با بیش از 70 میلیون کاربر فعال روزانه، پلتفرم بازی آنلاین و سیستم ساخت بازی روبلوکس عملا یک ملت مجازی برای خودش است. با این وجود، ما را متعجب کنید – به طرز دلپذیری – از کشف آن برند خودرویی ایتالیایی با کارایی بالا خودرو لامبورگینی Roblox را به عنوان مکان مورد علاقه خود انتخاب کردند تا از عموم مردم دعوت کنند تا تمام الکتریکی خود را بررسی کنند Lanzador Ultra GT از نزدیک… حتی به بازیکنان نوید این فرصت را می دهد که پشت فرمان موتور الکتریکی دوقلو Gran Turismo 2+2 مفهومی قرار بگیرند، خیلی قبل از اینکه به خیابان ها بیاید.

رندر سه بعدی فوتورئالیستی لامبورگینی تمام برقی آبی لانزادور اولترا GT از نمایه جانبی

رندر سه بعدی فوتورئالیستی لامبورگینی تمام برقی آبی Lanzador Ultra GT از نمای جانبی زاویه دار رو به سمت راست

لامبورگینی در ابتدا از مفهوم Gran Turismo 2+2 خود در هفته خودروی مونتری رونمایی کرد، طرحی که قصد داشت Ultra GT را به عنوان یک بخش کاملاً جدید برای این خودروساز ایتالیایی معرفی کند. اما جایی که آن رویداد IRL به مخاطبانی رسید که به طور سنتی با رونمایی مفهومی و رونمایی های سنتی مرتبط بود، Lamborghini Lanzador Lab: طراحی رسمی و تجربه رانندگی در Roblox چیزی کاملاً جدید ارائه می‌کند و به «شرکت‌کنندگان» این امکان را می‌دهد تا از نمونه‌ای از موزه خودروهای لامبورگینی به‌صورت آنلاین بازدید کنند، سپس Lanzador دیجیتالی خود را از طریق برنامه شخصی‌سازی Ad Personam لامبورگینی طراحی و سفارشی‌سازی کنند تا به عنوان یک تجربه درون‌بازی مسابقه دهند.

موزه خودرو لامبورگینی مدل سه بعدی آنلاین در پلتفرم بازی Roblox

موزه خودرو لامبورگینی مدل سه بعدی آنلاین در پلت فرم بازی Roblox با مدل مفهومی Lanzador Gran Turismo 2+2 پارک شده در کنار دیوار گزینه های رنگ آمیزی

طراحی شده به عنوان یک تجربه مجازی همهجانبه، آزمایشگاه لامبورگینی لانزادور: طراحی رسمی و تجربه رانندگی در Roblox نه تنها نمایی از آینده رانندگی با عملکرد بالا است، بلکه نمونه ای از آینده بازاریابی به سمت نسل جدیدی است که از قبل زنده است. از زندگی آنها در فراجهان

دو آواتار آنلاین Roblox به تصاویر قاب درخشان خودروی مفهومی Lanzador لامبورگینی نگاه می کنند.

دو آواتار آنلاین زن Roblox که به طرحی از ماشین مفهومی لامبورگینی لانزادور نگاه می کنند

میتجا بورکرت، مدیر طراحی Automobili Lamborghini، پلتفرم Roblox را تنها یک پلتفرم اجتماعی مناسب دیگر می‌داند، پلتفرمی که به برند خودرو این امکان را می‌دهد تا با نسلی که قبلاً با شرکت در رویدادها و شرکت در تجربیاتی که کاملاً آنلاین و در یک محیط مجازی میزبانی می‌شوند، ارتباط برقرار کند. .

آواتارهای آنلاین Roblox در حال تشویق دسته ای از وسایل نقلیه لامبورگینی که در آستانه مسابقه یک رویداد آزمایشی زمان هستند.

از بازیکنان Roblox دعوت می‌شود تا نسخه‌های سه‌بعدی خود را از مفهوم با قابلیت «پیک قدرت بیش از یک مگاوات» – یا معادل 1341 اسب بخار – برای مسابقه در مسابقات تایم‌تریال ببرند. لامبورگینی همچنین به بازیکنان Roblox نسخه ویژه کلاه های ایمنی مسابقه مجازی، کوله پشتی، beanies و کلاه های دیگر را برای تزئین آواتارهای خود ارائه می دهد که نادرترین مورد آن یک Bull Head Automobili Lamborghini است (فقط سه مورد از آنها در دسترس خواهد بود و به قیمت 1.5 میلیون فروخته می شود. به ارز Roblox).

این Lamborghini Lanzador Lab: طراحی رسمی و تجربه رانندگی ممکن است برای نسل بزرگتر یک تازگی کودکانه به نظر برسد. اما در نظر بگیرید که اکنون چندین نسل به میلیون‌ها راننده تبدیل شده‌ایم که هزاران مایل ماشین‌های مسابقه‌ای را در بازی‌هایی مانند Forza Horizon و گرن توریسمو. ممکن است لامبورگینی مدت‌ها قبل از تولید کانسپت Lanzador در سال 2028، در شناسایی فرصتی مناسب برای برقراری ارتباط با علاقه‌مندان به خودروی آینده، جلوتر از بازی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید