برند مد ایتالیایی Sunnei فضای داخلی یک استودیوی ضبط سابق را بازسازی کرده است تا یک دفتر مرکزی مینیمالیستی به عنوان بوم برای مبلمان و قطعات هنری توسط همکاران این برند ایجاد شود.


این برند که در نزدیکی فروشگاه اصلی خود در میلان واقع شده است ، دفتر مرکزی و استودیوی خود را Palazzina Sunnei نامگذاری کرد تا به ساختمانهای مسکونی معمولی میلان اشاره کند.

دروازه ای به دفتر مرکزی با نشان Sunnei مارک گذاری شده است
دفتر مرکزی Sunnei در یک استودیوی ضبط سابق واقع شده است

Palazzina Sunnei به عنوان مجموعه ای از “فضاهای قابل زندگی” چند منظوره سازماندهی شد.

این خانه یک آتلیه عکس ، نمایشگاه ، آرشیو و اتاق جلسات به همراه فضای اداری برای تیم Sunnei دارد.

هنگامی که برند مد برای اولین بار در سال 2020 به مقر جدید خود نقل مکان کرد ، یک ساختمان واحد با عنوان Palazzina 1 را اشغال کرد.

به تازگی ، نام تجاری به یک ساختمان مجاور ، با نام مناسب Palazzina 2 ، گسترش یافته است که دارای طراحی داخلی مستقر در میلان است. استودیو مارهبه

دیواری از بلندگوها پشت فضای نمایشگاه را اشغال کرده است
یک مبل Superronda توسط Archizoom در فضای نمایشگاه آن قرار داشت

طراحی اضافی به دفتر مرکزی توسط استودیو ماره و سه طبقه مجاور را در مجموع 400 متر مربع فضا اشغال می کند.

فضای داخلی دفتر مرکزی دارای حداقل پالت است و آثار هنری ، اشیاء و مبلمان توسط دوستان و همکاران مارک پر شده است.

لوریس مسینا و سیمونه ریزو ، بنیانگذاران Sunnei ، به Dezeen گفتند: “ما از برخی از دوستان هنرمند خود خواسته ایم قطعاتی را بسازند تا ما مناطق خالی را پر کنیم.”

“این اقلام هرگز تهاجمی نیستند ، بلکه هنگام سرگردان در ساختمان یک سورپرایز خوب را ارائه می دهند.”

READ  پنج طرح «پانک راک» از نمایشگاه «حوادث اتفاق خواهد افتاد».
دیوارهای Sunnei Palazzina به رنگ سفید رنگ آمیزی شده است
فضای داخلی دفتر مرکزی دارای ظاهری مینیمال و عقب است

پانل های سقفی عایق و عایق صوتی از ساختمان قبلی سقف اتاق ها را می پوشاند و در طراحی Palazzina 1 گنجانده شده است.

دیوارها به رنگ سفید رنگ آمیزی شده و مجهز به پانل های چوب پنبه ای با رنگ سفید هستند که می توانند به عنوان تخته پین ​​برای ایده های تیم استفاده شوند.

مصالح سخت ، از جمله بتن ، سنگ صیقلی و ترازو ، کف ها را می پوشاند و با عملکرد اصلی ساختمان به عنوان استودیوی ضبط کنار هم قرار می گیرد.

حیاط Sunnei Palazzina شامل مبلمان و هنر است
Sunnei Palazzina را با مبلمان و اشیاء طراحی شده توسط دوستان و همکاران نصب کرد

مسینا و ریزو می گویند: “ما همچنین می خواستیم کل دفتر را به یک تخته سفید تبدیل کنیم و این کار را کردیم.”

“تمام دیوارهای داخلی هر طبقه با پانل های چوب پنبه ای پوشانده شده است که به ما اجازه می دهد آزمایش کنیم ، افکار و ایده های خود را روی آن بچسبانیم تا به ما در تجسم بهتر آنچه انجام می دهیم کمک کند.”

یک میز و صندلی فلزی منعکس کننده درختان و درختچه است
یک میز و صندلی های فلزی صیقلی طراحی شده توسط NM3 در گوشه حیاط قرار داده شده است

درست مانند جهت جسورانه و روشن Sunnei ، این برند قطعات غیر منتظره و مجسمه سازی را در سراسر ساختمان قرار داده است.

در طبقه زیرزمین دفتر مرکزی ، نمایشگاه نمایشگاه ، اتاق جلسات و حیاط قرار دارد. در نمایشگاه ، دیواری از بلندگوهای Funktion-One پشت فضا را اشغال کرده و به عنوان پس زمینه ای برای مجموعه ای از مبل های سوپروندای سفیدرنگ Archizoom برای Poltronova عمل می کند.

مبلمان فضای باز سفارشی ساخته شده در میلان است NM3 از ورق های فولادی ضد زنگ برش لیزری و حیاط و درختان اطراف را از سطوح صیقلی آن منعکس می کند.

READ  Snooz Breez با طراحی گرم الهام گرفته از Eames در اواسط قرن، خنک می شود

“جادو در باغ اتفاق می افتد ، جایی که مبلمان توسط مجموعه NM3 مستقر در میلان و قطعات توسط آن طراحی شده است بن اورکینمسینا و ریزو گفتند. “

باز شدن دیوارها بین فضاهای کاری و اتاق ها منتهی می شود
دیوارهای دفتر مرکزی با صفحات چوب پنبه ای رنگ آمیزی سفید نصب شده بودند

یک آسانسور که از مرکز ساختمان عبور می کند ، Palazzina 1 و 2 را از طریق درهایی که از هر دو طرف باز می شوند به یکدیگر متصل می کند و یک راهرو متحرک بین دو فضا ایجاد می کند.

صندلی های ترکیبی بازی و اداری در اطراف میزهای بزرگ جلسات سازماندهی شده اند ، در حالی که در اتاق های دیگر صندلی های توپ یوگا گزینه های صندلی انعطاف پذیر را ارائه می دهند.

پنجره ای مربع شکل به اتاق با مبل و صندلی نگاه می کند
Palazzina ویژگی های استودیو ضبط از جمله سقف عایق و پنجره اتاق کنترل را حفظ کرد

صندلی و مبل راحتی Le Bambole با روکش جین ساخته شده توسط ماریو بلینی ، فضای دفتر اصلی بنیانگذاران را در زیر بلندگوهای دیواری گوش به شکل طراح نیویورکی پر می کند. سام استوارتبه

مسینا و ریزو می گویند: “ما میزهای مربع بزرگ و صندلی های ارگونومیک داریم … در حالی که دفتر خلاق ما دارای قطعه ای از Sam Stewart ، نیمکت های Bambole از Bellini برای B&B و یک میز توسط Bloc Studios است.”

“ما به ایجاد بسیاری از فضاهای جمعی اشاره کردیم که می توانند در هم آمیخته و پیوند خورده و زمان کمی برای از هم فشردن آنها نیاز داشته باشد.”

صندلی هایی با توپ تمرین روی میز سنگی قرار گرفتند
مبلمان غیرمنتظره ای در اطراف دفتر با صندلی های مجهز به توپ ورزشی قرار داده شد

در طبقات بالا ، یک واحد آشپزخانه فلزی مدولار سفارشی ساخته شده است آشپزخانه بسیار ساده یک غذاخوری کوچک را در منطقه قرار می دهد. در غذاخوری یک میز نئوپان بزرگ قرار دارد که توسط Visibility for Matter Made با چهارپایه احاطه شده است.

READ  راهنمای 10 هدیه برتر Taste's برای سرآشپزها، آشپزها و کنجکاوهای آشپزی

تجارت الکترونیکی ساختمان ، رسانه های اجتماعی ، روابط عمومی و آتلیه های عکاسی در مجاورت فضای غذاخوری قرار دارند و به طور مشابه با مجسمه هایی از جمله قطعات سبز پسته آلتون آلوارز پراکنده شده اند.

یک واحد آشپزخانه فلزی در پشت یک غذاخوری سازماندهی شده بود
آشپزخانه فلزی توسط Very Simple Kitchen یک منطقه غذاخوری را در خود جای داده است

بنیانگذاران می گویند: “ما امیدواریم مردم از فضا به گونه ای استفاده کنند که گویی خانه خودشان است. بله ، این یک دفتر است و حضور در اینجا همیشه سرگرم کننده نیست ، اما امیدواریم که با دکوراسیون زیبا در اطراف ما انگیزه ایجاد شود.”

“ما همچنین دوست داریم از دوستان خود دعوت کنیم تا بیایند و سرد شوند ، یک لیوان شراب بنوشند. ما می خواهیم مردم وقتی از ما دیدن می کنند احساس خوبی داشته باشند. این امر از همه ، از تأمین کنندگان تا مطبوعات و همکاران انجام می شود.”

استودیو در کنار میزهای خود از سنگ استفاده کرده است
استودیو می خواست فضاهای چند منظوره ایجاد کند

در سال 2019 ، Ance Studio’s دفتر مرکزی خود را به یک ساختمان به سبک وحشیانه دهه 1970 در سوئد منتقل کرد ، که با تلاش برای ایجاد فضای مدرسه مد ، مملو از آثار هنری و مبلمان بود.

مارک مد MSGM همچنین دفاتر خود را به ساختمانی منتقل کرد که محل کارگاه سابق آهنگر بود.

دیدگاهتان را بنویسید