برای کسانی که در ایالات متحده جشن گرفتند، امیدواریم روز شکرگزاری فوق‌العاده‌ای را در اطراف افرادی که دوستشان دارید (یا حداقل دوستشان دارید) داشته باشید. و اکنون که چند روز از آن زمان می گذرد، ما نیز امیدواریم که آشپزخانه های شما بهبود یافته باشند. همچنین، ما واقعاً می خواهیم در نظرات بدانیم اگر جشن می گیرید خانه شما برای کریسمس چگونه تزئین شده است. آیا این یک سرزمین عجایب زمستانی کامل است یا هنوز به یک دقیقه زمان نیاز دارید تا به درخت فکر کنید؟ هر دو معتبر هستند!! همچنین اگر به پست فروش جمعه سیاه ما علاقه دارید (که برای دوشنبه سایبری به روز می شود) آن را اینجا ببینید! باشه، زمان لینک…

خانه گردی این هفته (از طریق Cup of Jo) یک شکست بصری شاد از رنگ‌های قهوه‌ای و زنگ‌هایی است که در این زمان از سال مصرف می‌کنند. با این حال، نه تنها جشن شادی از رنگ و طرح است، بلکه مملو از یافته‌های شگفت‌انگیز از یک گروه محلی «هیچ چیز نخرید» در فیس‌بوک است. باید ببینی چه مستاجری مارسلین بالفوربرای او و دو دخترش ساخته شده است:) لذت بردن!

از طریق @becomingminimalists

از Em: در این زمان از سال ما “چیزهای” زیادی را توصیه می کنیم. راستش من با آن مشکل دارم زیرا می دانم که حداقل برای من سعی می کنم بخرم و چیزهای کمتری داشته باشم. با این حال، ما می دانیم که راهنماهای ما چقدر برای همه شما مفید هستند، بنابراین سعی می کنیم تا آنجا که ممکن است این کار را مسئولانه انجام دهیم (یعنی توصیه می کنیم چیزهایی را که واقعاً داریم، شخصاً دیده ایم، از مغازه هایی هستند که به آنها اعتماد داریم، و غیره) اما من این ایده را دوست دارم. هدیه دادن یک تجربه، خدمات یا چیزی مصرفی از این رو وقتی این گرافیک را دیدم @becomingminimalistsاینستاگرام من بلافاصله در استوری هایم به اشتراک گذاشتم. واضح است که ایده های بسیار خوبی وجود دارد که می خواستم در اینجا نیز به اشتراک بگذارم! بنابراین، اگر خرید چیزها چیزی نیست که می خواهید امسال انجام دهید، امیدوارم این کمک کند. می دانم که تیم من دوست دارد گروپون. اگر احساس می‌کنید چیزی محلی پیدا نمی‌کنید، یک مکان عالی برای شروع است و همچنین به شما پیشنهاد خوبی می‌دهد:)

READ  دکور کریسمس با تأثیرگذاری بالا راشیدا (که هنوز هم می توانید قبل از آمدن خانواده خود را انجام دهید)
من در سفر سه شنبه گذشته

از کیتلین: می‌دانم که قبلاً آن را توصیه کرده‌ام، اما فصل هدیه دادن است و نمی‌توانم ستایش خودم را بخوانم. کوله پشتی مسافرتی Aer کافی!!! من آن را در سال 2018 خریدم، آن را در صدها پرواز در جاده آزمایش کردم، و هنوز کاملاً جدید به نظر می رسد. (منظورم این است که – به آن نگاه کنید! خیلی تمیز! چگونه؟!) این یک تن است، من در اروپا کوله پشتی (در زمستان!) با آن به عنوان تنها کیفم داشته ام، و این فقط یک هدیه عالی برای کسانی است که مکرر دارند. بروشور (یا مسافر جاده ای) در زندگی شما. من در حال حاضر در یک سفر خارجی کوچک سرگرم کننده در چند شهر هستم و به شما بگویم – این یک کیف مری پاپینز واقعی است که سفر را بسیار آسان می کند 🙂 (من همچنین از توصیه هایی برای پاساو، لینز، وین، گراتس، براتیسلاوا استقبال می کنم، یا بوداپست اگر آنها را دارید!!!)

از رایان: شوهرم مایل است همه چیز را به شما بگویدشلوارشکه با همه چیز همراه است به قول او «می‌توان آن‌ها را بالا و پایین‌پوش کرد، اگرچه من همیشه آنها را با لباس‌های آراسته می‌پوشمجی اچ باس ویجون. درز کوتاه تر است، بنابراین آنها کمی از مچ پا را نشان می دهند و مخروطی آن بی همتا است. آنها باریک هستند و بند کمر کشدار است و دارای یک بند نخی است بنابراین نیازی به بستن کمربند با آنها نیست. و شما آن را دارید! من اینها را از منظر یک زن می گویم، این شلوارها باورنکردنی به نظر می رسند و گران تر از آنچه هستند به نظر می رسند.

READ  ده آشپزخانه شبه جزیره صرفه جویی در فضا که توسط معماران طراحی شده است

از آلبی: بسیار خوب، در حالی که در حال انجام این کار باغبانی هستم… اگر در مورد باغ مورد علاقه جدیدم که مربوط به باغ است به شما چیزی نگویم، بی اعتنا می شوم.فروشگاه Etsy از @See.Val. ایجاد کردن. من اوایل امسال شروع به دنبال کردن وال در IG کردم و از ملاقات واقعی با او لذت بردم تجربه مریدین. وقتی چند هفته پیش مغازه‌اش را راه‌اندازی کرد، من فوق‌العاده شیک بودم – یکی، چون همیشه با کسی که به دنبال ایده‌های بزرگش است، هستم. و دو، زیرا به این معنی بود که می توانستم از او حمایت کنم و در عین حال چیزهای خوبی برای باغم دریافت کنم. من قبلاً از او مقداری بسته سبزیجات و سبزیجات گرفته ام و قصد دارم چند میوه + تعدادی میوه سفارشی سفارش دهم. او همچنین چند آیتم دیگر ایجاد کرد و من مشتاقانه منتظر رشد و شکوفایی این بخش از تجارت او هستم.

از جس: نمی‌توانم به یاد بیاورم که چگونه با او برخورد کردم (معمولی)، اما یک هنرمند را در اینستاگرام پیدا کردم، آدل بومه، که بشقاب هایی را می سازد که من کاملاً عاشق آنها هستم. من دوست دارم مقداری آویز در آشپزخانه ام داشته باشم. چه رویایی.

همچنین از جس: احتمالاً به این دلیل است که من چگونه بزرگ شده‌ام، و این واقعیت که بچه ندارم، اما من در مورد تزئین نکردن تا بعد از شکرگزاری بسیار مصمم هستم. Buuuut من هفته گذشته در Target بودم و خریدم دو جعبه از این گلدسته مهره ای چوبی برای زمانی که من تزئین می کنم شاید این آخر هفته. من قبلاً آن را با رنگ چوب روشن دیده بودم، اما از آنجایی که در خانه خود به رنگ های قهوه ای عمیق تر متمایل شده ام، دوست دارم که به رنگ گردویی نیز بیاید. خیلی هیجان زده هستم که آن را قطع کنم 🙂

READ  آیا پلان طبقه کامل وجود دارد؟ در اینجا نحوه ساخت خانه چهار نفره برادرم توسط معمار ما آمده است

همچنین از Jess: طبیعتاً من یک شمع Target نیز برداشتم. دوست داشتم این یکی چون فوق العاده جنگلی است اما اگر منطقی باشد «تعطیلات» نیست. به علاوه زیباست! این همان سبکی است که Em در یک عکسبرداری یک ماه پیش یا بیشتر استفاده کرد.

از مالوری: باید آن را برای کلاس تمرینی مورد علاقه‌ام که اخیراً در آن شرکت کرده‌ام رها کنم…بوکس رامبل!! آنها یک میلیارد مکان دارند و بسیار سرگرم کننده است. این قطعاً “چرخه روح” بوکس است (چراغ های زیاد، معلم میکروفون هدست می پوشد، موسیقی بی صدا). اگر دوست دارید عرق کنید، این شما را به آنجا می رساند. من هر بار احساس خوبی دارم و این طوری برنامه ریزی می کنم که در طول فصل تعطیلات دیوانه کننده احساس سلامتی داشته باشم.

امروز برای ما همین است. هفته فوق العاده ای داشته باشید. فردا می بینمت! xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط کوربت تاک | استایل شده توسط ولیندا هلن، اریک کنت استالبرگ، امیلی ادیت بوسر، و جولی رز | عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ

The Link Up: لیست مورد علاقه Em’s ایده های هدیه “بدون درهم و برهمی”، کوله پشتی سفر مورد علاقه همیشه کیتلین، و عطر شمعی که دوست داریم اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید