مستقر در تورنتو معماری را منعکس کنید روشی با کلمات دارد – از نظر بصری – که به خوبی با شرکت مدیریت دارایی جفت می شود، NewGen، که می خواهد زبان نوع شناسی دفتر را در فضای جدید مرکز شهر خود بازتعریف کند. در حالی که بازگشت حضوری به محل کار برای برخی محل مناقشه است، سه دوست و سرمایه‌دار پشت این کسب‌وکار استدلال می‌کنند که این موضوع جنبه معنایی دارد.

راهروی بداخلاق که به پنجره ای قوسی ختم می شود.

راهرو ورودی

پذیرایی با میز آبشار مرمری و کامپیوتر.

پذیرایی

واقع در قرن نزدیک برج شمالی دادگاه تجارت، این سایت سرنخ های زمینه ای را ارائه می دهد که یک فضای معماری با رزومه ای تزئین شده را نشان می دهد، اما در پیش بینی تجربه خرابکارانه پس از رسیدن به دفتر NewGen نقش چندانی ندارد. کارمندان و مشتریان به طور یکسان در میان تالارهای تاریخی و 30 طبقه به منظور ادای احترام به چندین دهه پیشرفت که به مؤسسات جدیدتر، مانند مؤسسات آنها، اجازه می دهد تا در بالای گستره های سنگی، حجم های طاقدار، و سقف های طلایی زیرین ساکن شوند، گردش می کنند.

یک قسمت پذیرایی با میز آبشار مرمری، صندلی کار و کامپیوتر.

پذیرایی

صندلی سالن.

منطقه انتظار

این راه حل «سبک خانه باشگاهی» که یک فضای کامل 3000 فوت مربعی را اشغال می کند، مجموعه ای از خطوط فضایی را در اطراف پلان U شکل پراکنده می کند. یک راهروی خوش خلق – که نشان‌دهنده یک گذرگاه ساده است – با صفحات بتنی خشن و بافت‌دار، کف‌های چوبی با طرح‌دار استخوان شاهی، و طاق‌های سبز آبی پر جنب و جوش با نور پس‌زمینه تکمیل شده است. میهمانان را از یک هسته متراکم به فضای پذیرایی و انتظار روشن و مطبوع می رساند. آسیاب‌کاری سبک و نماهای اضافی قاب‌شده با پانل‌های فلزی قوسی شکل‌های آرت دکو ذاتی ساختمان را منعکس می‌کند. برنامه نویسی اصلی شامل یک بال از فضاهای اداری، آشپزخانه و کنفرانس فردی در سمت چپ، و فضاهای اداری، سالن و سالن ورزشی مشترک در سمت راست است.

یک راهروی مستطیل با چراغ های نوار.

کنفرانس

و فضای اداری با میز کنفرانس و صندلی.

کنفرانس

تأسیسات قوس دار معلق – ترکیب فرم و عملکرد برای ادغام نور، پنهان کردن خدمات ناخوشایند، و تعریف عملکردهای متمایز – نمونه ای از فرمان Reflect Architecture در مورد سطح و توانایی مدرن سازی فرم های کلاسیک در حالی که از دستگاه هایی مانند فناوری، مادی و رنگ استفاده می کند.

نمایی که از یک فضای اداری به آشپزخانه می نگرد.

کنفرانس

نشستن در اتاق ناهار.

آشپزخانه و سالن

حفاری‌های جدید NewGen با زبان محلی محلی و در عین حال خودآگاه، آغشته به روش‌هایی هستند که در آن آراستگی مدرن و حرفه‌ای به تکامل خود ادامه می‌دهد و پیامدهای آن بر الزامات اداری سنتی. آنها روز و شب آنجا هستند. آنها پاتوق می کنند. آنها می روند، اما اغلب برای انجام کار برمی گردند. [The office] معمار اصلی تروور والاس می‌گوید: «مکان همه‌جانبه» آن‌ها و مکانی است که باید در آن احساس راحتی کنند، گاهی اوقات معمولی، و همیشه اجتماعی. روایت بصری او به طرز ماهرانه‌ای انواع رنگ‌های جوهری و داستان‌های بافتی را از ساختار موجود و فضاهای آرمانی به هم پیوند می‌دهد. ما به باشگاه‌های ورزشی نیویورک، باشگاه گلف سنت اندرو در اسکاتلند، و امان لو ملزین در کورشول نگاه کردیم.

آشپزخانه با کابینت و نشیمن است.

آشپزخانه و سالن

یک راهروی مستطیل با چراغ های نوار.

راهرو

والاس موفق می شود فضایی را برای نسل جدیدی از ذهن های مالی با چشم انداز مترقی خود ایجاد کند که در ملغمه ای از پایان ها بیان می شود که بازتاب تنظیمات صمیمی است که در آن بحرانی ترین روابط تجاری اغلب شکل می گیرد. موفقیت مستمر آن بر موجی است که ناشی از تغییرات تکتونیکی گسترده تر در ادراکات محیط کار است که به نقش فضای فیزیکی در زندگی مردم می پردازد.

صندلی سالن.

سالن استراحت

یک پنجره قوسی شکل.

ایستگاه کاری

عکاسی توسط جوئل اسپوزیتو.

جوزف با مدارک حرفه ای در معماری و روزنامه نگاری، میل دارد که زندگی را به زیبایی در دسترس قرار دهد. کار او به دنبال غنی سازی زندگی دیگران با ارتباطات بصری و داستان سرایی از طریق طراحی است. جوزف که به طور منظم در عناوین زیر گروه طراحی SANDOW، از جمله Luxe و Metropolis همکاری می‌کند، به تیم دیزاین میلک به‌عنوان مدیر مدیریت آنها خدمت می‌کند. وقتی تمرین نمی کند، ارتباط تصویری، تئوری و طراحی را آموزش می دهد. این نویسنده مقیم نیویورک همچنین در نمایشگاه‌هایی که توسط مرکز معماری و خلاصه معماری AIA نیویورک برگزار می‌شود، مشارکت داشته است و اخیراً مقالات و تصاویر کلاژ را با Proseterity، یک نشریه ادبی منتشر کرده است.

READ  Destudio مناطق روز و شب را در آپارتمان بازطراحی شده والنسیا معکوس می کند

دیدگاهتان را بنویسید