یکشنبه همه مبارک! ما در خانه ژانویه هستیم که مثل هر سال خیلی سریع می گذرد. به علاوه امیلی و گرچن در پورتلند یخ زده اند، مال سعی می کند در نیویورک گرم بماند، کیتلین به معنای واقعی کلمه در قطب جنوب است، و جس و آرلین در 60 درجه لس آنجلس به یک نخ آویزان شده اند! امیدوارم همه شما گرم نگه داشته باشید!! شاید برخی از پیوندها به ما کمک کند تا همه ما را گرم کنیم 🙂

خانه گردی این هفته رویای ماکسیمالیست زندگی شده است! استایلیست و طراح مد، سارا کوربت ویندر باعث شده است که هر اتاق در خانه اش شادی باشد. برو نگاه کن و متفاوت به ما بگویید 🙂

از امیلی: یکی از نزدیکترین دوستان من در لس آنجلس سالها در یک خانه زیبا و قدیمی زندگی می کند و زمستان که می آید، انبار پتوی برقی خود را بیرون می آورد تا روی مبل خود بنشیند، زیرا گرما آن را قطع نمی کند. وقتی اخیراً برای بازدید از آنجا بودم، نسبت به چند نفر از آنها نسبتاً صاحب اختیار شدم زیرا بسیار دنج است و روحیه را کاملاً تقویت می کند. من شروع به فکر می کنم که اکثر مردم به اندازه من برای آرامش و راحتی ارزش قائل نیستند، اما اگر شما هم می خواهید تمام آخر هفته را بخوابید و در یک محیط سردتر زندگی کنید، ممکن است دو مورد را پیشنهاد کنم که بسیار توصیه می شود: این یکی نظرات بسیار خوبی دارد و این یکی یک طرف شرپا و طرف دیگر پشم گوسفند و 1/2 قیمت است. تحقیقات خود را انجام دهید (خیلی چیزها وجود دارد) اما اگر این آخر هفته روی مبل سرد هستید، ممکن است زمان آن رسیده باشد که بازی پتویی خود را به سطح بعدی ببرید.

از جس: هفته گذشته در حین دیدار با پدرم، نیاز داشتم تا لباسی را که او برای کریسمس برایم خریده بود، عوض کنم (خیلی شیرین است، اما سبک من نیست، اگرچه معمولاً با لباس خیلی خوب است… می دانم که می خواهد من این را روشن کنم:)). بنابراین همانطور که داشتم مرور می کردم به طور تصادفی به آن برخورد کردم این شلوار فرانک و آیلین. بهترین بخش این بود که نه تنها در اندازه من بودند، بلکه در فروش بودند زیرا آنها آخرین جفت بودند. من تصمیم گرفتم آنها را امتحان کنم و تناسب غیرقابل انکاری خوب بود. هم پدرم و هم برادرم گفتند که باید آنها را بگیرم. بنابراین اگر می‌خواهید اینها را برای خودتان (یا شخص دیگری) تهیه کنید، می‌توانم تأیید کنم که آنها واقعا راحت هستند و بسیار مناسب هستند. 10/10.

READ  پست طراحی آشپزخانه فارم خانه – طرحی کلاسیک + شیک برای این اتاق سخت کوش (برای ما آرزوی موفقیت کنید)

همچنین از جس: در چند سال گذشته من واقعاً روی کاهش روتین مراقبت از پوستم تمرکز کرده ام و در نقطه ای هستم که در مورد آن احساس بسیار خوبی دارم. بنابراین اکنون سال 2024 را سال مراقبت از موی خود می دانم. من ویدیوهای زیادی برای روغن‌کاری/ماسک کردن مو تماشا می‌کردم، اما دوست دارم هر یک از فیلم‌هایتان را برای یک روتین عالی برای کمک به رشد و سلامت کلی مو انجام دهید. من موهای نسبتاً نازکی دارم که خشک و چرب هستند… سرگرم کننده! برای به دست آوردن قفل‌های دلپذیری که می‌خواهم از هر اثری قدردانی می‌شود!

از گرچن: چند پیوند اخیر من بسیار سازماندهی شده بودند، و این یکی هم فرقی نمی کند – متاسفم! من نمی توانم کمکی به آن کنم. مستقر شدن در محل جدیدم به معنای یافتن مکان هایی برای قرار دادن همه چیز است و متأسفانه، بسیاری از آن “مکان ها” هنوز وجود ندارند! دوش من فاقد هر نوع ذخیره سازی است و از گذاشتن بطری های شامپوم روی لبه های کناری کوچک وان ام خودداری می کنم. من همچنین نمی توانم هر انباری را که از سر دوش آویزان است تحمل کنم. اگر برای شما کار می کند، عالی است! اما برای من، من هرگز نمی‌توانم همه چیز را به هم بزنم، زیرا در جای خود باقی نمی‌ماند. بنابراین در عوض، من انتخاب کردم این قفسه ها، که با همان چسب فوق العاده قوی نصب شده اند که سازمان دهنده هایی که آخر هفته گذشته به اشتراک گذاشتم. من عاشق این هستم که آنها محکم هستند، وزن زیادی دارند و به راحتی در هر ارتفاعی که می خواهید نصب می شوند! دیوارهای کناری قفسه، بطری‌های من را در جای خود نگه می‌دارند، حتی اگر آن‌ها را بر هم بزنم، آب از قسمت پایینی آن خالی می‌شود، و طراحی ساده و شیک است.

READ  ده دانش آموز از دانشکده هنرهای تجسمی پروژه های سال آخر خود را ارائه می دهند

از کیتلین: درود از تاندرای قطب جنوب! (به معنای واقعی کلمه، تاندرای قطب جنوب! برای یک بار هم که شده، یک تعبیر برای آپارتمان پیش نویس من نیست!) بعد از 96 ساعت سفر، بالاخره امروز برای اولین بار پا به قطب جنوب گذاشتم! برای این منظور، باید تماس بگیرید این کفی های گرم کننده پا برای هر کسی که زمان زیادی را صرف ایستادن در خارج از خانه می کند (یا در مکان های سرد نشسته است، مانند میدان های یخی یا زمین های بادخیز فوتبال – من شما را می بینم، والدین ورزشکار!). آنها با یک کنترل از راه دور ارائه می شوند تا بتوانید میزان نان تست را کنترل کنید و به همان خوبی هستند که من از یک فروشگاه در فضای باز با نام تجاری فقط با 1/3 قیمت خریدم! تضمین شده است که آن پاها را زیبا و گرم نگه می‌دارد، حتی اگر روی صفحات یخی میلیون‌ساله راه می‌روید.

از آرلین: تنها چیزی که در این زندگی می‌خواهم یک شلوار جین است که ساختار یافته به نظر برسد، اما مثل شلوار ورزشی نرم و کشیده باشد. آیا برای پرسیدن خیلی زیاد است؟ خواهش می کنم به من جگینگ ندهید لطفا. من نمی خواهم به نظر برسید که شلوار جین خود را از یک فروشگاه اطلاعاتی خریده ام. بعد از کمی دقت، بالاخره تصمیم گرفتم شلوار جین Good American را امتحان کنم و بدون شوخی، می توانم با این شلوار جین بخوابم. آنها کره ای هستند اما شبیه شلوار جین واقعی، سفت و باحال هستند. من آنها را گرفتم خط پاهای خوب و در حالی که جفت دقیقی که خریدم نسبت به قد من قد بلندی داشت، من در حال حفاری در مجموعه کوچک آنها هستم تا جین مناسب قدم را پیدا کنم. همچنین بسیار مجذوب خط “همیشه متناسب” آنها که قسم می خورد که با شما در چهار اندازه حرکت می کنند. شاید خواهرخواندگی شلوارهای مسافرتی اکنون یک واقعیت باشد؟

READ  هشت اتاق نشیمن که در آن مبلمان قدیمی "تاریخ ناشناخته" را اضافه می کند.

از مالوری: من اولین کسی خواهم بود که بگویم در آرایش یا آرایش کردن موهام عالی نیستم (حدس می‌زنم از این که یک دختر هق هق باشم، بدم می‌آید)، بنابراین موهایم را با صافی فر می‌کردم قبل از میلاد من هم بودم تنبلی برای خرید یک اتو فر کننده خوب/نمیدونستم چی بگیرم. اما فرها همیشه کمی بیش از حد تنگ بودند، بنابراین زمانی که برای من به بازار عرضه شد این فر کننده XL و بلافاصله به سبد خرید اضافه کردم. این یک شکل بیضی است بنابراین فرها خیلی کامل نیستند و بشکه بزرگ بیشتر به ایجاد موج ساحلی کمک می کند تا یک حلقه کامل. به شدت توصیه می شود!!

برای امروز همین است. فردا برای یک پست طراحی بسیار سرگرم کننده می بینید. xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط کوربت تاک | استایپ شده توسط ولیندا هلن، اریک کنت استالبرگ، امیلی ادیت بوسر، و جولی رز | عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ

دیدگاهتان را بنویسید