اول و مهمتر از همه هانوکا مبارک!! امیدواریم کسانی که جشن می گیرند تعطیلات زیبای پر از عشق داشته باشند. اگر در دو سال گذشته آنها را از دست دادید، ربکا لووین او که یک وبلاگ سبک زندگی خیره کننده را راه اندازی می کند که شامل بسیاری از ایده های تعطیلات یهودی و کارهای DIY است، در این پست و این پست در مورد اینکه چرا هانوکا برای او بسیار خاص است صحبت کرد. اگر فرصتی برای خواندن آنها پیدا نکردید، آن را به شدت توصیه می کنم. هر چه بیشتر بتوانیم درباره یکدیگر بیاموزیم و بدانیم، ناگزیر با هم ارتباط بیشتری برقرار خواهیم کرد. پس با آن بیایید وارد پیوندهای این هفته شویم.

خانه گردی این هفته به معنای واقعی کلمه قدم گذاشتن در یک افسانه است. شما واقعاً فقط باید خودتان آن را ببینید! طراح اما آینسکا، نمی توانست آن را خاص تر کند. بهترین بخش این است که یک اجاره تعطیلات است بنابراین شما می توانید آنجا بمانید!! همه چیز را در دومینو بررسی کنید اینجا.

از امیلی: شاید دیروز دیده باشید که من چند لباس جدید گرفتم (پست کامل اینجا) اما این ژاکت تا کنون بیشترین پوشیده شده است اگر بخواهید بیشتر شبیه یک “ژاکت ژاکت” یا “کت شلواری” است، با کشش زیاد و ظاهری عالی. من آن را به شدت توصیه می کنم.

از کیتلین: امروز به کمد لباسم نگاه کردم و متوجه شدم که این کار را کرده امواقعارنگ سال 2023 پنتون را پذیرفت. برای این منظور، من باید به طور قاطع و از صمیم قلب چند خرید اخیر را توصیه کنم: این باور نکردنیدامن مینی مخملی(برای NYE بسیار سرگرم کننده است! 50٪ تخفیف در حال حاضر نیز – من با سایز معمولی شلوارم رفتم :))، اینها عالی هستندشلوار گشاد(من یک 12/14 با پاهای بزرگ و باسن هستم و XL را گرفتم، اما کاش با L رفته بودم) و اینژاکت فوق العاده دنج سایز بزرگ(تقریباً 70٪ تخفیف! من بعد از بحث و گفتگو با L رفتم و خوشحالم که بزرگ نشدم). اگر شما هم آماده ورود به دوران ال وودز در سال 2023 هستید، اینها انتخاب های عالی هستند که روی انواع بدن کار می کنند!

READ  اسپیس کپنهاگ رستوران Esmée را با فضای داخلی پر از گیاه طراحی می کند

از مالوری: اخیراً صورت من بسیار پف کرده است و بسیار آزاردهنده بوده است (مخصوصاً صبح‌ها)، بنابراین سعی می‌کنم برخی چیزها را برای رفع پف کردن آن امتحان کنم (ماساژ گوا شا، غلتک یشم و غیره). اما چیز مورد علاقه من اخیراً بوده استاین ژل های زیر چشمکه یک سال هدیه گرفتم همسایه ام اخیراً به من گفت که آنها را در یخچال بگذارم و این زندگی را تغییر می دهد. من عاشق پوشیدن آن‌ها در چند دقیقه اول روز کاری خود هستم (مزایای WFH چون با پوشیدن آن‌ها بدجور به نظر می‌رسم) و این به من کمک می‌کند بیدار شوم و پف کنم. من خیلی دوست دارم بدونم که آیا کس دیگری با این موضوع سروکار دارد یا خیر و چه کاری انجام می دهید!! لطفا نکات و ترفندهای خود را کامنت کنید 🙂

از آلبی: یک چیز را تقریباً به اندازه چای دوست دارم – لباس های خانه! من در مورد راحتی خود در خانه جدی هستم، به خصوص که تمام وقت در خانه هستم، بنابراین یک کمد لباس کامل برای حضور در خانه دارم. این اواخر، کپسول کمد لباس راحتی من شده استقطعات هارپر وایلدست شده با یک روپوش واقعا خوب – من همچنین یک لباس برای لباس دارم. من تقریباً به طور انحصاری هارپر وایلد را برای بخش بهتری از یک سال می پوشم زیرا پیدا کردن قطعات صمیمی که در آنها راحت باشم همیشه آسان نبوده است. هرگز فکر نمی‌کردم که بتوانم در خانه باشم و به راحتی یک برالته بپوشم – از آنجایی که بسیار سنگین بودم، همیشه ساپورت را با سیم یکی می‌دانستم، بنابراین فکر می‌کردم که باید راحتی را فدای حمایت کنم. اکنون که برالته هایی پیدا کردم که واقعاً از من حمایت می کنند، رابطه من با سینه بند را کاملاً تغییر داد و راحتی من را در خانه بهبود بخشید.

READ  یاتوفو "فضای تعطیلات آرام" را در نمایشگاه جیانزه ایجاد می کند

از جس: آخر هفته گذشته من بالاخره یک گلدسته برگ نمدی را که سال گذشته شروع به بریدن کردم، “تمام” کردم و واقعاً از آن راضی هستم! این آموزش است من از آن الهام گرفتم اما در نهایت آن را دنبال نکردم. واضح است که می‌خواستم زندگی‌ام را سخت‌تر کنم، زیرا ظاهراً اگر تاریخ نشانه‌ای باشد، این همان کاری است که دوست دارم با خودم انجام دهم. کاری که من در عوض انجام دادم بریدن یک تن برگ نمدی کرم رنگ بود (این نمد در رنگ سفید عتیقه)، با چسب حرارتی، مقداری را گیر کرد تا «واقعی‌تر» به نظر برسند، و بیشتر آنها را نیشگون نگرفت. سپس آنها را به یک طناب چسباندم (گرفتم این یکی) با مقداری چسب حرارتی به طوری که گلدسته زیبا و ضخیم به نظر برسد. با چسب حرارتی تمومش کردم پوم پوم سیاه کوچولو فقط به برگهای نیشگون گرفته شده در حال حاضر 5 دقیقه است، بنابراین من 10 دقیقه بیشتر احساس طناب دارم که آن را قطع نکرده ام (به خوبی در کناری بالای کابینت پنهان شده است:)). شاید سال آینده 5 و سال بعد 5 دقیقه دیگر اضافه کنم. سنت کوتاه مدت خودم 🙂

اوه، و آن سایه های بافته شده زیبا از آن است نمای دکور🙂 در سال 2023 فاش شد!

از: رایان: اگر به دنبال یک کیت مراقبت از پوست خوب و اولیه هستید (یا می خواهید آن را به شخص دیگری هدیه دهید) به شدت توصیه می کنماین یکیاز پیتر توماس راث من این را از Target یک هفته پیش انتخاب کردم، زمانی که تمام مرطوب کننده های صورتم تمام شد، و از نتایج بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم. پوست من هرگز اینقدر نرم احساس نشده است (و برای زمینه بیشتر، از آن استفاده می کنمپاک کننده آبرسان CeraVeواین سرم ویتامین Cهم). اما این کیت مراقبت از پوست نسبت به قیمت بسیار مناسب است و برای افرادی که می خواهند روتین مراقبت از پوست خود را ایجاد کنند عالی است.

READ  در سبدهای فروش سالگرد Nordstrom ما چیست (هشدار: تعداد زیادی چکمه زیبا وجود دارد)

در نهایت، ما می خواستیم یک را به اشتراک بگذاریم GoFundMe که توسط عکاس EHD آلوم شروع شد، تسا نوستاد. پدرش در اوایل نوامبر دچار حمله قلبی شدید شد و در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه در بخش مراقبت های ویژه است اما در مسیر بهبودی است. همانطور که مطمئن هستیم بسیاری از شما تجربه کرده اید که این می تواند هزینه های ناتوان کننده ای را به همراه داشته باشد و تسا تنها فرزند والدین مطلقه است و مسئولیت مالی را فقط بر عهده او می گذارد. از آنجا که او در حال حاضر نیاز به مرخصی نامشخص دارد، این امر امور مالی را دشوارتر می کند. درخواست حمایت برای او بسیار سخت است، اما اگر در حد بودجه خود برای کمک دارید، می دانیم که او بی نهایت سپاسگزار خواهد بود.

باز هم، برای کسانی که جشن می گیرند، یک هانوکا فوق العاده داشته باشید و برای بقیه یکشنبه خود را به خوبی بگذرانید. فردا همه را ببین!

اعتبار تصویر افتتاحیه: کارگردانی هنری توسط امیلی هندرسون، به سبکامیلی بوزر | عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از: مجموعه تارگت در تعطیلات اینجاست تا همه گردهمایی‌های ما امسال فوق‌العاده خاص به نظر برسند

The Link Up: لباس دنج مورد علاقه جدید Em، شلوار جسور باورنکردنی کیتلین، و مراقبت از پوست زمستانی ما با قیمت مناسب اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید