باشگاه اعضا Soho House مکانی در آستین ، تگزاس ، با فضاهای داخلی تحت تأثیر سبک های منطقه ای و قطعاتی که از صنایع دستی محلی گرفته شده است ، افتتاح کرده است.


جدیدترین اضافه شده به فهرست باشگاه ها و هتل های سراسر جهان ، سوهو هاوس آستین دو طبقه از توسعه جدید به نام Music Lane در خیابان مد روز کنگره جنوبی شهر را اشغال می کند.

تراس در Soho House Austin
Soho House Austin اولین باشگاه این شرکت در جنوب ایالات متحده است

فضاهای رستوران ، بار و سالن در 25 مه 2021 به روی اعضا باز شد ، در حالی که مرحله دوم-یک هتل 46 اتاقه و انواع فضاهای رویداد-اواخر این ماه پذیرای مهمانان است.

در سراسر فضاها ، تیم Soho House Design از رنگ ها ، الگوها ، مصالح و نقوش استفاده می کند که روح مدرنیسم تگزاس را تجسم می بخشد ، سبکی که فرم های مدرنیستی را با مواد و طرح های بومی منطقه ترکیب می کند.

گوشه نشیمن در تراس
این باشگاه دارای تراسی است که دارای اتاق نشیمن و غذاخوری است. عکس توسط کریستینا فیشر

تأثیرات اسپانیایی – که معمولاً در ایالت جنوبی ایالات متحده نیز یافت می شود – در فضای داخلی نیز به شکل دیوارهای شستشوی آهک ، مبلمان قدیمی و کف سیزال بافته شده است.

هریت لیلی ، طراح اصلی ، به دیزین گفت: “خانه ما در آستین اولین خانه سوهو در ایالت های جنوبی است.” “ما در یک ساختمان جدید واقع شده ایم ، ما سخت کار کردیم تا اصالت را به طرح بیاوریم. ما فضایی را ایجاد کرده ایم که فوراً پیر و دوست داشتنی است ، از انتخاب مواد تا سبک مبلمان و آثار هنری.”

همه بازدیدکنندگان از طریق پذیرایی در سطح زمین وارد می شوند ، جایی که کفپوش چوبی بازیابی شده ، مبل بزرگ و پرده های کتان زیبایی زیبایی را برای فضاهای فراتر از آن ایجاد می کند.

READ  هشت فضای داخلی خانه که در آن پرده های تمام قد حسی از درام می بخشد
داخل باشگاه اعضا
مواد طبیعی مانند چرم کهنه و چوب بازیافت شده در داخل باشگاه استفاده می شود. عکس توسط کریستینا فیشر

در سمت راست یک بار و سالن برای لذت بردن از تنقلات و نوشیدنی ها قبل از نمایش در اتاق نمایش مجاور وجود دارد ، که در آن اعضای می توانند روی صندلی های مخملی استراحت کرده و در پتوهای ترمه راحت باشند.

دو طبقه به بالا ، تراس محیط ساختمان را احاطه کرده و فضای ناهار خوری را در خود جای داده است ، قسمتی از آن توسط یک کلاه فرنگی چوبی پوشانده شده است که شکافی برای رشد درخت بزرگ دارد.

فضای غذاخوری سرپوشیده
آثار هنرمندان محلی دیوارها را آراسته است. عکس توسط کریستینا فیشر

صندلی های ضیافت و صندلی های کم پشت با پارچه های کم رنگ روکش شده اند که مکمل مبلمان چوبی ، کاشت و کف کاشی های سنگ آهک است.

کاشی های چهارخانه در داخل منطقه باشگاه که دارای یک میله مرکزی با جلوی چوبی حک شده است ، همراه با میزهای سنگی و صندلی های چرمی گسترش می یابد. فانوس های کتانی از سقف چوبی تزیین شده آویزان شده اند.

استخر با خط افق آستین پشت
صندلی های استخر با پارچه ای چاپ شده از کلارنس هاوس روکش شده اند

سرامیک ساز محلی کیت کریگر برای ایجاد مجموعه ای از لامپ های بزرگ مورد استفاده قرار گرفت و آثار هنری بومیان آستین مانند دبورا رابرتز و تعدادی از استعدادهای جوان در حال ظهور فضای داخلی را تزئین کردند.

نقاشی های دیواری ایجاد شده به طور خاص برای سایت شامل یکی از آنها در راه پله داخلی توسط هایلی میچل که نشانه هایی از اساطیر باستانی را به تصویر می کشد که در هنر مدرن به تصویر کشیده شده است.

دومین نقاشی دیواری توسط Desireé Vaniecia در کنار استخر پشت بام یافت می شود و “از یک تمرین تجسمی برای به چالش کشیدن کلیشه ها و بیان داستانهای زنان آمریکایی آفریقایی تبار استفاده می کند”.

READ  خانه باغ Tane بر اساس خاطره یک مکان ساخته شده است

لیلی می گوید: “ما بر روی پالت پایه خود ساخته ایم تا با لایه بندی آثار هنری محلی آستین ، مبلمان و فرش های قدیمی در تگزاس ، ترکیبی از پارچه های طبیعی ، چرم کهنه ، چاپ های قبیله ای رنگارنگ و همکاری های سرامیکی زیبا ، خانه را زنده کنیم.

اتاق خواب در Soho House Austin
Soho House Austin شامل 46 اتاق خواب با دکوراسیون اسپانیایی است

مساحت استخر با مسیری با خط کاکتوس به دست می آید و با صندلی های تخت خواب دار که روی آنها چاپ چاپ شده تحت تأثیر تگزاسی پوشانده شده است.

پارچه تخت استخر ما طراحی شده توسط کلارنس هاوس لیلی گفت: “ما با الهام از میراث مکزیکی عاشق آن شدیم.” “ما طبیعت سرگرم کننده این نقاشی را دوست داشتیم و در طبقه شطرنجی روشن زیر آن نشسته بودیم.”

جزئیات اتاق خواب
اتاق های خواب دارای دیوارهای شسته شده با آهک ، مبلمان قدیمی و چرخ دستی های نوار دار هستند

اتاق خواب ها در دو سطح بالا پهن شده اند و با کف کاشی کاری شده ، فرش های سیزال ، پرده ها و سرپوش های کتان و دیوارهای گچ آهکی تزئین شده اند تا طعم اسپانیایی را اضافه کنند.

کمد لباس ها یا از قاب های فلزی آشکار تشکیل شده و یا از دیوارها تراشیده شده و با پرده ای پوشانده شده اند.

تخت کنار پنجره
از پارچه های کتان برای پرده و روتختی استفاده می شود

اتاق خواب های بزرگتر به تراس های بیرونی مملو از مبلمان نشیمن که روی کفپوش سفالی قرار دارد دسترسی دارند.

Soho House Austin همچنین دارای یک اتاق موسیقی برای میزبانی رویدادها و اجراهای زنده و یک اتاق سبز مجاور با ورودی خاص خود است.

حمام با وان مسی
وان های مسی و ظروف مرمر را می توان در برخی از حمام ها یافت

در دهه گذشته ، آستین به یک مرکز خلاق و یک مقصد گردشگری محبوب تبدیل شده است ، و منطقه کنگره جنوبی قلب تجاری رستوران ها و هتل ها را تشکیل می دهد.

READ  چیزی برای درد شما را وادار می کند به Meds در نور جدید نگاه کنید

مکان هایی برای اقامت بازدیدکنندگان شامل هتل ماگدالنا و متل آستین – هر دو با یک فاصله از سوهو هاوس فاصله دارند.

حمام با تخت مرمر
قابهای فلزی نمایان شده نرده هایی برای آویزان کردن لباس ها تشکیل می دهند

در همین حال ، گزینه های روی رودخانه در محله داون تاون شامل هتل مناسب آستین و اقامتگاه هایی با فضای داخلی کلی ورستلر و خط آستین در برج بازسازی شده اواسط قرن می باشد.

خانه سوهو در سال 1995 در لندن تأسیس شد ، اما به شبکه ای از فضاهای مختص اعضا تبدیل شد که شامل اروپا ، آمریکا و آسیا می شود. برخی از جدیدترین باشگاه های آن شامل داون تاون لس آنجلس ، بروکلین و بمبئی هستند ، در حالی که قرار است تل آویو ، پاریس و رم در سال 2021 افتتاح شوند.

عکاسی توسط چیس دانیل مگر اینکه طور دیگری مشخص شده باشد

دیدگاهتان را بنویسید