ایجاد شده با همکاری grOH! اتاق های بازی، نام تجاری محلول های ذخیره سازی دیواری قفسه شناسی دسته کوهنوردی دیواری راندل نوعی ویژگی طراحی اتاق بازی است که می تواند هر کسی را وادار کند که آرزو کند دوباره 5 ساله شود. لوازم جانبی کوهنوردی سرپوشیده بر اساس میمون بار سنتی ساخته شده است و کودکان را به دویدن وحشیانه دعوت می کند – هم از نظر فیزیکی و هم تخیلشان – و دیوارها و سقف ها را به یک زمین بازی برای بازی های هدفمند تبدیل می کند.

سه دستگیره کوهنوردی دیواری رندل با پوشش پودری در پیکربندی نردبان عمودی کوچک.

اگرچه ممکن است یک راه حل طراحی ساده به نظر برسد، اما جف وارد، مدیر توسعه محصول Overlord در Shelfology، یادآوری می کند که طراحی Randle یک چالش بزرگ در رابطه با ایمنی است. مهندسی میله ای که بتواند ماهیت نامرتب الگوهای بازی بچه ها را تحمل کند، به ویژه زمانی که نظارت نشده باشد، به مقاومت و ثبات مثال زدنی در برابر استرس نیاز دارد.

طراحی اصلی دسته رندل تیم وارد، حرکت بیش از حد را در حین چنگ زدن نشان می داد، این مشکل با افزودن دو نقطه لنگر اضافی روی یک محور عمودی برای مجموع چهار پیچ تاخیری حل شد، که مقاومت میله را هنگام گرفتن یا آویزان شدن دو برابر کرد.

پنج دستگیره کوهنوردی دیواری رندل با پوشش پودری سبز رنگ در پیکربندی نردبان عمودی مورب.

طرح‌های میله‌ای عریض 16 و 24 اینچی که از لوله‌های فولادی توخالی گرد 1 اینچی ساخته شده‌اند، می‌توانند تا وزن 250 پوند را تحمل کنند. در صورت نصب صحیح با استفاده از پیچ‌های تاخیری موجود در ناودانی‌های دیواری ساختاری و تیرچه‌های سقفی (مراحل نصب قابل مشاهده است اینجا با نمونه های نمونه پوشش داده شده پودری موجود برای هر کدام 5 دلار). با برنامه‌ریزی مناسب، میله‌ها را می‌توان به صورت عمودی و در سراسر سقف قرار داد و به بچه‌ها این امکان را می‌دهد تا ماهیچه‌ها را تقویت کنند، هماهنگی را توسعه دهند، و البته تخیل خود را در فعالیت‌هایی که صفحه‌نمایش در آن دیده می‌شود، گسترش دهند.

READ  کمپ پیشاهنگی پسران با الهام از Minecraft به خانه ای در کنار دریاچه تبدیل می شود

اتاق کودک با مجسمه‌های غول پیکر تام و جری کوبریک با دستگیره‌های دیواری رندل که در سمت چپ دیوار نزدیک یک میز کوچک شناور، صندلی لوله‌ای شکل، قفسه‌های شناور و کاغذ دیواری با الگوی گیاهی تزئینی نصب شده است.

اتاق کودک با تزئینات رنگارنگ تزئین شده با کاغذ دیواری گرافیکی با مضمون گیاهان گرمسیری، تخت خواب کودکان به نمای مقطع یک خانه بام زرد رنگ، و چیدمان چند رنگی از دستگیره های دیواری رندل که دیوار را در سراسر سقف می پوشانند.

اتاق کودک رنگارنگ تزئین شده با کاغذ دیواری گرافیکی با مضمون گیاهی، تیپی به اندازه کودکان، و چیدمان چند رنگی از دستگیره های دیواری رندل که دیوار را در سراسر سقف پوشانده است.

باید قوی باشد، اما همچنان سرگرم کننده و ساده به نظر برسد. ما به این نتیجه رسیدیم که “اگر یک همکار بازاریابی داشته باشد، یک فرزند نیز در خود جای خواهد داد.”

– جف وارد، مدیر توسعه محصول Overlord در Shelfology

اتاق کودک با تزئینات رنگارنگ تزئین شده با صندلی‌های مکعبی شکل حیوانات، فیل حیوانات عروسکی بزرگ، تاب آویزان از سقف، و چیدمان چند رنگی از دستگیره‌های دیواری رندل که روی دیوارها پوشانده شده‌اند.

اتاق کودک با کیسه‌های حبوبات، فرش دایره‌ای طرح‌های رنگارنگ، و زیربنای سکوی شناور که به دو دسته دستگیره‌های دیواری رندل متصل به دیوارها و مجموعه سومی که از سقف شیبدار بالا می‌روند، متصل است.

دستگیره های دیواری Randle روی دیوار سمت راست یک اتاق خواب کوچک کودکان نصب شده است که با نقاشی دیواری رنگارنگ انتزاعی، قفسه شناور، فرش انتزاعی مدرن، دیوارهای پوشانده شده و یک تخت گوشه آبی مایل به خاکستری کوچک با یک خرس عروسکی بزرگ که به آن تکیه داده است، تزئین شده است.

برای والدینی که می‌خواهند به بچه‌هایشان اجازه دهند در اطراف میمون باشند، Shelfology بیش از 30 رنگ سخت‌افزاری با پوشش پودری را ارائه می‌دهد تا ظاهر و احساس زمین بازی را بیشتر کند. رندل در طول 16 اینچ با قیمت 38 دلار در هر بار یا یک گزینه عرض 24 اینچی طولانی تر به قیمت 42 دلار ارائه می شود، اما والدین می توانند با خرید عمده آنها در صرفه جویی در هزینه های خود صرفه جویی کنند و در صورت خرید در مقادیر بیشتر از 10، 15 درصد تخفیف صرفه جویی می کنند.

گرگوری هان سردبیر ارشد دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید