بسیار خوب، می دانیم که هفته گذشته از نظر فنی اولین پیوند سال بود، اما اکنون به دفتر بازگشته ایم، بنابراین این یکی آن را رسمی می کند. ما بی نهایت سپاسگزاریم که مدتی را برای شارژ مجدد و دیدن عزیزانمان در اختیار داشتیم، اما عزیزم، ما نیز بسیار آماده ایم که برگردیم و با همه شما در زمان واقعی صحبت کنیم. پس لطفا از لینک های این هفته لذت ببرید و شما را در نظرات ببینیم<3

خانه گردی این هفته خانه ای است که توسط یک توسعه دهنده محلی در نیواورلئان از تخریب نجات یافت. در عوض، بریز براونشوایگ و همسرش، کارتیک راماچاندران، آن را با دقت بسیار بالا بردند. این زوج در سراسر جنوب رانندگی کردند و گنجینه های قدیمی را پیدا کردند تا آن را پر کنند. عکس ها را ببینید و بقیه را بخوانید این داستان فوق العاده.

از Emily: یک پادکست جدید (و یک پادکست قدیمی با همان میزبان). من سال گذشته روشن شدم به فاز تعمیر و نگهداریپادکستی که رژیم غذایی و فرهنگ تندرستی را بی اعتبار می کند (که مسلماً خودم را در آن شرکت می کنم). من خیلی چیزها را آموخته ام، بیشتر از لحاظ فرهنگی تا علمی، اما بیشتر از آن بسیار سرگرم کننده است – دو میزبان، اوبری گوردون و مایکل هابز، باهوش، شوخ، و لحن سبک اما تکان دهنده هستند. این واقعاً به من کمک کرد که بیشتر از تعصبات “پنهان” خود آگاه باشم، و بیش از چند بار احساس کردم که به سرعت در حالت تدافعی مانند “خب من اینطور نیستم”، فقط بعد از آن احساس تحصیلات بیشتری کردم و برخی از رفتارها و انگیزه هایم را تغییر دادم. . اما باز هم، من واقعاً از آن لذت می برم و آن را بخشی سبک و آموزشی از هفته خود می دانم. بنابراین وقتی یکی از مجریان برنامه، مایکل، پادکست جدیدی به نام، اگر کتاب ها می توانستند بکشند، من فوراً به اولین مورد گوش دادم و آن را دوست داشتم. برای این یکی، او و پیتر شمشیری آنچه را که «کتاب های فرودگاهی» می نامند را بی اعتبار می کنند – کتاب های غیرداستانی که دیوانه وار محبوب می شوند و مسئول بسیاری از افکار فرهنگی هستند (مانند Freakanomics، The Game، Blink). وقتی مالکوم گلدول را به عنوان اولین اپیزودشان دیدم، چنین گفتم: «خب نه، او نیست. او بهترین است! همه مالکوم را دوست دارند!» و من آن را برای شما خراب نمی کنم (و من هنوز هم از طرفداران بزرگ MG هستم) اما باز هم، داشتن روزنامه نگارانی که در حال تحقیق و ارائه جنبه های مختلف هستند و مفروضات ما را به چالش می کشند، خوب است. من می گویم (اگر آنها گوش می دهند) که برای هر دوی این پادکست ها، دوست دارم جنبه های بیشتری را نشان دهند، زیرا گاهی اوقات احساس می کنم آنها به دنبال ایراد گرفتن هستند و به چیزها / روش ها / ایده هایی که کار کرده اند اعتبار نمی دهند. ، منطقی است یا از نظر فرهنگی مفید بوده است. به هر حال، آنها گوش دادن سریع آسانی هستند و من بعد از گوش دادن به هر دوی آنها احساس تحصیلات بیشتری می کنم، خواه کاملاً با آنها موافق باشم یا نه.

READ  هشت فضای نشیمن که بر روی مبلمان فلزی سنگینی می کنند

همچنین از Emily: در حالی که در آن یادداشت هدفون مورد علاقه منs – MIL من روز دیگر از من پرسید پس این برای او است. به‌عنوان یک شنونده مشتاق پادکست (2 تا 3 ساعت در روز بین سگ‌های پیاده‌روی، آشپزی و تمیز کردن)، هدفون‌های زیادی را امتحان کرده‌ام و پیدا کردن هدفون‌هایی که به راحتی در گوشم بدون افتادن، گم شدن، ماندگاری طولانی‌مدت داشته باشند، کار سختی است. بدون نیاز به شارژ زمان می‌برند و مشکلی ندارند. اینها بسیار خوب هستند زیرا بیشترین دوام را دارند (ساعت‌ها و ساعت‌ها – احساس می‌کنم یک روز در میان به برق وصل می‌کنم) و اگر در حال تمیز کردن تلفن هستید و آن را در اتاق دیگری قرار دهید، می‌توانند از آن دور باشند. من از زمان قرنطینه 3 تا 4 مورد دیگر را امتحان کرده ام (در نهایت یکی از آنها را از دست خواهم داد – نمی دانم چگونه مردم این کار را نمی کنند) و اینها بسیار مورد علاقه من هستند (و نکته داغ! من فقط سگ ها را راه می اندازم و تمیز می کنم خانه با یکی در یک زمان تا بتوانم اطراف را بشنوم). آنها میکروفون ندارند، بنابراین برای تماس های تلفنی یا زوم نیستند.

من می گویم که وقتی آنها را برای خرید مواد غذایی در Trader Joe می پوشید، به اندازه پوشیدن AirPods جذاب به نظر نمی رسید. اما من آنها را از دست نمی دهم و آنها هنوز در تمام طول روز راحت هستند.

از جس: من کاری بسیار بزرگ انجام دادم که احساس می‌کنم بسیار قابل ربط است. من هفته گذشته تمام شش جعبه را از راهروم کوچک کردم و پاک کردم. ماه‌ها بود که آن را به تعویق انداخته بودم، زیرا آنها پر از عکس‌های احساسی فوق‌العاده و یادگاری‌های خانوادگی بودند که مرتب کردن آنها کمی سخت به نظر می‌رسید. من می‌خواستم آن را «درست» انجام دهم، هر چه معنی آن باشد. همچنین می‌خواستم در نهایت چند آلبوم عکس بگیرم که فکر می‌کردم خیلی سریع اضافه می‌شوند. اما اواخر ماه گذشته تصمیم گرفتم که نمی‌خواهم سال را با آن‌ها شروع کنم که هنوز اینجا نشسته‌اند و مرا مسخره می‌کنند. بنابراین من مرتب کردم، بین برخی از اقوام تقسیم کردم، سازماندهی کردم، و سپس آلبوم های عکس زیبا اما مقرون به صرفه را جستجو کردم. خوشبختانه اینها را پیدا کردم! من عاشق کتانی طبیعی هستم. من نوع خود چسب را می‌خواستم زیرا اندازه‌های مختلف عکس داشتم که با هیچ نوع دیگری کار نمی‌کرد. اکنون باید به شما هشدار دهم که می‌خواهید مطمئن شوید که عکس‌هایتان از قبل صاف هستند (بدون طرفین فر) و خیلی ضخیم نیستند. جدای از آن، فکر می‌کنم اینها گزینه‌ای عالی برای بیرون آوردن عکس‌هایتان از آن جعبه‌ها و تبدیل به آلبومی هستند که می‌توانید واقعاً از آنها لذت ببرید! اوه، و آنها با یک خودکار می آیند تا بتوانید در نزدیکی عکس ها یادداشت برداری کنید:)

READ  فراری از فروشگاه مفهومی سبک زندگی براق طراحی شده توسط Sybarite رونمایی کرد

همچنین از جس: آیا این سالی است که وارد آن می شوم؟ رقص خط؟؟؟ قطعنامه شماره 3 سال نو: رقصیدن بسیار بیشتر!

در صورتی که به دنبال وسایل خانه زیبا هستید، کره اچ دی (جایی که Em این فرش محبوب را گرفت و جس این کمد را قرض گرفت) فروش نیم ساله خود را دارد! آنها 30٪ تخفیف اضافی برای همه چیز (حتی اقلام ترخیص کالا) فروشگاه و سرتاسر سایت می دهند. ما طرفداران بزرگی هستیم زیرا آنها همه چیز دارند (حتی قدیمی!).

از کیتلین: خریدماین کلاه بابادر جمعه سیاه و به سرعت تبدیل به تحسین برانگیزترین چیزی شد که من دارم. منظورم این است که … هیچ چیز واقعاً احساسات عجیب دهه 2000 را مانند مرد ¯_(ツ)_/¯ نشان نمی دهد، می دانید؟ (اما جدی، خرید این را توصیه نکنید مگر اینکه از مکالمه با غریبه ها لذت ببرید. این بی پایان است. کارمندان TSA! همسفران فرودگاه! مردم در خشکشویی! مردی در پارکینگ Jack in the Box! مردم عاشق صحبت در مورد این کلاه گنگ هستند – این دیوانه کننده است.)

همچنین از کیتلین: من پادکست Life Kit NPR را دوست دارم، اما به خصوص ازبرنامه ریز رزولوشنامسال راه اندازی کردند! من به تصمیمات «سال نو» علاقه زیادی ندارم (هک من: چند عادت جدید را در ماه نوامبر/دسامبر امتحان کنید تا ببینید چه چیزی را می توان برای یک سال کامل حفظ کرد)، اما این فقط گنجینه ای از توصیه های خوب و خاص است. در مورد همه چیز، از “تمیز نگه داشتن خانه” تا “به بچه ها بهتر گوش دادن” تا “قاطع تر بودن” و “هدف جویی”. (اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه این کار را انجام دهید، احتمالاً یک قسمت Life Kit در مورد آن وجود دارد.) گوش دادن به شما مبارک:)

READ  PL Studio پالت الهام گرفته از مراکش را در خانه شهری لندن اعمال می کند

از رایان: بعد از سال ها خوابیدن روی بالش های قدیمی که مجبور شدم آنها را تا کنم و به روش های مضحک و غیر خدایی فقط برای اینکه راحت باشم، بالاخره یک بالش گرفتم.بالش جدیدکه دوستش دارم این یک بالش عالی برای خواب‌های پهلو است، زیرا دارای انحنای است که سر و شانه‌های شما را می‌گیرد و خیلی نرم نیست و در واقع گردن شما را نگه می‌دارد. من مشتاقانه منتظرم که هر شب روی این بالش بخوابم. و در حال حاضر تقریباً 50٪ تخفیف دارد! بدو راه نرو

از مالوری: پسر عمویم مرا گرفتاین برنامه ریزبرای کریسمس و من کاملاً آن را دوست دارم – به خوبی چیده شده است و برچسب های کوچک زیبایی دارد که می توانید روی آن بگذارید تا در طول سال به شما انگیزه دهد و به برنامه ریزی زندگی خود کمک کند. اگر به دنبال سازماندهی بیشتر در سال 2023 هستید، این تنها چیزی است که به شما در انجام آن کمک می کند! 🙂

امیدوارم سال همه برای شروع خوبی باشد و آنهایی که در کالیفرنیا هستند از این همه باران خوب باشند. خوشحالیم و سپاسگزاریم که اینجا هستید. فردا می بینمت برای یک رونمایی بسیار هیجان انگیز 🙂

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی و استایل توسط دی مورفی مورفی دیزاین | عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از: قوانین طراحی جدید

The Link Up: هدفون راحت مورد علاقه ام که در گوش او می ماند، بالش ایده آل رایان برای خوابیدن به پهلو، و یک برنامه ریز عالی اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید