به عنوان یک تحسین کننده بی عذر همه چیز ساعت ساز Ressence برای متمایز کردن خود در قلمرو ساعت‌شناسی (مدل TYPE 3 آنها یکی از هدایای تعطیلات ما بود)، هنگامی که با نام تجاری مواجه شدم، در حین حرکت به یک مکث ناگهانی رسیدم. پست اعلام جدید TYPE 1° Round M – ساعت مچی الهام گرفته از “هنرهای گرافیک”.

رندر شناور ساعت مچی Ressence TYPE 1° Round M.

ساعت تیتانیومی در یک چهار حلقه از حلقه‌های متضاد چند رنگ قرمز، آبی، زرد و سبز ساخته شده است که تقریباً به‌نظر می‌رسد به صورت دیجیتالی نمایش داده می‌شود. یک بازرسی از نزدیک طراحی صفحه مداری را با جزئیات دقیق یک شی بیشتر شبیه به چاپ هنری کاغذی نشان می دهد تا دستگاهی که ماهیت مکانیکی دارد.

جزئیات نزدیک مکانیسم چرخش مدار ساعت مچی Ressence TYPE 1° Round M.

ویدیوی 5 دقیقه ای زیر نحوه عملکرد ساعت و نحوه تشخیص زمان استفاده از آن را نشان می دهد:

نوع 1درجه طراحی بازی‌آمیز Round، قطرات آب، روغن مهر و موم شده و محفظه هوا را به حداکثر می‌رساند و به صفحه نمایشی بسیار خوانا با درجه‌ای از سادگی که در مرز انتزاعی قرار دارد، می‌رساند.

نمای پشت ساعت مچی Ressence TYPE 1° Round M با مچ بند خاکستری روشن و مکانیزم سیم پیچی جعبه کیس.  صفحه پشت با حک شده است "RESSENCE TYPE 1 033"

این ساعت دارای مکانیزم سیم پیچی پشت قاب است که در قسمت بالای ساعت نوع 1 در معرض دید باز قرار می گیرد. طراحی خود سیم پیچی اجازه می دهد تا 36 ساعت ذخیره انرژی داشته باشید، در حالی که 28800 در ساعت لرزش دارد.

این ساعت مظهر اصل یک پالت رنگی کاربردی است و رنگ های ملایم را برای ایجاد یک ساعت بصری دلپذیر و کاربردی ترکیب می کند. با این قطعه جدید، مطمئناً صاحبان یک تأثیر قوی و متمایز خواهند داشت.

– Benoît Mintiens، بنیانگذار Ressence

نمای جلوی ساعت مچی Ressence TYPE 1° Round M.

مچ دست مردانه مزین به ساعت مچی رنگارنگ Ressence.

برچسب قیمت CHF 16,800.00 به 19,000 دلار دلار آمریکا یک ساعت گذشته تبدیل می شود، به این معنی که تنها مدیران خلاق با پاشنه بلند می توانند درک کنند که صاحب بوم رنگی Ressence می شوند. TYPE 1° Round M.

دیدگاهتان را بنویسید