یکشنبه مبارک و خوش آمدید!! حال همه چطور است؟ بچه ها همه به روز رسانی خانه های مزرعه را در اینستاگرام این هفته دریافت کردید؟ خیلی چیزهای هیجان‌انگیزی سریع اتفاق می‌افتند، بنابراین اگر همه BTS را می‌خواهید، حتماً دنبال کنید اینستاگرام. اما در حال حاضر زمان پیوند است، بنابراین بیایید مستقیماً وارد آن شویم و با یک آب نبات چشم طراحی کوچک شروع کنیم:

این گشت و گذار در خانهخیلی زیباست (گریه می کند). حمام دارای کفپوش سنگی خطرناک (اما عالی) است، یک سنگ مرمر وحشی + جزیره آشپزخانه قوسی وجود دارد. اوه، و برای تکمیل آن؟ منظره اقیانوس… این تقریباً رویای آمریکایی در مورد استروئیدها است.

شلوار کوتاه

از امیلی: من در آن زندگی می کردم این شورت در تعطیلات (به روز رسانی، اگر آن پیوند برای شما کار نکرد، سعی کنید این… برخی از مرورگرها مشکل فنی داشتند!). آنها فوق العاده سبک وزن هستند و دارای یک کمربند پهن و زیبا هستند که برش نمی دهد (اندازه من در Lululemon بسیار بالاست و اینها سایز 8 هستند، بنابراین اندازه 1 تا 2 بالاتر است). آنها کوتاه و در عین حال روان هستند، که برای دویدن فوق العاده است، اما آنها دارای لباس زیر داخلی هستند تا هیچ کس گونه های باسن شما را نبیند. بعلاوه، آنها برای پوشیدن لباس شنا عالی هستند و بله، تقریباً هر روز وقتی در دریاچه می پرم با آنها شنا می کنم. بعلاوه آنها یک جیب با زیپ دارند (به اندازه کافی برای تلفن همراه بزرگ نیست، اما برای شناسه و کلید مناسب است). اما باز هم، بیشتر به این دلیل است که آنها در جای خود می مانند و در عین حال راحت هستند (باز هم عدم حضور آنها برای من بسیار مهم است). من به دنبال یک جفت شورت کش دار عالی بودم (“شورت های نرم” همانطور که Levi’s من برای پوشیدن تمام روز کمی احساس راحتی می کند). من چند مورد دیگر برای سفارش دارم، اگر می خواهید یک بررسی “شورت کش دار” داشته باشید، به من اطلاع دهید. آنها تمام چیزی هستند که من می خواهم در تابستان امسال هنگام بازی با بچه ها بپوشم.

READ  گفتگوی زنده در زمینه طراحی دفاتر آماده برای آینده با BDG Architecture + Design

از رایان: من خیلی در این مورد وسواس دارمبرالت کره ای نرمکه من در واقع هرگز نمی خواهم آن را برداریم. به سختی می توانم بگویم که زیر پیراهنم چیزی پوشیده ام که وحشی است. اینجوری راحته من آن را به رنگ “سنگریزی” دارم و برای پوشیدن زیر تی شرت های سفید و حتی تانک های مسابقه ای مناسب است. 1000/10.

از کیتلین: من #تغییر شده ام (بله، برای تیم ما هم اتفاق می افتد) و خوشحالم. پس از خواندن نقد درخشان Em در مورد لباس شنای جدید TA3 او، دو تا از لباس های خودم را گرفتم (پلنجی، که او توصیه کرد ولیسی, که کمی پوشیده تر است – این همان چیزی است که من در آنجا می پوشم) و هر دو عالی هستند. من عاشق شنا / ساحل / استخر هستم و عذاب ناشی از لباس شنا ندارم – مثلاً در جایی با بدنم هستم که احساس کلی من این است که “همین است که هست” – اما این کت و شلوارها ساخته اند من احساس می کنم فوق العاده راحت و خنک. آنها هر دو فوق العاده حمایت کردند (پشت بند دار بدون شوخی است – شما در تنگنا هستید، به روشی خوب!) و پس از ساعت ها و ساعت ها در اقیانوس عالی ایستادگی کردند. من و دوستانم در اواخر این ماه یک سرسره آبی بادکنکی کرایه می‌کنیم و نمی‌توانم صبر کنم تا دوباره آن را برای تمام روز بپوشم.

از Mallory: Caitlin من را به روشی واقعی به مزرعه ریو تبدیل کرد – بنابراین اکنون هر زمان که به Nordstrom یا هر جایی که آن را می‌فروشد می‌روم، همیشه قفسه آنها را اول چک می‌کنم و همیشه چیزی باورنکردنی پیدا می‌کنم که تا حدی هولناک است (اما ارزشش را دارد) تا اینکه دیدم با تی شرت بیرون آمدند. من تازه برداشتماین یکیو آن را در نیاورده‌ام (من می‌دانم ناخالص) اما من عاشق برش جعبه‌ای هستم، اندازه آن را کوچکتر کردم تا آستین‌ها آنقدر بلند نباشند و همه با کیفیت فوق‌العاده بالا و بسیار راحت هستند. من نمی توانم صبر کنم تا آن را به معنای واقعی کلمه تمام تابستان و بعد از آن را تکان دهم. این سه راهی گرافیکی است.

READ  راوی هاندا نوار شراب خود را به نام Stem در مونترال طراحی می کند

همچنین از مالوری: و در حالی که ما در مورد موضوع مزرعه ریو هستیم، رویای من در زندگی این است که به جایی زیبا در مکزیک بروم و بپوشم.این لباس. اگر قصد سفر دارید، بروید آن را بگیرید. رویا را زندگی کن

از جس: من واقعا پیدا کردمصندل های تابستانی زیبا و راحت! من قبلاً آنها را یک دسته پوشیده بودم و خیلی تاول نداشتم. آنها تعادل کاملی بین گاه به گاه و ساختار یافته هستند، بنابراین به راحتی می توان آنها را بالا یا پایین پوشاند. من آنها را در رنگ قهوه ای گرفتم اما آنها در رنگ مشکی نیز هستند. یک طرفدار بزرگ و من آنها را در Nordstrom Rack گرفتیم بنابراین آنها زیر 50 دلار بودند!

مثل همیشه یکشنبه خود را به خوبی بگذرانید و فردا دوباره اینجا را ببینم! xx

باز کردن اعتبار تصویر: صفحه اصلی و استایل کردن توسطکری-آن جونز| عکس از:آلیشیا تیلور

The Link Up: شورت تعطیلات امیلی، صندل های زیبا و راحت و برالت فوق العاده نرم که ارزش تبلیغات را دارد اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید