یکشنبه شما مبارک این هفته یکی از کتاب‌ها بود، عمدتاً به این دلیل که ما اولین کتاب فاش شده در مزرعه را منتشر کردیم. حداقل هفته هیجان انگیزی بود، اما اکنون زمان جمع بندی پیوند هفتگی ما است. بیایید مستقیماً به آن بپردازیم و با یک تور خانه جدید AD شروع کنیم که همه آن را دوست داریم.

این زرق و برق دار خانه ویکتوریایی لندن در سال 1877 ساخته شده است، بنابراین همانطور که می توانید تصور کنید با تاریخ و جذابیت سرازیر شده است. پارتیشن چوبی به تنهایی نفس گیر است و برای خانه اصیل است (همانطور که بیشتر عناصر معماری از آنجایی که این خانه درجه دو است بنابراین از تغییرات عمده ای که ایجاد می شود محافظت می شود). اگر عاشق یک خانه انگلیسی قدیمی هستید، به خودتان لطف کنید و آن را بررسی کنید کل تور.

از امیلی: هفته گذشته از آن فیلمبرداری کردیم و استایل دادیم ARCIFORMخانه است و این را خریدم ست راحتی صورتی برای یکی از اتاق ها بعد از اینکه شخصاً آن را دیدم، تصمیم گرفتم از آن برای به روز رسانی سریع اتاق مهمانمان نیز استفاده کنم (به زودی در اختیار شما قرار می گیرد) و بسیار دنج است. این بسیار ارزان نیست (نه نباید باشد) اما بسیار مقرون به صرفه تر از بسیاری از رقبای خود است. ما هم از این استفاده کردیم بالش کمر چرم مصنوعی برای آن عکسی که ممکن است از اتاق خواب اصلی خانه کوهستانی به خاطر بیاورید. بسیار خوب است. سارا آن را نیز دارد و با محبت از آن به عنوان “کرم” یاد می کند :).

READ  برندگان جوایز AHEAD Americas 2021 طی مراسمی ویدیویی معرفی شدند

از مالوری: من به آن توجه کرده اماین چکمه های جفری کمبل در سفیدبرای بیش از یک سال، اما 220 دلار همیشه کمی تند به نظر می رسید، بنابراین من بسیار هیجان زده هستم که آنچه را که با آن برخورد کردم به اشتراک بگذارمفریب کاملبرای 40 دلار در Target هفته گذشته. من آنها را خیلی دوست دارم (من اندازه نیمی از btw را اندازه کردم) و آنها را یک تن پوشیده ام. آنها بسیار گرانتر از آنچه هستند به نظر می رسند. 10/10.

از کیتلین: ظاهراً موضوع لینک آپ امروز فریب است:slightly_smiling_face:من اخیراً عاشق این شدمچراغ کف حصیری و برنجی، اما برچسب قیمت 1238 دلاری کمی (هاها، خوب – بسیار) خارج از بودجه من بود. به جستجو ادامه دادم و پیدا کردماین سبک مشابهدر فروش به قیمت 499 دلار (از 949 دلار کاهش یافته است!)، اما اینطور بودهنوزبرای من خیلی گران است وارد شوید: وب سایت TJ MAXX. نمی‌دانم چرا قبلاً هرگز به سایت آنها سر نزده‌ام – شاید فکر می‌کردم این فقط یک خرده‌فروش در فروشگاه است؟ اما حماقت مقدس، من این را پیدا کردمچراغ کف حصیری اسکالوپ شدهبرای 149.99 دلار!!! مسلماً بسیار شیرین‌تر از لامپ الهام‌بخش اصلی من است (این چراغ بسیار ساحلی/آمادگی/بزرگ هزاره است، در حالی که نسخه 1200 دلاری من کمی محکم‌تر است و اگر منطقی باشد، ظاهری و «مردانه» است)، اما 10 برابر کمتر است. همان رنگ بافتی را ارائه می دهد که من به دنبال آن بودم. اکیداً توصیه می‌کنیم به وب‌سایت آن‌ها نگاهی بیندازید، هرچند – تخفیف‌های بسیار خوبی در مورد مبلمان و دکوراسیون وجود دارد (و آنها فقط بالش‌های تعطیلات را اضافه کرده‌اند که دیدن آنها بسیار سرگرم‌کننده است، حتی اگر هرگز بالش تعطیلات نخریده‌اید/نخواهید خرید – از تجربه اینجا صحبت می کنم). آفرین، خریداران TJ Maxx – وب سایت شما به اندازه فروشگاه شما سرگرم کننده است.:slightly_smiling_face:

READ  تور خانه دی مورفی به همه ما والپیپر حسادت می دهد
تصویر از طریق کاتلین اشمور

از رایان: من همیشه به دنبال ایده های بسیار ساده برای شام هستم زیرا من و شوهرم دوست داریم ساعت 5 بعدازظهر غذا بخوریم تا بتوانیم با هم غذا بخوریم (او ساعت 7-4 بعد از ظهر کار می کند و سپس به خانه می آید و معمولاً از ساعت 6-8 بعد از ظهر مشتری های درمانی دارد) . بنابراین تا زمانی که ناهار را تمام می کنم، از قبل به این فکر می کنم که چه چیزی می توانیم برای شام بخوریم. در تئوری، سالادها «آسان» هستند، اما من یک آشپزخانه کوچک دارم، بنابراین اگر مقدار زیادی خرد کردن درگیر باشد، در نهایت یک آشفتگی بزرگ ایجاد می کنم و بسیار ناامید می شوم. من همچنین دوست ندارم زمانی که یک دستور غذا به موادی تصادفی نیاز دارد که بعداً نتوانم آن را تمام کنم. اما هفته پیش که دیدم این دستور غذا، من مثل “اوه، من می توانم این کار را انجام دهم!” این فقط کاهوی آیس‌برگ خرد شده، یک قوطی نخود، سالامی، پنیر پارمزان، موزارلا و یک وینگرت خوشمزه است. پنجشنبه گذشته درستش کردم و من و شوهرم خیلی دوستش داشتیم. مطمئناً سبک است بنابراین می تواند یک سالاد جانبی برای غذای اصلی باشد، اما ما فقط آن را با یک طرف نان و کره میل کردیم. بنابراین اگر به دنبال یک سالاد خرد شده آسان و خوشمزه هستید، آن را به شدت توصیه می کنم.

فعلاً همین است. ممنون که سر زدی و فردا می بینمت! xx

اعتبار تصویر بازکننده: طراحی گیاه جوانا | عکس توسط هلن کاتکارت | از طریق خلاصه معماری

The Link Up: The Comforter Set Emily Bought For The Farmhouse Guest Room، چکمه های 40 دلاری جفری کمپبل مالوری، و یک چراغ کف چوبی مقرون به صرفه برای اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

READ  PL Studio پالت الهام گرفته از مراکش را در خانه شهری لندن اعمال می کند

دیدگاهتان را بنویسید