اگر تا به حال لذت لذت بردن از یک فنجان قهوه تهیه شده به روش سیفون را داشته اید، احتمالاً هرگز طعم یا آماده سازی مربوط به تکنیک دم کردن را فراموش نکرده اید. در مقایسه با دم کردن قهوه یا دم کردن قهوه در دستگاه قطره‌ساز، دم کردن سیفون به مقدار قابل توجهی مراقبت و تخصص بیشتر، با تجهیزاتی که به نظر بیشتر شیمیدان مدرسه قدیمی است تا باریستای مدرسه جدید. سازنده لوازم آشپزخانه ژاپنی ببر قصد دارد آن را با سیفونیستا، یک سیستم خودکار دم کردن قهوه سیفونی که سختی را می مکد و فنجان های طعم کامل رست مورد علاقه شما را می ریزد.

فراتر از طراحی صنعتی مدرن، ویژگی اصلی Siphonysta توانایی آن در ساده سازی و کوتاه کردن چرخه دم کردن به مدت سه دقیقه و نیم است که فقط به فشار یک دکمه نیاز دارد. تیم طراحی Tiger با درک نیمی از جذابیت دم کردن سیفون، به خوبی توانسته استوانه شفاف Siphonysta را به عنوان یک عنصر بصری و کاربردی مرکزی قرار دهد.

مقایسه استخراج قهوه سیفون بین Syphonysta و استخراج سنتی.

در غیر این صورت، سیستم بدون به هم ریختگی دکمه ها یا نمایشگرهای جلویی ساده نگه داشته می شود (کنترل ها در بالا قرار دارند). در عوض، دم‌ساز بر روی نمایش افزایش و سقوط قهوه تمرکز می‌کند، زیرا بخار در حین استخراج، با اثری مسحورکننده، زمین‌ها را اشباع می‌کند. نتیجه یک فنجان قهوه پر بدن بدون از دست دادن عطر و روغن است که به برشته ها طعم منحصر به فرد خود را می دهد.

Siphonysta روی میز چوبی احیا شده با لپ‌تاپ و تلفن هوشمند در نزدیکی آن.

زن سبزه با پیراهن سفید فنجان قهوه شیشه ای از Siphonysta.

سیلندرهای شفاف قابل شستشو در ماشین ظرفشویی هستند و یک روال خود تمیز شونده برای شستشوی سیستم طراحی شده است.

READ  ده آشپزخانه L شکل با فضای آشپزخانه گسترده

تصویر سه بعدی CAD از Siphonysta.

طرح مدادی Siphonysta

Siphonysta به مناسبت روز ملی قهوه راه اندازی شد و در حال حاضر در آمازون در دسترس است 699.99 دلار.

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید