یکشنبه همه مبارک! خوب، این هفته گذشته یک هفته عالی بود، زیرا ام و دختران لس آنجلس باید زمان بسیار مورد نیاز و با کیفیتی را با هم بگذرانند. البته ما گرچن عاقل آنجا بود، اما نگران نباشید که او یک تماس FaceTime بعد از ناهار/نوشیدنی های سرگرم کننده دریافت کرد:) این هفته آینده، ما یک افشای مورد انتظار در راه است، اما قبل از آن بیایید این پیوندها را ببینیم.

خانه گردی این هفته جوراب هایمان را منفجر کرد! مالک آن کسی نیست جز بازیگری به نام جاش برولین که سبک خود را به عنوان “کلیدوسکوپ مغزدار” و “مشغله اروپای جهان قدیم” توصیف می کند. به عنوان یک کلکسیونر آثار هنری (OMG the art!)، او و همسرش به وضوح چشم اندازی برای این خانه داشتند، اما آنها می دانستند که استخدام تیم باورنکردنی پیرس و وارد آن را زنده می کند. هنر، گرما، جزئیات (سینک قرمز رنگ با پاهای کاشی شده را نگاه کنید!)، همه چیز خاص است. لطفا هر چه زودتر به آن نگاه کنید.

از امیلی: برایان چمدان خود را خرید (که اتفاقاً من را شگفت زده کرد – آن مرد برای چندین دهه از همان چمدان Target استفاده کرده است). اما او به یک دستمال نیاز داشت که کت و شلوارش را برای یک سفر سریع بدون چروک شدن وحشتناک نگه دارد. بنابراین او این یکی را خرید و در حالی که من مطمئن هستم که نمونه های شیک تری در بازار وجود دارد، این کیف 45 دلاری کار را بسیار خوب انجام داد (و زیبا به نظر می رسید). اگر کسی (از جمله من) را می شناسید که برای محل کار سفرهای سریع 2-3 روزه انجام می دهد و نمی خواهد همیشه همه چیز را بخارپز کند، این یک برداشت جدید عالی از “کیف کت و شلواری” سنتی تر است.

از کیتلین: آیا می توانم لطفاً یک ثانیه وقت بگذارم و صدایم را فریاد بزنم؟ ناخن هنرمند باورنکردنی، نیا? اگر در لس آنجلس هستید، باید یک قرار ملاقات با او رزرو کنید! (او پارکینگ دارد!) و اگر در لس آنجلس نیستید، باید او را در اینستاگرام دنبال کنید – عکس هایی که او از کارهایش پست می کند بسیار الهام بخش است. فقط باید بهت نشون بدم مانیکوری که هفته پیش گرفتم، که از برخی هنرهای عامیانه مکزیکی و منسوجات اوتومی الهام گرفته شده بود – این کار جزئیات محور بود و او چنین کار باورنکردنی را انجام داد! من او را در دو سال گذشته می بینم – طولانی تر از رابطه واقعی من! – و ایجاد دوستی واقعی با متخصصان با استعدادی مانند او بسیار سرگرم کننده است. به IG او نگاه کنید!

READ  طراحی با دختر بسیار درگیر من - و والپیپری که هر دو دوست داریم!!!

همچنین از کیتلین: این دوشنبه، دختران لس آنجلس در تیم EHD این فرصت را داشتند که برای ناهار و ساعاتی که بسیار مورد نیاز بودند، ملاقات کنند! (نمی خواهم بگویم که ناهار ساعت 1 شروع شد و بعد از 10 تمام شد، اما ممکن است درست باشد.) به هر حال – وقتی مال من را دید، اولین کاری که کرد این بود که از موهای من تعریف کرد (عزیزم!) و پرسید که آیا من تازه انجامش داده بود و بچه ها، ماه ها از آخرین اصلاح من می گذرد! راز من؟ این برس حرارتی 40 دلاری به موهایم جان می دهد و آن را درست می کند نگاه کن مثل اینکه من یک برس گرد داشتم. من در ابزار مو خوب نیستم و این یکی آنقدر خوب است که نمی توانم در مورد آن صحبت نکنم!

مبل فضای باز گاسپارد | حلقه های خانه میامی | میز قهوه در فضای باز سلبی

خطوط مبلمان فضای باز در حال آمدن گرم و Soho Home به تازگی مال خود را راه اندازی کرده است! این بسیار داخل مبلمان برای بیرون است. و ببینید، این یک برند لوکس با برچسب قیمت برندهای لوکس است، بنابراین ما می دانیم که برای اکثریت ما مناسب نیست. اما ما دوست داریم به چیزهای زیبا نگاه کنیم … و این چیزها بسیار زیبا هستند. برو چکش کن!

از مالوری: اگر دستور پختی می‌خواهید که صدا و طعم رستورانی داشته باشد، اما در واقع تهیه آن بسیار آسان است – این برای شما مناسب است. من پیدا کردم این دستور تهیه ماهی سالمون کره میسو در TikTok و اکنون دو بار آن را ساخته و کاملاً خرد می شود. اجازه نده که شما را بترساند. درست کردن آن سریع و آسان است و طعم آن بسیار خوشمزه است – – من سبزیجات خود را با مقداری سبزیجات سرخ شده (که تفت دادم و سپس با سس شماره 1 از آن سرخ کردم) جفت کردم. این ویدیو) و برنج نارگیل در کنار و کل شام یکی از بهترین غذاهایی بود که تا به حال درست کردم. به شدت توصیه می شود آن را امتحان کنید!

READ  پنج طرح «پانک راک» از نمایشگاه «حوادث اتفاق خواهد افتاد».

از آرلین: اولین باری که واقعاً در موردش شنیدم ThredUp سالها قبل از اینکه من حتی برای او کار کنم، از طریق شراکتی بود که امیلی با آنها داشت. من همیشه قصد داشتم آن را بررسی کنم، اما صادقانه بگویم، هرگز واقعاً این کار را نکردم. لباس‌های مقرون‌به‌صرفه‌ای که نمی‌توانید آن‌ها را امتحان کنید یا زمانی که دارای سینه‌های منحنی و بزرگ هستید، نمی‌توانید آن‌ها را امتحان کنید یا برگردانید، بسیار مشکل است، اما اخیراً، این اولین توقف من برای خرید هر چیزی است که برای خرید فرزندم نیاز دارم. به عنوان مثال، از آنجایی که فصل مرطوب است، به یک بارانی برای او نیاز داشتم، اما می‌دانستم که نمی‌خواهم پول زیادی برای خرید آن خرج کنم، زیرا اینجا بعد از زمستان باران نمی‌بارد، بنابراین او احتمالاً از آن بزرگ شده است. فصل بارانی بعدی یک جستجوی سریع انجام داد و یکی را با قیمت 6 دلار پیدا کرد! و سپس… من به بخش جین ممتاز بزرگسالان پیچیدم و چند شلوار جین موزی ریپابلیک افسانه ای در سایز من با قیمت حدود 15 دلار پیدا کردم. آنها مزرعه ریو دارند (کیتلین لباس هایشان را دوست دارد!)، شلوار جین جو، سایزهای بزرگ، زایمان … آن را بررسی کنید!

پیراهن آستین بلند دکمه دار | کلاه پاناما | پیراهن ساحلی مناسب کلاسیک

در صورتی که چشم خود را به چیزی از جی. خدمهآنها تقریباً برای همه چیز 40٪ تخفیف و 40٪ تخفیف اضافی دارند که فردا انجام می شود!

از جس: آخر هفته گذشته بهترین دوست دوران کودکی من و من یک “روز سرگرم کننده” داشتیم که شامل ماساژ بود. این یک رویا بود! ماساژ درمانی فوق‌العاده من به من توصیه کرد یک توپ ماساژ سنبله وقتی پشت میز هستم زیر پاهایم غلت بزنم تا به تنش عمومی و همچنین درد کمر و شانه ام کمک کنم. این آسان است، بسیار بی فکر است، و برای کمتر از 10 دلار نمی توانید آن را شکست دهید. می تواند برای هر کسی که مانند من ساعت های طولانی پشت میز می نشیند چیز خوبی باشد.

READ  به روز رسانی خانه مزرعه: در مورد نقاشی شومینه ما (دوباره)

از گرچن: اخیراً زیاد به Target سر زدم و فقط به یافتن بهترین چیزها ادامه می دهم! من یک دسته لباس به خانه آوردم تا امتحان کنم و در حالی که چند بار از دست داده بودم، چندین موفقیت بزرگ نیز داشتم! یکی از آنها بود این کت بارانی. این بسیار مناسب است، بسیار سبک وزن است و به خوبی حرکت می کند. من واقعاً شکل آن و مدت زمانی که روی بدنم می خورد را دوست دارم. به علاوه فقط 45 دلار است که برای چنین ژاکتی بسیار معقول به نظر می رسد. احتمالاً تا زمانی که هوای تابستان رسماً شروع شود، در آن زندگی خواهید کرد!

توجه! ما یک جمعه دیگر Fix it داریم که آرلین هفته آینده با آن مقابله خواهد کرد: پرده ها! این اطلاعات است:

در تصمیم گیری در مورد انتخاب نوع پرده برای پنجره های خود مشکل دارید؟ سایه‌های رومی (داخل کوه… بیرون کوه…)، سایه‌های خورشیدی، پارچه‌های… ما متوجه می‌شویم، مشکل است! اما ما اینجا هستیم تا کمک کنیم. اگر در انتخاب پوشش پنجره خود با مشکل مواجه بوده اید، 2 تا 3 عکس مرتب (عکس های آیفون خوب است!) از اتاقی که به کمک نیاز دارید و همچنین چند جمله در توصیف مبارزه شما برای ما ارسال کنید. فضای شما ممکن است برای پست جمعه آینده Fix It انتخاب شود.

موارد فوق را تا چهارشنبه 13 مارس به آدرس arlyn@emilyhendersondesign.com ارسال کنید تا در نظر گرفته شود.

ممنون که خواندید و فردا همه را می بینم! xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط تسا نوستاد | از: پاسیو تمام شده (با کاشی!)

دیدگاهتان را بنویسید