اگر یکی از شما رونمایی بسیار هیجان انگیز ما را در این هفته از دست دادید، خانم کیتلین هیگینز با اتاق نشیمن زیبایش و شاید حتی بیشتر از آن با کلمات آسیب پذیرش زندگی ما را بسیار بهتر کرد. اگر پست افشاگر او را نخوانده‌اید، قول می‌دهم اکنون زمان آن است و روز شما فقط بهتر خواهد شد. پس شاید از آنجا شروع کنید و سپس برای ایده‌های بسیار عالی برای هدیه روز مادر و سایر آثار سرگرم‌کننده برگردید 🙂

خانه گردی این هفته ما را بی زبان کرد این خانه ای است که می توانید بارها و بارها به آن خیره شوید و همچنان چیزهای جدیدی برای دوست داشتن پیدا کنید. طراح، نینا کشاورز، خانه ای خیره کننده گرم، چند لایه و مرتفع برای مشتریان خود ایجاد کرد. ما در واقع دیگر نمی خواهیم بگوییم زیرا شما فقط باید به دنبال خودتان بروید. لذت ببرید!

دو سال پیش پست حماسی روز مادر را جمع آوری کردیم که در آن به رسانه های اجتماعی رفتیم و از مادران پرسیدیم که واقعاً برای روز خاص خود چه می خواهند. ما پاسخ های فوق العاده زیادی با ایده های متقاطع و بی انتها دریافت کردیم. بنابراین اگر به ایده‌هایی نیاز دارید، نگاهی بیندازید (یا آن را برای کسی که ممکن است به کمک نیاز داشته باشد بفرستید:)) و برای لیست آرزوهای روز مادر در امیلی و آریلن امسال به خواندن ادامه دهید…

از امیلی: کتاب جدید کارلی سامر، فضاهای مقدس: مردم روزمره و خانه های زیبا که از آزمایش ها، شفاها و پیروزی های آنها ساخته شده اند. به قدری زیبا نوشته شده است که در طول دو داستان که توسط صاحب خانه‌هایی که او ارائه کرده بود، در حال گریه کردنم. البته این کتابی پر از تصاویر زیبا است، اما داستان او و برخی دیگر بسیار روح‌انگیز است و به عمق زیادی می‌افزاید. شما می توانید تمام کار سخت و احساسات (و آسیب پذیری) را که برای آن انجام شده است، احساس کنید. این یک هدیه عالی برای هر کسی در زندگی شما است که عاشق طراحی زیبا با جنبه ای بزرگ از معنویت است … شاید مادر شما؟ 🙂

READ  نقاشی خانه مزرعه آغاز شد - مقداری آبی و صورتی (به علاوه دو چیزی که برایان و من در ابتدا چشم به چشم نمی دیدم)

از آرلین: این دومین روز مادر من خواهد بود. اولین مورد در آن زمان با یک کودک دو ماهه تاری بود، اما هنوز به یاد دارم که آن روز چه حسی داشت. هر چند کلیشه ای، فقط احساس می کرد…خاص. یا حداقل *من* احساس خاصی داشتم. مثل اینکه قفل یک روز تقویم جدید برای من باز شد، من قبلاً فقط یک نمای بیرونی داشتم. امسال، کمی دیدگاه بیشتری دارم و بارها توسط مهمانی های متعدد از من پرسیده شده است که چه هدیه خوبی برای من یا یک مادر جوان دیگر خواهد بود. من به چند ایده رسیدم:

  1. دستبند زنجیره ای گیره کاغذی اسم پیچک از Oak & Luna: من هنوز در نقطه ای هستم که جواهرات حک شده با نام یا تاریخ تولد دخترم یک هدیه بدیع است و من به آن توجه دارم این یکی. اگر بودجه شما اجازه می دهد، نسخه طلایی ورمیل مقرون به صرفه تر و همچنین یک گزینه طلای جامد وجود دارد.
  2. یک “کوپن” برای عکس های خانوادگی: همیشه چیزی برای خرج کردن پول وجود دارد، بنابراین به راحتی می‌توان از گذاشتن عکس‌های خانوادگی به جای تعمیر ترمز خودرو یا خرید عمده پوشک، کنار گذاشت. اخیراً عکس‌های یک‌ساله‌ای گرفته‌ایم که در همان مکان عکاسی بارداریمان گرفته شده‌ایم (این در واقع هدیه روز مادر امسال من از سوی شوهرم است!) و نمی‌توانم چیزی بهتر از داشتن این عکس‌ها را برای نگاه کردن به سال‌ها تصور کنم. قیمت ها بسته به مکان و عکاس متفاوت است، اما از 300 تا 700 دلار بسیار استاندارد است.
  3. هر چیزی که به یک مادر زمان بدهد: همانطور که همیشه چیزی برای خرج کردن پول وجود دارد، همیشه کاری وجود دارد که باید در خانه انجام شود (با یا بدون بچه). راستش را بخواهید، پیشنهاد این که بچه‌ها را از دستتان بردارید تا بتوانید روی کاری که می‌خواستید انجام دهید تمرکز کنید یا یک کارت هدیه به سایتی مانند TaskRabbit می‌تواند یک تغییر بازی باشد. می‌توانید کسی را پیدا کنید که تقریباً هر کاری را در فهرست کارهای مربوط به خانه‌تان انجام دهد – تمیز کردن، بسته‌بندی یا باز کردن بسته‌بندی، آویزان کردن آثار هنری، تلویزیون یا وسایل روشنایی، و حتی شکستن جعبه‌ها و تمیز کردن گاراژ. این نابغه است!
READ  10 پروژه برتر داخلی خانه Dezeen که در سال 2021 معرفی شدند

از مالوری: من سال‌هاست که موهایم را سفید می‌کنم (در سالن، با انجام این کار موهایم را می‌سوزانم)، اما از زمانی که در آپارتمانم زندگی می‌کنم، سفید کردن آن سخت‌تر و سخت‌تر شده است، زیرا فکر می‌کنیم آب سخت است. . به علاوه حالا بعد از مدتی سبز و مسی می شود که برای من بسیار سرگرم کننده و جدید است! من سفارش دادم این فیلتر دوش سعی کنم آب خود را نرم کنم زیرا دارای امتیاز بالایی بود، کلر را حذف می کند (آخرین فیلتر من این کار را نکرد) و ظاهراً بسیار مؤثر است (به شما اطلاع خواهم داد). اما یک مسئله مهم وجود دارد: زشت است. اگر کسی فیلتر دوش را می شناسد که واقعاً کار می کند لطفاً کمک کند قبل از میلاد من نمی توانم موهایم را به رنگ های عجیب و غریب تبدیل کنم، این بدترین است!

از رایان: پس از تحقیقات زیاد (از طرف شوهرم) این کوله پشتی ای است که برای سفر به ژاپن خریدیم. هر دوی ما در حال بسته بندی سبک هستیم، بنابراین مجبور نیستیم کیف را چک کنیم، بنابراین یک کوله پشتی می خواستیم که بتوانیم از آن برای بسته بندی لباس و احتمالاً کفش استفاده کنیم و همچنین یک کوله به اندازه کافی کوچک که بتوانیم برای سفرهای یک روزه استفاده کنیم. این یکی همه جعبه های ما را علامت زد و بسیار مقرون به صرفه تر از سایر مواردی است که در نظر گرفتیم!

از کیتلین: جای تعجب نیست که دارم ذهنم را به خاطر عکس های به روز شده IG که طراح ساشا بیکف از کار خود در Flex Mussels، یک مکان غذاهای دریایی در نیویورک پست می کند، از دست می دهم. این یک برداشت جذاب از دریایی است که کاملاً به موضوع “مضمون” می پردازد، اما نه هم با موضوع” سوزن. من عاشق ضیافت به سبک رویر (اقیانوس، اما کمتر آشکار)، نورپردازی روی بینی (صدف‌ها و دیوارکوب‌های کشتی، اما هنوز هم بسیار زیبا!)، درمان های باورنکردنی پنجره (خوب، اینها خیلی مضمون هستند، من قبول می کنم)، و این نقاشی دیواری فوق العاده جدید (از طریق خوراک او حرکت کنید – هر منطقه شخصیت جدیدی برای تحسین دارد)!! کل رستوران بسیار تازه و گرم و هیجان انگیز است – من می خواهم بروم! کسی برای یک سفر گروهی آمده است؟

READ  زوج‌های برقی: ترکیب‌های تخت و میز برای هر سبک (+ نحوه انتخاب اندازه مناسب)

از جس: این یکی برای صاحبان گربه است. به عنوان کسی که هرگز صاحب گربه نشده است، این پیوند ممکن است به نظر برسد که از یک منبع نامحتمل آمده است، اما وقتی در خانه همسایه‌ام بودم، نتوانستم متوجه شیفتگی بچه گربه‌اش نباشم. این اسباب بازی/خراش گربه! دوستم تایید کرد که وسواس دارد. به علاوه تماشای بازی آنها با آن بسیار جذاب است. می تواند یک ایده هدیه عالی و مقرون به صرفه نیز باشد!

امیدوارم که استراحت خوبی داشته باشید! فردا میبینمتون xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط کیتلین هیگینز | استایل شده توسط امیلی بوزر | عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از: افشاگری که همه منتظرش بودیم! اتاق نشیمن Regency Deco عمدتاً صرفه جویی شده و پست مدرن کیتلین

دیدگاهتان را بنویسید