آیا شما یکی از افراد بی شماری هستید که از حضور دائمی صدای سفید بهره می برند؟ اگر چنین است، شما دقیقاً همان شخصی هستید که طراح آن هستید پنکه اتاق خواب هوشمند Snooz Breez هنگام طراحی دستگاه گردش هوا به آن فکر می کردند. مجهز به کنترل‌های مستقل است که به تخت‌خواب‌ها اجازه می‌دهد تا جریان هوا را به طور جداگانه سفارشی کنند و میزان صدای محیطی که هنگام دور شدن پنکه تولید می‌شود، این همراه کوچک کنار تخت برای کمک به خوابیدن راحت ساخته شده است.

پنکه و دستگاه صدا Snooz Breez با پایه تخته سه لا خم شده روی میز کنار تخت چوبی سبک با یک لیوان آب، در نزدیکی تختی با بالش‌های سفید و آبی، هنر زرد روی دیوار و یک گیاه نخل مصنوعی قرار گرفته است. درست.

نورپردازی ظریف در سراسر کنترل لمسی Snooz Breez که در محیطی تاریک شبیه سازی شده است.

نورپردازی ظریف روی کنترل‌های پنل لمسی Snooz Breez به کاربران خواب‌آلود اجازه می‌دهد تا جریان هوا و صدا را بدون ایجاد اختلال در شانس دوباره به خواب رفتن تنظیم کنند.

موتور فن DC بدون جاروبک Breez برای به حداکثر رساندن گردش هوا بدون تولید بیش از حداقل مقدار نویز طراحی شده است، ویژگی که در اکثر فن های خانگی رایج است. جایی که Breez برجسته می‌شود، گنجاندن دومین پروانه فن کوچک‌تر است که صرفاً برای معرفی صدای تسکین‌دهنده ثابت طراحی شده است که برخی از خواب‌آوران برای استقبال از خواب عمیق به آن تکیه می‌کنند.

آیفون اپل را با دست در دست گرفته و برنامه Snooz Breez Fan و Sound Machine باز شده و زمان‌بندی و تنظیمات تنظیمات برگزیده دما را نشان می‌دهد.

دستگاه 2 در 1 با برنامه کنترل می شود و می توان آن را با استفاده از کنترل های لمسی در جلوی آن تنظیم کرد، با 10 تنظیمات برای گردش هوا که می تواند تا 380 CFM (فوت مکعب در دقیقه) حرکت کند. Breez همچنین دارای یک سنسور دما است که به فن اجازه می‌دهد مطابق با ترجیحات دمای محیط شما روشن یا خاموش شود، در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌کند و همچنین از احساس گرما یا سردی بیش از حد کاربران در هنگام خواب جلوگیری می‌کند.

طرح های مفهومی استودیوی طراحی Herbst Produkt از فن Snooz Breez که تکرارهای مختلف طراحی محصول را نشان می دهد، از جمله تعامل کاربر و شکل پایه فن و شکل دریچه پروانه اصلی.

Herbst Produkt Design تکرارهای متعددی را پشت سر گذاشت تا در نهایت بر روی یک فاکتور زیبای اواسط قرن الهام گرفته از Eames قرار گرفت که تصور می شد با بقیه دکوراسیون اتاق ترکیب شود.

بریز در پای صندلی سالن LCW توسط ری و چارلز ایمز در سمت راست آن با طناب قرمز پنکه در زیر و بیرون به سمت چپ به صحنه رفت.

برخلاف عملکرد خنک کننده، طراحی Breez به گرمی توسط آژانس مشاوره طراحی، برند و استراتژی اجرا شد. هربست. تیم طراحان از سنت اواسط قرن تخته سه لا خم الهام گرفتند و از لایه‌هایی از روکش چوب طبیعی برای شکل دادن به پنکه‌ای استفاده کردند که احتمالاً ری و چارلز ایمز آن را تأیید کرده بودند. در واقع، این شرکت طراحی به طور خاص از Eameses و صندلی استراحت چوبی خم شده LCW آنها به عنوان مظهر “طبیعت و ماشین فنی در تعادل” و “برای ایجاد آرامش و استراحت برای محیط اتاق خواب” نام می برد.

READ  دسته کتاب هندسی، آدیداس x گوچی، صندلی جدید پنتون + موارد دیگر

قسمت جزئیات پنکه Snooz Breez روی سمت چپ پایه تخته چندلای خم شده متمرکز شده است که با لوگوی ظریف Snooz حک شده است.  طناب قرمز پنکه از سمت راست بیرون زده است.

200 دلار دستگاه صدا و پنکه اتاق خواب هوشمند Breez بسیار گران‌تر از سایر فن‌های اندازه آن است، اما با توجه به عملکرد 2 در 1، برنامه و کنترل‌های لمسی، و طراحی کاملاً مدرن چوبی اصیل که حضور آن را در یک اتاق از ضرورت به زیبایی تزئینی ارتقا می‌دهد، ما را یک طرفدار در نظر بگیرید. .

گرگوری هان سردبیر ارشد دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید