یکشنبه مبارک و سال نو قمری مبارک! بین چند جلسه هیجان انگیز، چند عکاسی، و طوفان باران لس آنجلس (خب، آن یکی فقط برای کیتلین و جس بود) یک هفته گذشته است! ما امیدواریم که اگر هر یک از شما آب و هوای بزرگی را تجربه کرد، همه در امان باشید. به این لینک ها برسیم؟؟

خانه این هفته تور یکی از مواردی بود که کیتلین روز چهارشنبه به همه ما سست گفت و گفت که چقدر از ترکیب باحال بالا و پایین در این خانه دوست دارد. دنج و در عین حال مرتفع است و پوشش چوبی آن بسیار خوب است. برو ASAP را بررسی کن!

از امیلی: یکی از سگ‌های من (اهم، کره) پشت قاطرهای مورد علاقه‌ام را جوید که من هنوز آن‌ها را می‌پوشم و وانمود می‌کنم که این قاطرهای منزجرکننده‌ای نیست (آنها 2 سال پیش از Madewell بودند و باید 1000٪ آنها را دوباره بفروشند). بنابراین وقتی آنترو لیست شد بسیار خوشحال شدم اینها در سایتشان – البته با کمی نگاه کردن به انگشتان پا، اما فوق العاده راحت، کفش های فرودگاهی/پرواز عالی (روشن/خاموش آسان) و زندگی روزمره. مسلماً من نیز بسیار مجذوب / دفع شده بودم اینها و نمی‌خواهم اینها را برای اطراف خانه بخرم (آلا کروکس، اما شاید تازه‌تر؟)

از آرلین: دوست داشتم این پتو خیلی زیاد دوبار خریدم یکی برای من یکی برای شوهرم. من دوست اینترنتی دیما لوپز خیلی وقت پیش آن را توصیه کردم و زمانی که در فروش بود یکی از آن را خریدم. بعد از یک بار استفاده و دعوا بر سر آن با چارلز، رفتم و یکی دیگر خریدم. این بسیار گرم و دنج و دلپذیر است و … این همه چیزی است که یک پتو باید در زمستان باشد. به خودتان لطف کنید و اندازه 60 در 80 اینچ را بگیرید تا بتوانید تمام بدن خود را مانند یک بوریتو در آن بپیچید و هنوز مقداری از آن باقی بماند. هر کسی که می آید راهش را زیر آن پتو پیدا می کند و همیشه همین را می گویند: “اوه این پتو! از کجا گرفتیش؟” پس آره … پشیمون نخواهید شد.

همچنین از Arlyn: من شک دارم که کسی در آنجا واقعاً به افراد *بیشتری* نیاز داشته باشد تا در حساب اینستاگرام خود فالو کنند، اما فقط در صورتی که شما یکی از آن افرادی باشید که برای سرگرمی های جدید احساس خارش دارند، می خواستم آن را قرار دهم. نام @kyledidit در کلاه برای شما اولین بار او را از طریق آپارتمان درمانی پیدا کردم، که دوباره کمد کودکش را به اشتراک گذاشت. او پدری است که در DIY خودآموز است و هر روز پرتویی از نور در روز من است. خنده دار، باهوش و با استعداد، من دوست دارم ببینم بعداً چه چیزی درست می کند (اما صادقانه بگویم، حتی اگر تمام پروژه های طراحی را متوقف کند، او را دنبال می کنم زیرا من شخصاً او را دوست دارم و نیازی به دلیل دیگری ندارم جز اینکه او را بررسی کنم. روزانه.

READ  معرفی مدیر جدید استودیو Material Lab ، Sam Wood

از Caitlin: EHD GANG، برخیز! من تقریباً در نیمه راه هستم باور نکردنی فیلم هیجان انگیز جدید تریسی سیرا، یکی از خوانندگان همین وبلاگ است و فوق العاده است – اگر عاشق یک داستان جذاب و رضایت بخش از بقا با یک خانه در مرکز هستید (اتاق مخفی و همه چیز – و بله، تریسی از خانه قدیمی خود الهام گرفته است!)، این خواندنی است وقتی قلب شما از آن پمپاژ می کند، چه کسی به ورزش نیاز دارد خواندن، میدونی؟ به شدت توصیه می‌کنیم مصاحبه تریسی با او را بررسی کنید هوای تازه NPR, بیش از حد – من احساس می کنم که این نسخه قرار است یک نسخه بزرگ باشد! (ریدلی اسکات، از خانه گوچی و ناپلئون شهرت، قبلاً حقوق فیلم را انتخاب کرده است.) تبریک تریسی!!!!!

همچنین از کیتلین: اگر به دنبال یک ایده هدیه شیرین ولنتاین هستید، ممکن است پیشنهاد کنم اشتراک این دسته گل? دنیس، بامزه ترین و خوب ترین دوست پسر دنیا، برای کریسمس برای من یکی گرفت و من آن را دوست دارم. من بسیار تحت تاثیر کیفیت، تنوع هستم (او به من اجازه می دهد انتخاب کنم – آنها گزینه های جالبی دارند، قول می دهم)، و طول عمر (این تنها دسته گلی است که تا به حال بدست آورده ام که به نظر می رسد بهتر بعد از 3 روز). این واقعا هدیه ای است که به دادن ادامه می دهد:) PS. اگر با به خاطر سپردن رویدادهای خاص هم مشکل دارید، این می تواند یک نجات دهنده باشد – می توانید هر ماه گیرنده را تغییر دهید، بنابراین می توانید در فوریه برای شریک زندگی خود، در ماه مارس برای یک دوست، برای فارغ التحصیل در آوریل، به یک والدین در ماه مه … گزینه ها بی پایان هستند. خیلی کمتر از تقلا در لحظه آخر استرس دارید، فکر نمی کنید؟

یکی از شرکت های کاشی سازی EHD، کاشی نسوز، دوباره با بنیاد معماران برای جمع آوری پول برای بورسیه پیشرفت تنوع برای زنان سیاه پوست که معماری را دنبال می کنند! هدف آنها جمع آوری 50 هزار دلار است که نیمی از آن مستقیماً از آنها تأمین می شود. اگر توانایی و تمایل دارید این لینک است برای کمک به آن هدف!

READ  از کجا می‌توان لباس‌های قدیمی با اندازه را در Etsy خریداری کرد

از مالوری: آیا بازی Forever 21 برمی گردد؟ آخر هفته گذشته داشتم در سوهو قدم می زدم (بی. این لباس در پنجره Forever 21. من بلافاصله به آن فراخوانده شدم و از اینکه چقدر جذاب است شوکه شده بودم (عکس ها واقعاً حتی در وب سایت این کار را انجام نمی دهند). برش لباس بسیار زیبا است و بسیار گرانتر از 25 دلاری است که در واقع قیمت دارد … اگر به دنبال یک لباس انتقال زیبا از زمستان به بهار هستید، این همان است! من آن را با چکمه های تا زانو یا کفش های کتانی می پوشم و با هر دو بسیار زیبا به نظر می رسد. به علاوه وقتی برای جشن تولد مادرم به پالم اسپرینگز می روم، ممکن است آن را بپوشم!

از گرچن: من مشتاق تماشای این اکانت اینستاگرام شده ام، ستاره آهنگ، جایی که مردم در خیابان های نیویورک با آنها مصاحبه می کنند و وظیفه دارند هر آهنگی را که مجری برای آنها می نوازد، نام هنرمند را بگذارند. گاهی اوقات یک تم برای انتخاب موسیقی وجود دارد و گاهی اوقات کاملاً تصادفی است. شرکت کنندگان به ازای پول پاسخ می دهند، با شرط شروع از 5 دلار، سپس برای هر پاسخی که درست می گیرند، دو برابر می شوند یا هیچ. بازی کردن معتاد کننده است و تماشای مهمانان معمولاً لذت بخش است. میزبان هم همینطور! اغلب آنها به نوازندگان به عنوان حدس‌زن می‌پردازند و شنیدن یادآوری تأثیرات موسیقیایی آنها در حین پاسخ، بسیار جالب است. فقط یک ساعت واقعاً سرگرم کننده – اما من مخفیانه تمرین را تنظیم می کنم، به این امید که روزی به عنوان یک شرکت کننده راه خود را به پایان برسانم.

از گرچن: همچنین در اینستاگرام، فکر می کنم یک راه حل بالقوه برای مشکل نوری که در حمام خود دارم پیدا کردم. من اخیراً پرده های حمام بسیار بلندی را که از سقف به سمت پایین امتداد می یابند نصب کرده ام. من فکر می کنم که ظاهر واقعاً سرگرم کننده و دراماتیک است (اگرچه من 100٪ متقاعد نشده ام که آنها را هنوز حفظ کنم). مشکل اصلی من این است که بدون هیچ شکافی بین پرده و سقف، و عدم نصب نور در داخل دوش، فقط در تاریکی خود را می شوم. و من آن را دوست ندارم. در ابتدا اینها را پیدا کردم و نصب کردم چراغ های نواری LED ضد آب (نوع تغییر رنگ) در اطراف سقف، اما اکنون فقط احساس می کنم که در اتاق بازی یک پسر نوجوان دوش می گیرم. نه پرشور! (امیدوارم دوباره از آنها برای روشن کردن عرشه خود استفاده کنم زیرا ضد آب هستند!) اما من به تازگی با آن برخورد کردم. این چراغ باطری، توسط سازنده ای به اشتراک گذاشته شده است که آن را در موقعیتی مشابه امتحان کرده است (کاش ویدیو را ذخیره کرده بودم!) در فضای او بسیار عالی به نظر می رسید، مانند یک نور واقعی، ساده و سخت سیمی، و من متقاعد شده ام که این راه حل مناسبی خواهد بود. برای من هم

READ  AHMM برای تبدیل دفتر به فضای زندگی مشترک در کنار املاک باربیکن

از جس: ماه‌های زیادی پیش، من در مورد تهیه یک بالشتک صندلی ارگونومیک برای صندلی «صندلی اداری زیبا اما نه فوق‌العاده حمایت‌کننده» صحبت کردم. تعجب، تعجب من واقعاً تا این هفته یکی از آن ها را نخریدم، زیرا چرا می خواهم از بدنم محافظت کنم … به علاوه روکش صندلی فعلی من در نهایت گفت. “من دیگر نمی توانم این کار را انجام دهم جس.” بنابراین تصمیم به خرید گرفتم بالشتک صندلی کاهش فشار آزمایشگاه Cushion و من شوکه شدم که چقدر پشتم بلافاصله احساس بهتری داشت! اکنون، من به هیچ وجه پزشک نیستم، بنابراین مطمئن شوید که برای شما مناسب است، اما با بررسی های 5 ستاره نزدیک به 8 هزار به نظر می رسد ارزش بررسی آن را دارد. آنها همچنین در 24 رنگ با 2 گزینه سایز عرضه می شوند. من رنگ مشکی را انتخاب کردم تا بتواند با چرم مشکی روی صندلی من ترکیب شود و در قسمت پایینی آن از مواد چسبنده استفاده شود تا دور تا دور سر نخورد. اوه، و دارای روکش قابل جابجایی است تا در صورت ریزش آن را بشویید:)

ممنون که خواندید و فردا می بینمت! xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط سارا رافین کاستلو | استایل شده توسط ولیندا هلن & اریک کنت استالبرگ | عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ برای “قوانین طراحی جدید” | از: این خانه در نیواورلئان یک گذرگاه مخفی دارد که برای باور کردن آن باید ببینید

دیدگاهتان را بنویسید