مبلمان تخته سه لا و رنگ های پر جنب و جوش در دفتر مرکزی برای یکی از ناشران بزرگ برزیل وجود دارد که توسط دفتر معماری Studio Dlux تعمیر اساسی شده است.

این استودیو دفتر 595 متر مربعی را برای گروه تحریریه Grupo ، که در چندین طبقه در بلوک 1980 در محله سائو کریستووو ریودوژانیرو پخش شده ، بازسازی کرد.

Studio Dlux این پروژه را طراحی کرده است
طراحی دفتر برای تحریریه رکورد Grupo است

شرکت محلی استودیو Dlux در ابتدا برای نوسازی یک سطح استخدام شد ، اما پس از تجزیه و تحلیل دقیق نیازهای شرکت ، پروژه به دو طبقه توسعه یافت.

این شرکت گفت: “این پروژه پیشنهادی استراتژیک تر برای اصلاح فرم تقسیم فضاهای کاری در برخی از بخشهای شرکت – سرمقاله و بازاریابی” شد.

“پروژه ای که زمانی فقط برای مدرن سازی فضا طراحی شده بود ، منجر به تغییر تفکر گروه در رابطه با فضاهای کاری و ایجاد تغییر در رفتار شد.”

سوابق تحریریه در ریودوژانیرو است
رنگهای پر جنب و جوش در طراحی اصلی هستند

دبیرخانه در طبقه سوم واقع شده است ، در حالی که گروه بازاریابی در طبقه چهارم قرار دارد. به طور کلی ، تیم تلاش کرد تا فضای روشن و بازتری را در هر دو سطح ، که قبلا تاریک و تنگ بود ، ایجاد کند.

در طبقه سوم ، طرح کاملاً پیکربندی شده است. در گذشته ، گروه های مختلف کتاب از یکدیگر جدا شده بودند. برای تقویت همکاری ، معماران پارتیشن ها را برداشته و یک منطقه باز و مرکزی با ایستگاه های کاری مشترک ایجاد کردند.

READ  13 بهترین دافع پشه (از جمله برچسب های مناسب برای کودکان، اسپری های کاملا طبیعی و چراغ های زیبای اغذیه فروشی و مشروب فروشی)
لعاب ، دفاتر خصوصی را از مناطق اصلی جدا می کند
دفاتر خصوصی در دیوارهای شیشه ای محصور شده اند

منطقه مرکزی توسط دفاتر خصوصی محصور در دیوارهای شیشه ای حلقه زده شده است. لعاب شفافیت را فراهم می کند و نور را از طریق پنجره های محیطی عبور می دهد.

تیم گفت: “این طرح به تقارن مورد نظر گروهو رکورد کمک کرد تا همه ویراستاران بتوانند یکدیگر را ببینند و برای برخی جلسات استراتژیک بیشتر حریم خصوصی را داشته باشند.”

Studio Dlux این پروژه را برای یک انتشارات برزیلی طراحی کرده است
تکه های رنگی در قفسه ها گنجانده شده است

در طبقه چهارم نیز از یک استراتژی طرح مشابه استفاده شده است. یک تفاوت کوچک عملکرد اتاق های محصور است که هم به عنوان دفاتر و هم به عنوان فضای اجتماعات عمل می کنند.

همچنین در هر سطح یک آشپزخانه و ناهارخوری وجود دارد که از آنها به عنوان “مناطق کم فشار” یاد می شود. یک تابلوی روشنایی چوبی که بر روی میز ناهار خوری معلق است ، می تواند گیاهان گلدان را در خود جای دهد.

نصب بیش از یک میز ناهار خوری به نور آویزان است که می تواند گیاهان گلدان را در خود جای دهد
تاسیسات روشنایی چوبی دارای گیاهان گلدان است

رنگ های مختلف به روح بخشیدن به محیط کار کمک می کند. از آبی آسمانی عمیق در طبقه سوم استفاده شده است ، در حالی که در طبقه بالا از رنگهای نارنجی و کف مرغ استفاده شده است. رنگ ها با همکاری کارمندان شرکت انتخاب شده اند.

اتمام ساده این پروژه شامل کف وینیل و دیوار خشک سفید است. از تخته سه لا برای ساخت مبلمان داخلی و میز استفاده می شد. تارهای برق درون لوله های رنگ آمیزی شده تا سقف نگه داشته می شوند.

Studio Dlux به دیوارهای طبقه سوم آبی آسمانی افزود
از آبی آسمانی در طبقه سوم استفاده شده است

این پروژه همچنین مستلزم ارتقا full کامل زیرساخت های ساختمان بود.

از دیگر پروژه های Studio Dlux می توان به تبدیل یک فضای رویداد در کوریتیبا به مدرسه ای با زمین بازی چند رنگ و سقف طاقدار که به نظر می رسد آسمانی پرستاره است ، اشاره کرد.

READ  بازگشت Alcova با طراحی در حال ظهور + پروژه های تجربی

عکاسی توسط دانی بورخس.


اعتبار پروژه

معمار: استودیو Dlux
تیم: بئاتریز گودس (معمار اصلی) ، دنیس فوجی ، کارینا دلومو ، ماریا ادواردا اسکارسانلا ، تایس ریو
معمار مشترک: کبوتر صورتی
مهندسی: مهندسی Dihedron
مشتری: گروه انتشارات رکورد
کف: W. Magalhães
قاب ها: قاب های DJ در آلومینیوم LTDA
میزها: طراحی مونو
برچسب های دیواری: علامت هنری بونتون
مبلمان و تجهیزات نجاری: عکسبرداری واکنش پذیر / طراحی مونو
لامپ ها: لدتریا

دیدگاهتان را بنویسید