سه سال پس از همه‌گیری، ما همچنان شاهد راه‌حل‌های جدید و نوآورانه برای تغییر فضای اداری معمولی به سمت محیط‌های کاری ترکیبی هستیم. آخرین از جفت کردن، یک نام تجاری اداری مستقر در سانفرانسیسکو، که هم نیازهای ذخیره سازی و هم ایستگاه های کاری را در دفتر هیبریدی برطرف می کند. این شرکت تشخیص می دهد که اکنون چهار نوع کارگر در جهان پس از کووید وجود دارد: تمام وقت، پاره وقت، ترکیبی و موقت. برای تطبیق با محیطی که به طور معمول کارکنان در برنامه‌های زمانی مختلف وارد و خارج می‌شوند، Pair ایجاد کرد. SOMA، یک سیستم قفل که فضاهای اداری را تعریف می کند و در عین حال فضای ذخیره سازی را به حداکثر می رساند.

رندر سیستم قفسه زرد

SOMA سه هدف اصلی Pair را برآورده می‌کند: 1) قرار دادن صدها کمد در یک طبقه اداری، 2) قرار دادن فضاهای ملاقات با مشارکت بیشتر، و 3) فضاهای سبز. کمدها به عنوان پایه ای برای میزها و کاشت ها عمل می کنند و برای تخته های سفید قاب بندی می کنند. می توان از طریق کارت کلیدی که هر واحد را قفل/باز می کند و به کارمندان اجازه ورود به دفتر را می دهد دسترسی داشت و نیازی به کارت های متعدد را از بین می برد. برخلاف سیستم‌های ذخیره‌سازی سنتی، این کمدها به ایستگاه‌های کاری جداگانه متصل نمی‌شوند، بنابراین کارکنان می‌توانند آزادانه بین طبقات مختلف مهاجرت کنند، از شهرها و مقرهای مختلف بازدید کنند و همچنان مکانی برای انبار کردن وسایل خود داشته باشند.

رندر سیستم قفل

سیستم ذخیره سازی قفسه در دفتر مدرن

سیستم ذخیره سازی قفسه آبی

فضای داخلی سیستم ذخیره سازی کمد

فضای داخلی سیستم ذخیره سازی کمد

Pair هر کمد SOMA را طوری طراحی کرد که علاوه بر فضای ذخیره‌سازی کافی برای وسایل روزمره، قابلیت شارژ نیز داشته باشد. جلوی قفسه‌ها از روکش فلزی ساخته شده‌اند که می‌تواند تقریباً در هر رنگی با پودر پوشش داده شود تا نه تنها با رنگ‌های برند شرکت مطابقت داشته باشد، بلکه به یافتن راه و ترسیم فضا کمک می‌کند.

READ  با مجموعه‌های جدید 2023 Arper که الهام‌بخش زیبایی، انرژی و سرزندگی هستند آشنا شوید

مردی که از کنار ایستگاه های کاری کمد عبور می کند

سیستم ذخیره سازی قفسه در دفتر مدرن

کمدهای سبز در دفتر مدرن

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم جدید SOMA Pair، مراجعه کنید madebypair.com.

وی یانگ به عنوان ویراستار سبک زندگی، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید