یکشنبه همه مبارک! خوب، بهترین خبر این است که ما کیتلین دخترمان برگشته است و همه چیز در مورد ماجراجویی باورنکردنی او شنیده ایم! نگران نباشید که او قبلاً موافقت کرده است که یک پست کامل روی آن بنویسد:) در غیر این صورت، همه ما (به نحوی خوب) مشغول بوده ایم و نمی توانیم صبر کنیم تا ثمره کارمان را به شما نشان دهیم. تا آن زمان بیایید لینک ها صحبت کنیم!

خانه گردی این هفته خانه دیوید فلک باورنکردنی (استودیو فلک) و شریک زندگی او جیسون اولیو است. بنابراین نه تنها خانه به زیبایی دوباره طراحی شد (در حالی که هنوز یکپارچگی ساختار حفظ شده است)، بلکه زیباترین قسمت این است که دیوید این پروژه را به عنوان نامه ای عاشقانه به جیسون توصیف کرد که قبل از ملاقات آنها خانه را خرید. فقط باید بری نگاهش کنی🙂

از امیلی: کیتلین به پادکست مورد علاقه اش اشاره کرد محوری و در حالی که شاید 1 یا 2 را در گذشته گوش داده بودم، اکنون تبدیل شده ام و این بخشی از روال من است. سرگرم کننده، آموزشی، صاحب نظر، و بسیار جاری در همه چیز فرهنگ، سیاست و جامعه. پویایی بین میزبانان علیرغم اینکه اغلب با هم بحث می کنند، دوست داشتنی است. اگر دوست دارید در مورد همه چیز بیدار بمانید اما می خواهید سرگرم کننده باشد، ما اینها را دوست داریم (توجه داشته باشید: من با همه نظرات موافق نیستم و آنها را به طور کامل بررسی نکرده ام، فقط در حال حاضر از آن بسیار لذت می برم).

از کیتلین: پس از چند ماه تلاش برای پوشیدن حدود یک میلیون جین جین گشاد، بالاخره بهترین مدل گشاد را برای باسن و ران‌های بزرگترم پیدا کردم. (و من می دانم که آنها بسیار بامزه هستند، زیرا دو زن در مرکز خرید از من پرسیدند که اهل کجا هستند!) پیدا کردن شلوار جین مد روز که نمی چسبد همیشه مشکل است، اما من رسماً قسم می خورم اینها – آنها در 13 رنگ مختلف (برخی با جزئیات اضافی) عرضه می شوند و قیمت آنها زیر 100 دلار است! چه چیز دیگری می توانید بخواهید؟

READ  استودیو اندرو تروتر مکان و پنت هاوس را در انبار آتن طراحی می کند

از مالوری: بنابراین ممکن است هفته گذشته به طور تصادفی یک دسته از لوازم آرایشم را از پنجره آپارتمانم بیرون ریخته باشم یا نه (داستان طولانی). بنابراین این یک بهانه عالی برای پر کردن کیف آرایشم با چند چیز جدید بود. به صفورا رفتم و گرفتم یک پایه جدید که من عاشق آن هستم (و در TikTok به شدت توصیه می شود lol). این یک پوشش ضخیم دیوانه کننده نیست، اما مقدار مناسبی برای من است (من معمولاً عاشق استفاده از کرم پودر نیستم، بنابراین دوست دارم سبک وزن باشد اما همچنان پوست شما را یکدست می کند). همچنین، در حالی که داشتم لوازم آرایش افتاده ام را پر می کردم، یک ریمل دیگر گرفتم (این یکی کاملاً بهترین است زیرا همزمان مژه ها را حجم می دهد و شانه می کند) و دیگری برس ابرو (اگر بلوند هستید و به ژل ابرویی که خیلی تیره نیست نیاز دارید این یکی را امتحان کنید!!)

آینه حلقه دار | تخت لبه دار | لامپ وظیفه

صندلی مناسبت مخملی | بوکله عثمانی | چراغ رومیزی

آیا شما را دیده اید کیت هاجز برای خط انسان شناسی? این به عنوان ترکیبی از مدرن و سنتی با نفوذ سنگین کالیفرنیا توصیف شده است که ما کاملاً آن را می بینیم، اما همچنین متوجه مقدار خوبی از inspo فرانسوی/ایتالیایی نیز هستیم! این قطعات از موارد مورد علاقه ما بودند، اما باید کل مجموعه را بررسی کنید:) چقدر ناز است آن آینه? یا آن چراغ وظیفه؟!

از جس: حالا که چند ماه گذشته است، می‌خواستم از صمیم قلب توصیه کنم جام قاعدگی سالت من. چند سال پیش از Diva Cup استفاده کردم اما کاملاً عاشق آن نبودم بنابراین متوقف شدم. اما اخیراً پس از شنیدن چیزهای عالی در مورد جام سالت، تصمیم گرفتم آن را امتحان کنم. به من گفتند راحت تر است و کاملاً می توانم بگویم که اینطور است. در واقع فراموش کرده بودم که حتی دیروز پریود شده بودم، چیزی که هرگز با استفاده از فنجان دیگر انجام ندادم. بنابراین نه تنها استفاده از فنجان ضایعات را به شدت کاهش می دهد (که دلیل اصلی من برای تلاش مجدد بود) سالت همچنین مشتاق کمک به دختران و زنان در سرتاسر جهان برای دسترسی به لوازم پریود است. این یک برد-برد است و من قول می‌دهم وقتی به گذاشتن و بیرون آوردن آن عادت کنید، بسیار بهتر از استفاده از تامپون یا پد است.

READ  3 روند جدید دکوراسیون 2024 که تیم EHD روی آنها شرط بندی می کند

از گرچن: من عاشق یک باقالی خوب (یا کلاه جوراب ساق بلند، همانطور که مادرم دوست دارد آن را بخواند) دوست دارم و یک بار قسم خوردم نسخه کارهارت، اما از زمان خرید این یکی از کلمبیا، من به عقب نگاه نکرده ام! این مورد علاقه مطلق من شده است! شکل آن عالی است، فقط مقدار مناسبی از “خم شدن” را به بالا می دهد، به علاوه نه خیلی سفت، و نه آنقدر شل که دائما مجبور به تنظیم مجدد شوید. جنس آجدار آن بسیار نرم و کشدار است، اما واقعاً مقاوم است – من در چند هفته اخیر تقریباً هر روز یکی از آن‌ها را به طور جدی می‌پوشم (بیشتر به این دلیل که نمی‌خواهم موهایم را مرتب کنم، اما همچنین به دلیل سرد بودن آن، و قطعاً چون آنها خیلی بامزه هستند) و اصلا قرص نگرفته اند یا دراز نکرده اند! آنها در یک دسته از رنگ ها (من پنج تا از آنها را خریدم) با انواع سبک های پچ عرضه می شوند. بهترین چیز این است که آنها در حال حاضر با نصف تخفیف در فروش هستند! شاید نیاز باشد که سبز سنگی را به مجموعه قوی خود اضافه کنم…

از آرلین: قبل از اینکه آنچه را که می‌خواهم توصیه کنم توصیه کنم، باید از همه شما یک سوال بسیار جدی بپرسم: آیا برای مناسبت‌هایی مانند کریسمس و تولد برای خود هدیه می‌خرید؟ من طرفدار بزرگ آن هستم و سال هاست که این کار را انجام می دهم. شما همیشه زمانی که آن را برای خود می خرید، به آنچه می خواهید می رسید. 🙂 تولد من همین جمعه گذشته بود و در زمان نوشتن این مطلب، هنوز هدیه ام را برای خودم انتخاب نکرده ام. برای کریسمس، هر چند، من برداشتم دوست داشتنی ترین کاسه ها از ایست فورک و آنها برای من شادی بی اندازه به ارمغان می آورند. تا الان فقط لیوان هاشونو داشتم و کاسه های روزمره (بهترین بلیتی که وجود دارد!) اما من کاسه صبحانه را دیدم و به نظر می رسید که یک مکمل خوب برای خدمه باشد. وقتی جعبه را باز کردم و اندازه IRL آنها را دیدم، چه لذت نابی. آنها اندازه مناسبی برای دو پیمانه بستنی، بلغور جو دوسر، گیلاس، ماست … همه چیزهای کوچک هستند. من شوخی ندارم وقتی می گویم در آنها چیزهایی برای خوردن پیدا می کنم تا بتوانم لذت خالص آنها را تجربه کنم. اگر مناسبتی دارید، یک مجموعه 4 تایی را به عنوان هدیه به خودتان به شدت توصیه می کنم.

READ  چالش‌های فرود در طبقه بالا (معروف به اتاق ذخیره زباله کودکان ما/فضای بازی) + نحوه طراحی طولانی مدت برای کودکانی که به سرعت در حال رشد هستند

ممنون که خواندید و فردا همه را می بینم! xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از: سبک برای فروش: چگونه اتاق غذاخوری و آشپزخانه خود را صحنه سازی کردیم (با تغییراتی که باید سال ها پیش انجام می دادم!)

دیدگاهتان را بنویسید