داشته باشید و فردا همه را ببینید!

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط امیلی وارد | استایل شده توسط کندرا اسموت | عکس توسط ست اسموت | از طریق دومینو

The Link Up: Em’s Important Book Rec، یک لیوان آبی مینیمال و در عین حال کلاسیک، و روند مدی که هرگز فکر نمی کردیم دوباره بپوشیم اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید