ما به یکشنبه رسیدیم و خوشحالیم که اینجا هستیم. در حالی که همه ما سعی می کنیم از تعطیلات لذت ببریم و خودمان را غرق نکنیم، این برای برخی از ما به طور طبیعی کمتر پیش می آید:) اما ما از اینکه در کنار همه شما هستیم سپاسگزاریم و امیدواریم که همه شما به اندازه دلخواه برنامه های سرگرم کننده داشته باشید (مانند جشن کاردستی فوق العاده شیرین پسر عموی Em). اما فعلاً بیایید پیوند دهیم!

خانه گردی این هفته واقعاً قلب همه را می دزدد. اگر فکر می کنید مصون خواهید بود، از این که به شما بگوییم اشتباه می کنید متنفریم. فکر نمی‌کنیم خانه‌ای به این جذاب، شاد، دعوت‌کننده، به این رنگارنگ، و در عین حال مرتفع و فوق‌العاده کنار هم در مدتی طولانی ندیده باشیم. اما هیچ کس نباید تعجب کند زیرا این خانه توسط فرانسیس مریل باورنکردنی طراحی شده است طراحی ریث. همچنین ممکن است خوشحال شوید که بدانید صاحب خانه، کتی جردن، و فرانسیس نیز در این زمینه با هم کار کرده اند. این پروژه بدنام خانه🙂 پس لطفا برو دوز بزرگ آب نبات چشمی خود را بیاور و استراحت خوبی داشته باشید!

از امیلی: زیور آلات DIY (با الهام از یکی از وبلاگ نویسان مورد علاقه من) که من و بچه هایم این آخر هفته به آن می پردازیم. ما یک جشن کاردستی دیگر داریم اما با بچه های بزرگتر (در واقع امروز) بنابراین من می خواستم چیزی را ارائه کنم که کمی بزرگتر باشد (بعضی از بچه ها نوجوان و جوان هستند). امید من این است که آنها بتوانند برای خودشان چندتایی درست کنند و به آنها هدیه بدهند (و امیدوارم واقعاً زیبا شوند؟). در عین حال، من هنوز نمی‌خواهم تعداد زیادی آشفتگی، تمیز کردن، خطر رنگ روی کف اتاق آفتاب‌گیر، یا هزینه‌های هنگفتی وجود داشته باشد. بنابراین، وقتی پست Grit and Polish را در مورد این نمونه کاغذ دیواری های زینتی DIY دیدم، فکر کردم که آنها بسیار قابل انجام و سرگرم کننده به نظر می رسند (مخصوصا اگر به فروشگاه صنایع دستی بروم و کاغذهای رنگارنگی تهیه کنم که می دانم بچه های ما دوست دارند – نه فقط نمونه کاغذ دیواری) .

READ  سقف داخل رستوران Veneno شبیه یک سایت باستان شناسی است

از رایان: من نمی توانم اینها را بپوشمساق پوش. من چیزهای شگفت انگیزی در مورد Alo شنیده ام اما اکنون می توانم از نزدیک به شما بگویم که کیفیت آنها بی نظیر است. اینها یکپارچگی خود را به خوبی حفظ می کنند که برای من بسیار مهم است و بند کمر مانند دیگران نمی لغزد. حتی می توانم بگویم ساق های الو از لولولمون هم پیشی می گیرند!

از کیتلین: من به تازگی از طریق فصل 2 پرواز کردمپادکست Cover Story. اجازه دهید سریع صحنه را برای شما آماده کنم: دو جاسوس سابق، تعدادی از خبرنگاران مجله نیویورک را به مونتانا می کشانند، و ادعا می کنند که یک میلیاردر/ سرمایه دار محترم، یک حلقه قاچاق منحرف را در وسط این شهر که قبلاً خواب آلود بود، اداره می کند. و خوب… از آنجا فقط غریبه می شود. (اسپویلر: معلوم می شود که متهمان و جاسوسان همگی افراد بسیار بدی هستند!) اگر قرار است در چند هفته آینده در هواپیما، قطار یا ماشین بنشینید، این را برای سفر دانلود کنید. این یک گوش دادن خوب، بسیار تکان دهنده و کاملاً تحقیق شده است.

از مالوری: خریدماین آدم برفی ها از CB2و من عاشق آنها هستم!! بسیار ساده و شیک اما دکور زمستانی/تعطیلات فوق العاده ای ایجاد می کند. من خیلی دوستشون دارم!!! آنها برای من شادی زیادی ایجاد می کنند.

از جس: من دو برند مورد علاقه مراقبت از پوست دارم. شانی داردن و دکتر دنیس گراس. من تمایل به ترکیب و تطبیق محصولات آنها از قبیل اصلاح رتینول شانی و دکتر دنیس پدهای لایه برداری روزانه جهانی آلفا بتا. هر دو باور نکردنی! اما بعد از اینکه کارم تموم شد مرطوب کننده SD، من چیزی کمی غنی تر برای ماه های سرد زمستان می خواستم. بنابراین تصمیم گرفتم دکتر دنیس گراس را امتحان کنم ویتامین C لاکتیک دیپ کرم و او ویتامین C لاکتیک سفت و درمان چشم روشن. من چند هفته است که از آنها استفاده می کنم و دوست دارم که چگونه پوست من را احساس می کنند – فوق العاده هیدراته و روشن. و چون من به وضوح مشکل دارم، او را خریدم سوپر سرم نجات استرس با نیاسینامید در روز جمعه سیاه من فقط کمی از آن استفاده کردم اما حس خوبی دارد و هیچ یک از این محصولات پوست حساس من را تحریک نمی کند. می‌دانم که اینها مارک‌های گران‌تری هستند، اما اگر بودجه کافی دارید، نمی‌توانم آن‌ها را به اندازه کافی توصیه کنم.

READ  فاش شدن ورودی خانه مزرعه (+ نحوه آویزان کردن دیوار گالری روی کاغذ دیواری)

از آلبی: شناختن من بدان معناست که من عاشق چای هستم، که بخشی از انگیزه های باغبانی من است – داشتن باغ چای خودم. همان‌قدر که من عاشق چای هستم، همین روز گذشته متوجه شدم که هیچ ست فنجان چای «قدیمی» خوبی ندارم. در نهایت از سوراخ خرگوش افتادم و طمع کردماسپودموجودات کنجکاویمجموعه. و به هر حال … مجموعه چیزی فراتر از ظروف چای است … از این رو سوراخ خرگوش است. ترکیب رنگ ها و بازی الگوها… همه چیز خیلی خوب است! به این ترتیب من با نام تجاری Spode آشنا شدم – کجا بودم – و اکنون چیزهای زیادی در سبد خریدم دارم.

باز هم، یکشنبه خود را به خوبی بگذرانید و فردا همه را می بینیم. xx

اعتبار تصاویر افتتاحیه: طراحی شده توسط پروژه ام پلاس | استایل شده توسط ولیندا هلن و امیلی ادیت بوسر | عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ

The Post The Link Up: Em’s DIY Ornament She Can’t Wait to try, Moisterizure that’s Lice’s ‘ Jess’s’ Fae’s in Great, and a “Can’t Stop Listening, It’s So Good” پادکست اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید