بیایید فقط بگوییم که تیم EHD در این هفته گذشته در پورتلند اوقات بسیار خوبی را سپری کرد (مانند زمان خوب “متاسفم که در روز پنجشنبه پست نکردیم” :)). اما خبر خوب این است که ما طوفان فکری و برنامه ریزی زیادی انجام دادیم، بنابراین برای محتوای عالی آماده شوید! امیدواریم شما نیز هفته خوبی را سپری کرده باشید و یک هفته بسیار سرگرم کننده دیگر را در وبلاگ نوید می دهیم. اما درصورتی‌که دوشنبه گذشته لوح اتاق نشیمن یا ورود مجدد ام را از دست دادید. یوتیوب-آیه سپس ما در انتظار یک درمان اضافی هستیم. خوب، بیایید لینک کنیم!

خانه گردی این هفته یک جواهر مدرن Upper East Side است. طراحی مدرن به راحتی می تواند احساس سردی کند، اما زمانی که به اندازه کافی وینتیج اضافه کنید و به Ashe Leandro مسئولیت را بر عهده بگیرید، هرگز مشکلی ایجاد نخواهد شد. برو چک کن این آپارتمان شیک و در عین حال بازیگوش

از امیلی: تازه گرفتم این نایک ها و همیشه آنها را بپوشید. آنها فوق العاده راحت هستند و هر لباسی را که می پوشم خنک تر نشان می دهند. رنگ‌های اخرایی، قهوه‌ای و قهوه‌ای رنگ‌های معمولی من نیستند، اما با هر چیزی بسیار خوب ست می‌شوند، زیرا همگی خنثی هستند.

از کیتلین: به معنای واقعی کلمه ذهن من با این کفپوش های مرمری منفجر شد یک کلیسای جامع در سیه نا – من هرگز چنین چیزی ندیده ام. (سوگند می خورم وقتی روی عکس ها کلیک کنید، منظور من را متوجه خواهید شد.) مثل اینکه… صنعتگری در دهه 1300 از سنگ مرمر و گچ برای ساختن آن استفاده می کرد؟ سطح جزئیات فوق‌العاده است – من حتی نمی‌توانم تصور کنم که برای ساخت هر برش سنگ مرمر چقدر دقت و فکر شده است! (طبقات در بیشتر ایام سال زیر تخته فیبر نگهداری می شوند، اما از 7/31 و دوباره بین 8/18 و 10/18 تنها با 9 دلار به نمایش در می آیند! اگر تابستان امسال در توسکانی هستید، سر بزنید و آن را برای من بررسی کنید، لطفا!!!

READ  هک کارت اعتباری که هزاران دلار برای کیتلین ذخیره کرده است

از مالوری: اگر رویدادهای فانتزی یا عروسی دارید – این کفش ها کفش‌های پاشنه بلند مورد علاقه من برای پوشیدن هستند زیرا راحت و فوق‌العاده زیبا هستند. من آنها را به رنگ سبز دارم، اما وسوسه شده ام که آنها را به رنگ رژگونه هم بیاورم تا با رنگ های بیشتری همراه شوند. اگر شما یک “فرد پاشنه پا” نیستید (نباید این کار را انجام دهم زیرا دائماً مچ پایم را می پیچم اما به هر حال آنها را می پوشم)، پس اینها گزینه های خوب و کمتری هستند (و من عاشق مخمل هستم!!!)

آیا کسی در لس آنجلس آخر هفته آینده است؟ روباه تنها (با نام مستعار درو مایکل اسکات) استعدادهای خود را به آنها قرض می دهد سوهو هوم و با آنها در یک پاپ آپ قدیمی در فروشگاه Melrose آنها شریک شوید. این مجموعه ای از قطعات بی نظیر وینتیج خواهد بود که توسط Drew سرپرستی شده است و اگر شنبه، 29 ژوئیه از ساعت 10 صبح تا 11 صبح بروید، او در حال ملاقات و احوالپرسی است! ما هم درو و هم سوهو را دوست داریم، بنابراین این یک همکاری بسیار هیجان انگیز است:) این مجموعه از 29 جولای تا 26 آگوست در قسمت جلویی Soho Home زندگی خواهد کرد.

از آرلین: در چند ماه گذشته، من سعی کرده ام از خانه بیرون بیایم و فعال تر باشم، به ویژه با رفتن به پیاده روی یا دویدن با دخترم (کالسکه های دویدن یک موهبت الهی هستند). من چیز عجیبی در مورد بازوهایم دارم، بنابراین تاپ تاپ واقعاً در واژگان کمد لباس من نیست، اما خیلی داغ بود و من به چیزی سبک وزن نیاز داشتم که خفه کننده نباشد. من پیدا کردم این تی شرت یقه ای فعال در Target و تمام جعبه‌های من را علامت زد: راحت، گرم نیست، سریع خشک می‌شود، در مجموعه‌ای از رنگ‌ها برای خرید چند رنگ موجود و ارزان است. دینگ دینگ دینگ! من آن را در سه رنگ دارم (یاسی مورد علاقه من است) و فقط ::gasp:: یکی از تانک های مسابقه را هم خریدم. در قاب 5’3 اینچی من طول خوبی دارد، بنابراین اگر قدتان بلندتر است، توجه داشته باشید، برخی از بررسی‌ها می‌گویند که کوتاه است.

READ  معماران نرم ، کتابفروشی New Mags را برای مرجع کتابخانه های قدیمی طراحی می کنند

از جس: من به تازگی یک جفت جدید گرفتم شلوار جین بلند که دوستش دارم! آنها با یک سجاف خام بریده شده اند و فقط فوق العاده چاپلوس هستند. در حالی که من در بلندمرتبه بسیار حرفه ای بوده ام، زندگی متوسط ​​در من واقعاً در حال رشد است.

خوب، برو از بقیه روز لذت ببر و فردا همه را می بینم. xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط امیلی هندرسون و ARCIFORM | عکس توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید