برند مد دانمارکی Samsøe Samsøe یک گالری پاپ آپ را برای هفته مد پاریس راه اندازی کرده است که دارای فضای داخلی کاملا سفید است که با آثار هنری و مبلمان ساخته شده از تی شرت های این برند تزئین شده است.

فضای نمایشگاه به گونه‌ای طراحی شده است که حسی کم‌رنگ به مجموعه Basic این برند که در هفته مد در پایتخت فرانسه راه‌اندازی می‌شود، داشته باشد.

سامسو سامسوئهتیم طراحی داخلی این گالری را به همراه طراح صحنه ایجاد کردند فاطمه فرانسون تا یک “بوم خالی” باشد و دیدگاه برند را در مورد “سادگی اسکاندیناوی” زنده کند.

آثار هنری لباس در گالری پاپ آپ پاریسآثار هنری لباس در گالری پاپ آپ پاریس
پاپ آپ مینیمالیستی در منطقه Le Marais پاریس واقع شده است

Jelena Fijan، مدیر هنری Samsøe Samsøe به Dezeen گفت: «طراحی کلی از روشی الهام گرفته شده است که مجموعه Basic ما در آن ساختار دارد.

او افزود: «ما رویکرد همیشگی و طولانی مدت محصول را به عنوان محوری در فضا در نظر گرفتیم که به آن احساس گالری هنری معاصر می‌دهد».

“[We wanted] برای ایجاد یک احساس خوشایند اما انتزاعی برای بازدید کننده.”

پیشخوان ساخته شده از تی شرت Samsøe Samsøeپیشخوان ساخته شده از تی شرت Samsøe Samsøe
دارای یک پیشخوان مرکزی است که با تی شرت های سفید پوشیده شده است

فضای حاصل، واقع در محله Le Marais پاریس، دارای یک فضای داخلی کاملا سفید است که توسط یک پیشخوان مرکزی که بخشی از لباس‌های این برند ساخته شده است، مشخص شده است.

فیجان گفت: «با ایجاد یک نوار بلوک بالا، اینستالیشن هم به عنوان یک اثر هنری و هم به عنوان میز اجتماعی برای ارتباط و گفتگو افراد عمل می کند.

او افزود: «از آنجایی که این قطعه مرکزی در فضا است، ما فضایی را برای کار مغز باقی گذاشتیم و می‌خواستیم یک حس مینیمالیستی و طولانی مدت ایجاد کنیم.»

READ  دفتر مهمان نوازی گرمای دنج را با ظرافت نوردیک ساطع می کند

این بلوک از تخته سه لا و رزین اپوکسی ساخته شده بود که سپس با تی شرت های بازسازی شده پوشیده شده توسط تیم Samsøe Samsøe پوشانده شد.

آثار هنری تی شرت ساخته شده از پارچه و بتنآثار هنری تی شرت ساخته شده از پارچه و بتن
جامپرهای خاکستری به آثار هنری روی پس زمینه بتنی تبدیل شدند

این فضا همچنین دارای آثار هنری ساخته شده از بافتنی های ترمه است که در قالب های تخته سه لا با گچ مخلوط بتن قرار داده شده اند.

پس از پایان هفته مد پاریس، این مجموعه به دفتر مرکزی این برند در کپنهاگ منتقل خواهد شد.

فضای پاپ آپ Samsøe Samsøe Parisفضای پاپ آپ Samsøe Samsøe Paris
این فضا برای ارجاع به “مینیمالیسم اسکاندیناویایی” سامسو سامسو طراحی شده است.

دیگر فروشگاه های مد با فضای داخلی مینیمالیستی عبارتند از: فروشگاه پرچمدار برند سوئدی Toteme در لندن، طراحی شده توسط Halleroed، و فروشگاه بتنی Balenciaga در برلین، که به معماری مدرنیستی شهر اشاره دارد.

عکاسی توسط Samsøe Samsøe انجام شده است.

گالری Samsøe Samsøe در خیابان 16 Caffarelli، 75003 پاریس واقع شده است و از 28 فوریه تا 3 مارس باز خواهد بود. برای فهرستی به روز از رویدادهای معماری و طراحی که در سراسر جهان برگزار می شود، به راهنمای رویدادهای Dezeen مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید