یکشنبه مبارک، همه! اگر خودمان این را بگوییم، این هفته بسیار خوبی بود. هندرسون ها به خانه مزرعه نقل مکان کردند (AHHH!!!)، تیم برای ناهار دور هم جمع شدند و بالاخره ازدواج رایان را شخصا جشن گرفتند، و این آخرین هفته کاری ماه آگوست بود، زیرا امیلی بهترین رئیس است و همه ما را آزاد می کند. هفته بعد! نیازی به گفتن نیست که هیچ یکشنبه ای اینجا ترسناک نیست. در حالی که می دانیم همه هفته آینده پیاده نمی شوند، امیدواریم هنوز هم پر از سرگرمی ها، فعالیت ها و غذا باشد. پیوندها، کسی؟

طراحی شده توسط ما دوتایی هستیم | استایل شده توسط اولگا لوئیس | عکس توسط انسون هوشمند | از طریق دومینو

خانه گردی این هفته جشنی برای چشم هاست! به خصوص کسانی که عاشق یک خانه مزرعه با لهجه های مدرن و دکورهای عجیب و غریب هستند. واقعیت جالب این است که این خانه/ملک یک مزرعه سابق لبنیات استرالیایی متعلق به دهه 1860 است. بخش سرگرم کننده اضافی در مورد این پروژه این است که یک خانه تعطیلات است. این بدان معنی بود که مالکان بسیار مایل به بازی با رنگ و دکور بودند که برای شرکت طراحی تسکین دهنده بود. ما دوئت هستیم🙂 کل فضا را بررسی کنید اینجا.

از امیلی: آرزوی من برای همه کسانی که بازسازی می کنند (یا به سادگی رنگ آمیزی می کنند) این است که انتخاب رنگ خود را به همان اندازه که من دوست دارم دوست داشته باشند. قطره شبنم از شروین-ویلیامز. هر بار که وارد گلخانه می شوم، هیجانی را احساس می کنم. گاهی آبی، گاهی سبز است. واقعا رنگ پریده است اما نه به شکل کودکی. فقط به نظر می رسد و احساس می کند واقعا تازه است. من نمی توانم آن را به اندازه کافی توصیه کنم. البته، همیشه قبل از سفارش رنگ کامل تست کنید زیرا یک رنگ بسته به اتاق و نوری که دریافت می‌کند می‌تواند بسیار متفاوت به نظر برسد. اما اگر به نظر می رسد که شما به دنبال آن هستید، این یکی کاملاً امتحان است:)

READ  استودیوپه سری به ایستگاه های میلان در فروشگاه بزرگ La Rinascente می زند

از رایان: اگر من را در حال پوشیدن شلوار جین دیدید، 90 درصد مواقع آنها از Abercrombie هستند. من جفت های مختلف زیادی دارم اما از طرفداران زیادی هستماینها به ویژه(در لباس مشکی) و همیشه وقتی آنها را می پوشم از آنها تعریف و تمجید دریافت کنم. من کسی نیستم که دروازه بان را نگه دارم، بنابراین هر زمان که کسی بگوید “من شلوار جین شما را دوست دارم” من بلافاصله از جایی که از آنجا آمده است می ریزم زیرا فکر می کنم برای حفظ راز آنقدر خوب هستند. اگر به دنبال یک شلوار جین جدید برای پاییز هستید، نمی توانم آن را به اندازه کافی توصیه کنم!!

از مالوری: من می‌خواستم بطری‌های محصولات حمام خود را کمی بالا بیاورم، زیرا بطری‌های شامپو/حالت‌دهنده‌ای که استفاده می‌کنم سبز، زرد و بنفش هستند که برای من بسیار زیاد از آن است که از تماشای هر روز آن‌ها لذت ببرم. تصمیم گرفتم بگیرماین بطری های 32 اونسیبااین برچسب هاو باید بگویم که از این وضعیت نابسامان بسیار خوشحالتر هستم. من در واقع از پست “چگونه دوش خود را بهتر به نظر برسانیم” که چندی پیش نوشتم الهام گرفتم و می گویم تجربه دوش گرفتن من بسیار شبیه به آبگرم است. من می‌دانم که اینها شیشه‌هایی هستند که افراد را زیر دوش وحشت می‌کنند، بنابراین در اینجا به برخی از آنها اشاره می‌کنیمگزینه های پلاستیکی، یا می توانید استفاده کنیدیک چسب شفافبرای نگه داشتن شیشه ها (که لطفاً توجه داشته باشید بسته به جایی که محصولات شما در حمام قرار دارند، می تواند پر کردن مجدد را آزاردهنده کند). بعد از مدتی استفاده از اینها می گویم به اندازه کافی سنگین هستند که از شیشه بودن آنها احساس خطر نمی کنم، اما اگر این کار را می کنید، لطفاً احتیاط کنید. من هم گرفتماین ظرف صابونی 7 دلاریو من بسیار خوشحال بودم که با کمتر از 45 دلار تجربه دوش گرفتن خود را 1 میلیارد درصد بهتر کردم.

READ  لینک بالا: قهوه معروف Live Edge بالاخره بازگشت، کیف 25 دلاری سرگرم کننده و در عین حال کاربردی جس، و کفش های راحت مورد علاقه فعلی ما

از کیتلین: باید یک ثانیه وقت بگذارم تا یکی از محصولات زیبایی مورد علاقه من را معرفی کنم: اینمداد رنگی لب مخملی مات. من در زدن رژ لب معمولی افتضاح هستم، بنابراین استفاده از شکل مداد برای من بسیار راحت تر است، به علاوه متوجه شدم که “Cruella” به طور همزمان یک قرمز عالی/اشباع شده و یک سایه عالی روزمره است (قطعا یک رنگ “لب های من اما بهتر” است. ) زمانی که فقط کمی استفاده می کنم و با انگشتانم آن را لک می کنم. من همان چوب را برای بیش از یک سال دارم و هنوز هم قوی است – HUGE FAN.

از جس: نمی‌دانم چرا اینقدر صبر کردم، اما بالاخره یک لیوان عایق برای نوشیدنی‌های صبحگاهی یخ‌ام (فعلاً ماچا لاته شیر جو دوسر یخی) گرفتم. این جواهر 10 دلاری تغییر دهنده بازی بوده است! این بزرگ است، بنابراین ظرفیت مایع زیادی دارد، دو جداره است تا یخ من تا آخر روز آب نشود، و در جا لیوان ماشین من قرار می گیرد. عاشقشم. 10/10.

این از ماست! همچنان هر روز پست‌های جدیدی وجود خواهد داشت، بنابراین تا زمانی که ما استراحت می‌کنیم (و روی موتورهای حرکتی خود کار می‌کنیم)، محتوا همچنان برای شما خواهد بود. امیدواریم دوستش داشته باشید 🙂

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط ما دوئت هستیم | استایل شده توسط اولگا لوئیس | عکس توسط آنسون اسمارت | از طریق دومینو

The Link Up: رنگ جدید مورد علاقه ام، شلوار جین رایان، و مداد رنگی قرمز مورد علاقه ما برای بهترین ظاهر طبیعی اما بهتر اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

READ  خانواده بولزا قلعه ای 1000 ساله را به هتل Castello di Reschio تبدیل می کنند

دیدگاهتان را بنویسید