یکشنبه و روز پدر مبارک! آیا همه ایوان جلو را دیدید (و روند وحشیانه رسیدن به آنجا) را دیدید؟ چه چیزی برای داشتن یک تاب ایوان فوق العاده برای معاشرت با دو توله سگ شایان ستایش در حال حاضر می دهیم:) اگر یکی را دارید، امیدواریم در حال حاضر از آن لذت ببرید و اگر ندارید، امیدواریم در فضای دنج خود باشید. جایی برای لذت بردن از پیوندهای این هفته

خانه گردی این هفته خانه است قانون کورتنی، یک درگ کوئین نمادین که از طریق یک کامنت دوستانه در اینستاگرام توانست آپارتمان خود را توسط یک و تنها طراحی کند. تیم سارا الیسون. شما مبلمان را با ضربان قلب تشخیص خواهید داد. این خانه که «کاخ پری وینکل» نامیده می‌شود، هم پر از شخصیت است و هم وقتی به آن نگاه می‌کنید مانند یک حمام گرم به نظر می‌رسد. ما همچنین واقعا عاشق درمان دیوار هستیم. برو اینجا ببینش!

از امیلی: دو سال به شدت ادامه دارد این fآجه هایلایتر (بیشتر برای تابستان) زیرا درخشش بسیار خوب، طبیعی و صاف است. به نظر یک فیلتر احمقانه اینستاگرام است! من آن را با فونداسیونم مخلوط می کنم (Armani Luminous Silk Perfect Glow بدون روغن در سایه شماره 5 برای همیشه و همیشه) و آن را روی گونه هایم و کمی در بینی ام قرار دهم. من از آن دسته تولیدکنندگان محتوا نیستم که می‌دانم چگونه آرایش خودم را واقعاً خوب انجام دهم، بنابراین برای اینکه پوستم خوب به نظر برسد، به چند محصول واقعاً خوب اعتماد می‌کنم، بدون فیلتر (خوب، به ندرت) و این هایلایتر عالی است.

از جس: بله، من این کار را کردم. من آن پروژه ای را انجام دادم که از زمانی که 2.5 سال پیش به آنجا نقل مکان کردم از آن اجتناب می کردم … کشوی ظروف نقره ام. می خواهید حدس بزنید شروع تا پایان چقدر طول کشید؟ شاید 45 دقیقه در ذهنم، دو مشکل بزرگ داشتم که کار را «سخت‌تر» می‌کرد – اول اینکه من خیلی ظروف نقره‌ای داشتم (بیشتر به لطف ولگردی و سرگرمی امیلی در LA گاراژ:)) و دوم، این کشو یک پسر بزرگ است. هر دوی این مسائل، دریافت یک سازمان‌دهنده قابل گسترش استاندارد را نفی می‌کند این یکی. بهشت نگذار نوار اندازه گیری ام را بیرون بیاورم و کمی تحقیق کنم. SMH. سپس حدود دو هفته پیش تصمیم گرفتم که بالاخره زمان آن فرا رسیده است و دو مورد از آن را دریافت کردم این سازمان دهنده های ظروف نقره ای، یک بلوک چاقو برای چاقوهای دسته چوبی محبوب من و دو تا از این جعبه های بزرگ قابل روی هم چیدن برای وسایل آشپزی روزمره فقط مطمئن شدم که همه چیز در کشو جا می شود و هر چیزی که نگه می دارم جایی دارد. اوه، و چون کشو چند اینچ عمیق تر از محفظه هایی است که من خریدم یک روکش کشوی گیره آبی مایل به خاکستری. آخرین چیزی که می‌خواهم این است که همه وسایل من که به زیبایی سازماندهی شده‌اند در سراسر داخل کشو پرواز کنند. امیدوارم اگر شما نیز پروژه ای مانند این را به راه انداخته اید، برای انجام آن الهام گرفته باشید! هر بار که می خواهم لبخند بزنم می روم و نگاهی می اندازم. غمگین؟ شاید. تاثیرگذار؟ کاملا!

READ  Ome Dezin اقامتگاه دهه 1960 کالیفرنیا را توسط A Quincy Jones بازسازی می کند

از مالوری: شما بچه‌ها، من دختری هستم که در تابستان امسال صندل‌های راحتی را به‌شمار می‌آورم و خوشحالم که بگویم جفت دیگری پیدا کرده‌ام که هر روز می‌پوشم. چشمان خود را جشن بگیرید. این را قبلاً وقتی توصیه کردم گفتم این صندل ها سال گذشته (که هنوز هم همیشه آن را می پوشم)، اما نمی توانم با سگک های روزمره اذیت شوم، بنابراین باید حداقل یک جفت صندل زیبا داشته باشم که من دوست دارم آن را «نوار مخفی» بنامم. ” این کفش ها خیلی راحت هستند (من آنها را با چرم قهوه ای گرفتم و نیم اندازه آنها را بالا بردم و آنها عالی هستند). آنها در یک میلیارد رنگ مختلف هستند و همه آنها بسیار خوب هستند. من به شدت توصیه می کنم آنها را از بین ببرید زیرا بین صندل های مادول من سال گذشته توصیه کردم، دکتر شولز صندل ماهیگیر من چند هفته پیش و الان توصیه کردم این صندل های نیسولو بازی صندل شما در این تابستان در قفل خواهد بود!!!

تشک حمام طناب تکان دادن | پرده دوش بگونیا | سینی حصیری

ما به تازگی با یک همکاری بسیار زیبا روبرو شدیم وست الم و رود! این مجموعه بسیار شیرین و طرح‌دار است. به آن پرده دوش نگاه کن؟! اکیداً توصیه می‌کنم سری بزنید 🙂

از آرلین: هرازگاهی، چیزی پیش می آید که *در واقع* زندگی را تغییر می دهد. دوستم (مادر دو پسر فعال) در مورد آن به من گفت ماپ واک مرطوب/خشک Tineco مدتی قبل بعد از اینکه گوش او را بیش از حد خم کردم و در مورد اینکه احساس می‌کنم تمام روزم را روی دست‌ها و زانوهایم می‌گذرانم و غذاهایی را که کودکم پرتاب می‌کند جمع می‌کنم، جارو می‌کشم یا جارو می‌کشم و سپس آب می‌کشم صحبت می‌کنم. این چیز در یک مرحله از همه چیز مراقبت می کند! شبیه جارو کشیدن است، اما ماست پاشیده شده، سوپ عدس، موز له شده را تمیز می کند… شگفت انگیز است! تعمیر و نگهداری فقط شامل ریختن مخزن آب کثیف/قالب است (بسیار ناخالص، tbh)، اجازه دادن به برس خشک یک شبه، و آماده شدن برای تمیز کردن روز بعد. شما باید راه حل اختصاصی آنها را بخرید اما نسبتاً مقرون به صرفه است و ماه ها دوام می آورد. من عاشق این چیز هستم شوهر من این چیز را دوست دارد. این یک بار در هفته یا بیشتر جایگزین یک کار تمیز کردن روغن آرنج واقعاً خوب نمی شود، اما برای آشفتگی های روزمره، خوب، زندگی را تغییر می دهد.

READ  پانل های شیشه ای قوسی پنجره هایی را در غذاخوری زیرزمین توسط SHH نشان می دهد

از کیتلین: سلام، من احمق هستم. در 4 سال گذشته، من در مورد اتصال وحشتناک وای فای در نیمه پشتی آپارتمانم بسیار متعصب بودم. “کائنات نمی خواهند من قبل از خواب نتفلیکس را تماشا کنم“من فکر می کنم. یا مثل “اوه، اوه، خوب، حدس می‌زنم این دستور غذا را اشتباه می‌کردم، بنابراین از دست دادن ارتباط در آشپزخانه احتمالاً بهترین بود!” طنز: رفع دائمی این مشکل فقط 10 دقیقه از وقت من را گرفت و یک گجت 17 دلاری (و چهار سال به تعویق انداختن، همچنین … آیا این راه همیشه پیش نمی رود؟). نصب بسیار ساده بود و مسیرها بسیار واضح و آسان بود – آن را در کنار روترم وصل کردم، وارد شبکه وای فای خود شدم، منتقل کردم دستگاه به یک خروجی در منطقه مرده من، و به طور کامل دسترسی اینترنت من را افزایش می دهد. اکنون کل آپارتمان من دارای وای فای قوی است. و درست کردنش خیلی راحت و بی دردسر بود!!! من خیلی احمقانه هستم که سعی نکردم مشکل را زودتر برطرف کنم – این خیلی احمقانه است، اما داشتن یک اتصال اینترنتی عالی و سریع در هر اتاق بسیار مجلل به نظر می رسد. یک راه حل ضروری برای هر فردی که دارای مناطق مرده در خانه خود است! (این اندازه برای آپارتمان من مناسب است، اما آنها همچنین نسخه هایی را برای افرادی که نیاز به گسترش وای فای خود در سطح بزرگ تری دارند، به همین سادگی می سازند. فناوری می تواند بسیار ترسناک باشد، اما این برند این روند را بسیار آسان می کند – بدون نگرانی در حین نصب، قول می دهم!)

READ  در مورد اضافه کردن عجیب و غریب - موردی برای سایه های دیواری سرگرم کننده در اتاق نشیمن خانه مزرعه ما

از رایان: مردم، من نمی‌دانم چگونه این اتفاق افتاد، اما من به آن شخصی تبدیل شده‌ام که هر روز به باشگاه می‌رود و از آن لذت می‌برد. این از زبان دختری است که (در بسیاری از موارد) گفته است “ورزش کردن به طرز بی‌حس‌کننده‌ای خسته‌کننده است”. نمی دونم چی به سرم اومد بنابراین از آنجایی که اکنون به طور تصادفی شش روز در هفته ورزش می کنم، خیلی سریع متوجه شدم که به مقدار مناسبی شلوار لی و لباس تمرینی نیاز دارم. برای تولدم، چند ست عالی گرفتم که دوستشان دارم از جمله این تاپ سوتین ورزشی (به اندازه کافی بلند است که نیازی به پوشیدن پیراهن روی آن نباشد) و این ساق های گشاد شده. خیلی نازه. من دوست دارم که این مقرون به صرفه ترین ست من است و این همان چیزی است که خودم می خواهم هر روز بپوشم.

خوب، این از ماست! باز هم روز پدر را به همه کسانی که جشن می گیرند تبریک می گویم و فردا همگی شما را می بینیم. xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط امیلی هندرسون و ARCIFORM | عکس ها توسط کیتلین گرین | از: درخواست تجدید نظر در مزرعه داری تکمیل شد! طرح بسیار زیبای ایوان جلوی ما

دیدگاهتان را بنویسید