یکشنبه شما مبارک! بعد از اینکه آب و هوای پورتلند اکثر همه را در حالت سکون نگه داشت، هفته بسیار شلوغی بود. اما ام و گرچ دوباره وارد عمل شده اند و ما به زودی کیتلین را از قطب جنوب برمی گردیم!! آه و اگر از دست دادید که آرلین به پدر و مادرش هدیه داده بود، دستمال کاغذی بردارید و همین الان آن را بخوانید. سپس برای پیوندهای این هفته برگردید.

خانه گردی این هفته از یکی دیگر از طراحان مورد علاقه ما است، سالی بریر. خانه او در لس آنجلس که به تازگی فاش شده است، دارای جزئیات بسیار زیادی است (سلام، سقف!)، و آرام و خنثی است در حالی که دارای رنگ های عالی است که کمی غیرمنتظره است. فقط باید بری نگاهش کنی. لذت ببرید!

از امیلی: یک زوج عاشقانه زمستانی برای تقویت روحیه شما لذت می برد: کتاب، شما با یک دیدگاه – چه کتاب شیرین و شیکی که تمام جعبه‌ها را بررسی می‌کند (خوب نوشته شده است، نمی‌توان آن را کنار گذاشت، اولین عشق/دشمنانی برای عاشقان دارد و بسیار لذت‌بخش است). دوستان متعددی توافق کرده‌اند که این یک سال متمایز بود (همه ما رمان‌های عاشقانه می‌خوانیم). سپس برایان در تعطیلات کریسمس پیشنهاد داد که به دیدنش بروند هر کسی جز تو، فیلمی با گلن پاول و مهمتر از آن سیدنی سوینی (از رضایت). من تفت دادم – برایان، تو میخواهی بروی این رام کام را در سینما ببینی؟ ما هر دو گلن را از لس آنجلس می شناسیم (اصلاً خوب نیست، فقط از دوستان دوستان هستیم) و هر دو طرفدار بزرگ بازیگری او هستیم (و هر دو او را دوست داریم). سیدنی سوینی، من شناختم اما نمی دانستم او کیست (رضایت شهرت – که ما آن را تماشا نکرده ایم و می ترسم باعث اضطراب من شود). این یک اقتباس بسیار آزاد است هیاهوی بسیار بر سر هیچ دانستن آن بسیار مفید است، زیرا خدای من، بلع آن ها سخت بود (و این از طرف من است). اما وقتی می دانید که با چنین بازیگرانی عالی، با یک محیط زیبا، بسیار لذت بخش است و ارزش دو ساعت را دارد. همچنین نکته داغ، ما اکنون در نقطه ای هستیم که می توانیم بچه هایمان را وارد فیلم دیگری کنیم که آنها می خواهند تماشا کنند در حالی که ما فیلم خودمان را تماشا می کنیم و این با شکوه است!!!!!! به هر حال، هر دوی اینها فقط سرگرم کننده، لذت بخش هستند و ممکن است شما را در زمستان سفت تر بغل کنند.

READ  استودیوی Talo عناصر Japandi را به خانه تاریخی مونترال معرفی می کند

از جس: امیلی با توجه به عشق او به حداقل ابزار خرد کردن و بیزاری از وسایل کوچک، با این کار موافق نیست. اما، وقتی آخر هفته گذشته با یکی از دوستانم سوپ درست می‌کردم، او برق داشت این خردکن غذای KitchenAid که پیازهای ما را آنقدر ریز و سریع خرد کرد که می‌توانستم گریه کنم (به روشی خوب، نه به روشی که چشم سوزان است). معامله اینجاست. من نفرت پیازها و تنها در یکی دو سال گذشته شروع به برخورد با آنها در سوپ پخته شده است. این یک مسئله طعم نیست، یک موضوع بافت است، به همین دلیل است که من تا حد امکان از پیاز خام دور می مانم. ای کاش فرق می کرد چون زندگی خیلی راحت تر می شد اما اینجا هستیم. حالا من خردکن های دستی را امتحان کرده ام، مانند چیزی که امیلی دوست دارد، اما آنها پیازها را به اندازه کافی ریز نمی کنند، بنابراین در نهایت آنها را با دست خرد می کنم و برای همیشه طول می کشد زیرا من کند هستم. حالا نمی‌توانم منتظر بمانم تا سوپ بعدی‌ام را درست کنم (خرچ‌کن فردا در حالی که دارم این را می‌نویسم به اینجا می‌رسد) زیرا فقط یک «نقطه درد» اصلی را که باعث می‌شود اصلاً تمایلی به آشپزی نداشته باشم را حذف کردم (به راحتی منصرف می‌شوم). به‌علاوه، به‌عنوان کسی که تعداد زیادی لوازم خانگی کوچک ندارد، خوشحال می‌شوم که آن را اضافه کنم و به راحتی در کابینت بچسبانم. اوه، و تمیز کردن آن واقعاً آسان است! من از تجربه می دانم. امیدوارم این برای هر عجیب غریب کوچک دیگری مثل من مفید باشد 🙂

از آرلین: پرده‌های عمودی زشتی دارید اما نمی‌توانید آن‌ها را پایین بیاورید (اجاره‌ای) یا دوست ندارید؟ پسر آیا راه حلی برای تو دارم که بهتر به نظر برسد! من ذکر کردم این براکت های شگفت انگیز (و فوق العاده مقرون به صرفه). اوایل این هفته در پستی که در مورد تغییر ظاهری والدینم فاش شد، اما در صورتی که در پایان نامه غول پیکر من از یک پست نادیده گرفته شد، بهتر است در اینجا نیز به اشتراک بگذارم. نصب آن‌ها چند ثانیه طول می‌کشد، قابل تنظیم هستند، بنابراین با اکثر ریل‌های مسیر بالا و میله‌ای که انتخاب کردید (من دریافت کردم) این یکی) مستقیماً در جلو ختم می شود، بنابراین دیگر به سختی متوجه ریل می شوید. پرده‌ها را باز کنید، آن‌ها را پشت یک پانل پرده به طرفین قرار دهید و BOOM کنید. راه حلی به مراتب بهتر

READ  10 هتل برتر Dezeen در سال 2023

همچنین از Arlyn: هفته گذشته، جس در مورد سفر موهای خود برای سال صحبت کرد و درخواست کمی کرد و من این هفته با دست باز می آیم و همچنین درخواست لطفی می کنم. من به دنیا آمدم موهای نسبتا آسانی داشتم، اما پوست من چیزهای زیادی برای دلخواه باقی می گذارد. امسال، من می‌خواهم روی رفع آن، به ویژه بافت و دید منافذم تمرکز کنم. لطفاً، کسی در آنجا، محصول (یا خدماتی) را با من به اشتراک بگذارد که به شما کمک کرده است بافت پوست خود را صاف کنید و شاید، آقای عزیز، شاید اندازه منافذ را کوچک کنید؟ من کاملاً مطمئن نیستم که حتی ممکن است، اما ببینید، من همه توصیه ها را انجام خواهم داد. با تشکر!

از کیتلین: این سومین پیوند متوالی من در ارتباط با سفر برای شماست (و آخرین اعزام من از قطب جنوب – چند روز دیگر به شمال برمی گردم!)، اما بهترین توصیه را برای آخر ذخیره کرده ام: نرم، راحت، آسان- برای جابجایی هودی با ماسک چشم داخلی. این یک هدیه کریسمس از برندا بود و او آن را از پارک بیرون انداخت! آستر بسیار نرم است و بدون احساس ضخیم یا سنگینی گرم است، که مورد علاقه من است. من لباس‌های بزرگ و جعبه‌ای را دوست دارم و ماسک چشم داخلی رویایی برای پروازهای طولانی است (یا اگر می‌خواهید ساعت 3 صبح بخوابید و خورشید طلوع کرده است، همانطور که در اینجا وجود دارد!). من معمولاً احساس یک ماسک چشم را دوست ندارم، اما این ماسک بزرگ است و من از نحوه پوشاندن آن (بدون نیاز به الاستیک) خوشم می‌آید. من قبلاً می دانم که این یکی راهنمای هدیه من امسال است!

از مالوری: شوخی نیست اینها شاید ساده ترین و بهترین تخم مرغی باشد که تا به حال درست کرده ام!! آنها با یک ضربه کوچک کرمی هستند – من استفاده کردم این روغن فلفل قرمز که من از قصابی کوچک و ناز محلی نیویورک خود دریافت کردم و فوق العاده است. اکیداً توصیه می‌کنیم این را امتحان کنید – اوه و فراموش نکنید که روی آن را با پیاز سبز یا پیازچه بپوشانید.

READ  Moroni Ciovini و Ana Montero دیوارهای بافت‌دار را در فروشگاه بوئنوس آیرس به نمایش می‌گذارند

همچنین از Mallory: بنابراین اکنون که در آب و هوای سرد زندگی می کنم، دیگر نمی توانم شورت کوچک و ست سوتین ورزشی خود را در باشگاه بپوشم – وقت آن است که یاد بگیریم چگونه لایه بندی کنیم!! بنابراین من اخیرا خریدم این پیراهن تمرینی راه راه از Lululemon و باید بگویم که آن را دوست دارم. سبک وزن است و به خوبی پوشانده می شود که آن را به یک پیراهن لایه بندی عالی تبدیل می کند. بعلاوه این ماده کمی برای تمرین است، اما همچنین می‌توان آن را به راحتی در شهر به عنوان یک پیراهن معمولی پوشید و هیچ‌کس نمی‌داند که ورزش است (من همیشه آن را زیر ژاکت می‌پوشم!!). من آن را در Yachtie Striped Black and White خریدم، اما اگر علاقه مند هستید، در بسیاری از رنگ های زیبای دیگر نیز وجود دارد! جزئیات یقه هم واقعا زیباست 🙂

از گرچن: ام عاشق جوراب های بومباسش است و من همیشه می خواستم آنها را امتحان کنم. یکی از دوستان اخیرا آنها را توصیه کرده است دمپایی گریپر، بنابراین تصمیم گرفتم از اینجا شروع کنم! من گردش خون وحشتناکی دارم و انگشتان پایم به طرز عجیبی سرد می شوند. جوراب‌ها معمولا به اندازه کافی برای گرم نگه داشتن آن‌ها کار نمی‌کنند و بیشتر دمپایی‌های من برای پوشیدن آن‌ها در خانه بیش از حد شلخته هستند. من دوست دارم که این جوراب‌ها مانند دلپذیرترین جوراب‌های روی کره زمین هستند، اما مانند کفش‌ها محکم می‌شوند! چند مدل در حال حاضر در فروش هستند، اما بهترین قسمت این است که وقتی یک جفت می‌خرید، یک جفت را به کسی که نیاز دارد هدیه می‌دهند. بنابراین پولی است که به خوبی خرج شده است!

برای امروز همین است! فردا همه را ببین xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از: Brady’s Living Room Refresh with The Citizenry

دیدگاهتان را بنویسید