Studio.Oong’s چلچراغ، از مجموعه جدید بازتاب‌ها از دنیای دیگر، شگفت‌انگیز است: شکل‌های درخشان و حبابی، الهام‌گرفته از طبیعت – اما شاید طبیعت زمین نباشد. به نظر می رسد که از یک افسانه وام گرفته شده است، اما نه قلعه های رسمی و سلطنتی یک شاهزاده خانم دیزنی – در عوض، مرز بین فانتزی و هوس بین ستاره ای را طی می کند. یک دقیقه، اشکال ممکن است شما را به یاد حیوانات بیاندازند، بعد سیارات. به گفته بنیانگذاران Studio.Oong، Jin Namgoong و Joonghan Bae، این قطعه به طور کلی در واقع از یک کمربند سیارکی الهام گرفته شده است. آنها می گویند که این نماینده تمایل آنها برای عبور از مرز بین دنیای خیالی و دنیای واقعی، نسبتاً محدودتر است: «این قطعات به یکباره بخشی از دنیای خود ما هستند و از آن جدا هستند. آنها یک پای خود را در فضای خارق العاده دارند، بنابراین ممکن است در دنیای واقعی به ما الهام بخشند.

?????????????????

در واقع: این اثر به همان اندازه که جادویی است، ریشه در ایده های جدی درباره وضعیت جهان دارد. در این هفته میلک شیکجونگهان و جین – که به ترتیب پس از تحصیل در زمینه چوب و هنرهای زیبا و هنرهای زیبا و فلزکاری در آکادمی هنر کرنبروک با هم آشنا شدند – در مورد کار بین هنر و صنعت، ارزش فانتزی در کارشان و اگر دیدند با ما صحبت کردند. خودشان به همان زبان فرهنگی بومی هنرمندان و هنرمندان کره ای کار می کنند که آثارشان چنین شهرت و نفوذی در سطح بین المللی پیدا کرده است – از جمله BTS، Blackpink، و بازی ماهی مرکب. (جونگان فیلم برنده اسکار را اضافه کرد انگل، که موفق می شود هم خارق العاده و هم کابوس وار باشد.) «فکر می کنم [our work] جین می گوید که با مقاومت و انعطاف پذیری مرتبط است. «کره جایی است که ایده‌های جدید و ایده‌های قدیمی مدام با هم برخورد می‌کنند. بی تی اس و بلک پینک همیشه بر صادق بودن با خود تأکید می کنند – اینکه کسی که هستید را در آغوش بگیرید و دوست بدارید. من فکر می‌کنم که این واکنشی به گروه‌گرایی و یک جامعه بسیار رقابتی و تحت فشار است.» جونگان ادامه می دهد: «با نه فقط بازی ماهی مرکب ولی انگل، هر دو در مورد یک چیز صحبت می کنند، که قطبی شدن شدید اقتصاد است. من معتقدم که در همه جای دنیا این اتفاق می افتد، اما در کره، بدتر می شود. برای من، برنامه تلویزیونی و فیلم فریاد می زنند، “اینجا را ببینید، اینجا جایی است که ما هستیم – این یک مشکل واقعی است” و تقریباً ناامیدکننده است – پس در مورد آن چه باید کرد؟ کار ما جوی مثبت و نوعی فانتزی دارد، اما واکنش ما به دنیای دیستوپیایی است.»

READ  بسته بندی گردو و بتن "آپارتمان گالری" سائو پائولو توسط BC Arquitetos

برای دیدن کارهای بیشتر آنها، با ما همراه باشید!

چراغ های معاصر

آینه آبی مدرن

قفسه دیواری آبی مدرن

قفسه دیواری آبی مدرن

دایانا اوستروم که برای کاغذ دیواری، طراحی داخلی، ID، وال استریت ژورنال و سایر رسانه ها نوشته است، همچنین نویسنده کتاب است. جاهای خیلی دور، یک خبرنامه در مورد سفر.

Milkshake، اولین سریال معمولی DMTV (Design Milk TV)، قالب مصاحبه سنتی را با درخواست از طراحان، خلاقان، مربیان و متخصصان صنعت به طور تصادفی از کاسه یا ظرف مورد علاقه خود انتخاب می کند. در طول بحث های صریح آنها، شما نه تنها نگاهی به مجموعه لوازم خانگی شخصی آنها خواهید داشت، بلکه بینش ارزشمندی در مورد کار، زندگی و علایق آنها نیز خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید