یکشنبه مبارک مردم! خیلی خوشحالیم که سر زدی این هفته جس دوست‌داشتنی ما با لباس‌های زیبا و با لباس‌های زیبا و کشف یافته‌های قدیمی در اطراف پاریس گردش کرده است. ما نمی توانیم منتظر بشنویم در مورد سفر او پس از بازگشت (و شما می توانید منتظر یک پست وبلاگ در مورد آن نیز باشید :)). در همین حال، در اینجا پیوندهایی وجود دارد که ما مشتاقیم این هفته با شما به اشتراک بگذاریم:

این هفته گشت در خانه ما را به سانفرانسیسکو می برد، جایی که یک نمای بیرونی کاملا مشکی با فضای داخلی بسیار روشن و هنری تضاد دارد. این یک خانه مدرن “حداکثر مینیمالیستی” است که ما را کاملا متحیر کرده است.

از امیلی: برای آن دسته از شما که بچه هایی دارید که به موزیکال علاقه دارند، ما به تازگی شروع به تماشا کردن کردیم موسیقی دبیرستان: موزیکال: سریال که یک برنامه تلویزیونی در دبیرستان OG است دبیرستان موسیقی، اما 20 سال بعد آنها در حال اجرای مجدد موزیکال OG هستند. گوش کن، ما فیلم های موزیکال دبیرستان OG را دوست نداشتیم (علاوه بر عشق ما به زک افرون) اما این نمایش خیلی خوب است. من و برایان هر دو آن را دوست داریم (او حتی در طول اپیزودی که والدین به پسرشان می‌گویند در حال جدایی هستند گریه می‌کند و این کار را با این همه فکر و دقت انجام دادند). موسیقی فوق العاده است، بازیگری بسیار خوب است، و طراحی رقص بسیار خوب است. بازیگران بسیار متنوع هستند و من را به آینده امیدوار می کند. منظورم این است که اگر منصف باشیم، ما در اینجا عاشق جدی موسیقی هستیم و فکر می کنیم که The Greatest Showman بهترین فیلم خانوادگی قرن بیست و یکم است. اما اگر به دنبال یک برنامه جدید در شب هستید تا با بچه های خود (فکر می کنم بالای 6 سال) تماشا کنید، ما عاشق آن هستیم. موسیقی دبیرستان: موزیکال: سریال.

READ  تیموتی گادبولد اتاق زیر شیروانی ترایبکا را با تابلوهای برجسته مدرنیستی تزئین می کند

از جس: من خودم را پیدا کردم شلوار رویایی و من ممکن است هر روز آنها را در سفر به پاریس بپوشم (من این FYI قبل از سفر را می نویسم). آنها بسیار راحت هستند، به من احساس خنکی می دهند، کیفیت عالی است، و می توانم آنها را بالا یا پایین بپوشم. معمولاً این مقدار را برای شلوار خرج نمی‌کنم، اما به محض پوشیدن آن متوجه شدم که برای همدیگر ساخته شده‌ایم. من یک مدیوم گرفتم و تقریباً در 5’4 اینچ نیازی به لبه زدن آنها ندارم (برد بزرگ:)). من نمی توانم به اندازه کافی چیزهای خوب در مورد آنها بگویم و حتی ممکن است در آنها بخوابم که آنها را خیلی دوست دارم. 100000000/10.

از مالوری: اگر در لس آنجلس هستید گوش کنید: بروید بررسی کنید آتلیه زیتون اگر هنوز نرفته اید!! کل انبار آنها پر از “اشیاء با روح قدیمی” است و آنها چیزهای شگفت انگیزی را به معنای واقعی کلمه از سراسر جهان وارد می کنند. بهترین قسمت؟؟ نسبتاً مقرون به صرفه است (کاسه های سنگ مرمر جامد به قیمت 65 دلار، گلدان ها با قیمت کمتر از 100 دلار، و قطعات چوبی عالی و کاسه های کاغذ ماشه به قیمت 30-45 دلار). بدیهی است که برخی از گلدان‌های بزرگ و سینک‌های اونیکس آن‌ها می‌توانند گران‌تر باشند، اما با توجه به اینکه بیشتر این قطعات از سراسر جهان ارسال می‌شوند، من تحت تأثیر قرار گرفتم. آنها هر چند هفته یک بار “قطر” را انجام می دهند که برای عموم باز است، اما در طول هفته آنها برای تجارت باز هستند. آن را بررسی کنید و آنها را در IG دنبال کنید :slightly_smiling_face:

READ  بهترین چیدمان برای یک اتاق غذاخوری گذرا چیست؟ کیتلین در خانه خود کاوش می کند

از کیتلین: به ایده مورد علاقه من برای قرار ملاقات مناسب با بودجه اشاره می کنم: کیت صنایع دستی MONDO LLAMA. با علاقه عاشقانه خود (یا حتی یک دوست – یا حتی خودتان؟) به مقصد بروید، یک کاردستی (یا دو کاردستی مختلف، این تاریخ شماست!) انتخاب کنید، در یک برنامه اجرا کنید (چیزی که در پس زمینه به خوبی کار می کند – من می توانم برای Cheers یا کانال Bon Appetit را تضمین کنید)، و به craftin’ بروید. این بهترین است.

از رایان: یک بار دیگر به دنبال کتاب های خوب هستم تا دوباره به مطالعه بازگردم. من همیشه به صورت جهشی می روم که با حرص و ولع می خوانم و سپس ناگهان قطع می شود که باعث می شود، صادقانه بگویم، بسیار تنبل و غمگین می شوم. بنابراین در تلاش برای خواندن دوباره، خریدم در تاریکی چقدر بالا می رویم توسط سکویا ناگاماتسو. من چیزهای خوبی در مورد آن شنیده ام، این یکی از آن رمان هایی است که چندین داستان به هم پیوسته را دنبال می کند که من طرفدار آن هستم، به علاوه درباره طاعون ماقبل تاریخ است که بشریت را از بین می برد و این برای من بسیار جذاب است (تعجب می کنم که چرا؟؟). این اولین کتاب من در سال است (امیدوارم هفته آینده بررسی خود را به شما اعلام کنم!) اما من همچنین دوست دارم از همه شما چند قطعه عکس بنویسم تا بتوانم به جای رفتن به تیک توک در هر ثانیه قطار خواندن را ادامه دهم. زندگی 🙂

یکشنبه‌ای دوست‌داشتنی داشته باشید دوستان شیرین، و فردا برای افشاگری جدید برگردید! xx

اعتبار تصویر بازکننده: طراحی و عکس ها توسط رزی اسکندر | از: چگونه می‌توان افزودنی را به خانه خود اضافه کرد بدون اینکه احساس تازگی داشته باشد (+ یک برنامه افزودنی کلاسیک و در عین حال پرطرفدار جزیره آشپزخانه که باید ببینید)

The post The Link Up: The TV Series Emily’s Whole Family Loves, Budget Date Night Idea Caitlin, & A GREAT Design Shop In LA برای اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

READ  ده اتاق خواب مینیمالیستی برای خواب آرام طراحی شده است

دیدگاهتان را بنویسید