استودیوی LA PlayLab Inc یک فروشگاه شاخص ایجاد کرده است که دارای یک گودال مکالمه آبی آسمانی در مرکز خود برای برند لباس محلی MadHappy است.

PlayLab Inc فروشگاه غرب هالیوود را به دو منطقه مجزا تقسیم کنید – یکی برای فضای خرده فروشی و دیگری برای “فضاهای تجمع صمیمی”، از جمله یک کافه و یک حیاط.

یک فروشگاه خرده فروشی در لس آنجلس با ویترین های بزرگیک فروشگاه خرده فروشی در لس آنجلس با ویترین های بزرگ
PlayLab Inc یک فروشگاه شاخص برای برند پوشاک LA MadHappy ایجاد کرده است

جف فرانکلین، یکی از بنیانگذاران PlayLab Inc به Dezeen گفت: «هدف جمعی ما از طراحی این بود که فضایی را برای گفتگو در قلب تجربه خرده‌فروشی قرار دهیم، و مکانی را ایجاد کنیم که بخش‌های مساوی برای گفتگو و محصول با جامعه باشد.

برای انجام این کار، فضا را از وسط تقسیم کردیم، و نیمی از آن را به ابزاری واضح برای خرید و دیگری را به مجموعه ای از فضاهای گردهمایی صمیمی تبدیل کردیم.»

یک گودال مکالمه ساخته شده از صندلی آبی روشنیک گودال مکالمه ساخته شده از صندلی آبی روشن
فضا به مناطق مجزا برای جمع آوری و خرده فروشی تقسیم شد

بازدیدکنندگان از طریق یک نمای شیشه ای وارد فروشگاه 2800 فوت مربعی (260 متر مربع) می شوند که به فضای باز بزرگی با کفپوش بتنی آبی پودری در سراسر آن منتهی می شود.

در ورودی، یک نیمکت آبی از یک ایوان کوچک بیرونی بیرون می‌آید، در حالی که تخته سنگی روبروی آن قرار دارد.

یک حیاط با درهای شیشه ای کشویی بزرگ و چهارپایه های مختلفیک حیاط با درهای شیشه ای کشویی بزرگ و چهارپایه های مختلف
یک کافه و حیاط در پشت مغازه قرار داده شده بود

در یک طرف، فروشگاه دارای یک گودال مکالمه به سبک دهه 70 در زیر یک نورگیر بزرگ است. کاناپه‌های شیک و آبی آسمانی در قسمت نشیمن، با میزهای کناری آلومینیومی ساتن ساخته شده توسط استودیو مستقر در برلین. گرایش جدید در کنار آنها قرار داده شده است.

در امتداد یک دیوار آهکی مجاور، استودیو قفسه‌هایی تعبیه کرد که توسط دنی کیت تیلور، طراح استودیوی موسیقی نیویورک در کنار بلندگوهای چوبی بزرگ قرار گرفته بود. خانه تحت سحر و جادو.

READ  استودیو غریب جواهرات فروشی آستین را با دیوارها و قوس های صورتی رنگ می سازد
چهارپایه های کوچک سبز روشن و درختی با کف آبیچهارپایه های کوچک سبز روشن و درختی با کف آبی
حیاط با یک درخت و چهارپایه های تخته سه لا رنگ سبز توسط واکا واکا پر شده بود.

منطقه اجتماعی به یک حیاط کوچک در فضای باز منتهی می شود که با یک آلوئه درختی که توسط آن نصب شده است فروشگاه کاکتوس و چهارپایه های تخته سه لا رنگ سبز توسط LA Studio واکا واکا.

از همان تخته چندلای سبز برای ردیف کردن ویترین کافه Pantry فروشگاه استفاده شد که در گوشه ای محصور قرار دارد و غذاهای محلی و جهانی از برندهایی از جمله کافه های ژاپنی را سرو می کند. مواد مخدر هتل و نانوایی لس آنجلس شجاعت باگلز.

یک فضای کافه در یک فروشگاه خرده فروشییک فضای کافه در یک فروشگاه خرده فروشی
تابلوهای سفارشی در امتداد پنجره بیرون‌بر کافه نصب شد

یک لایت باکس سفارشی و یک منوی ایستاده بزرگ در کنار پنجره بیرون‌بر برای نمایش علائم و کالاهای کافه نصب شده بود.

به گفته فرانکلین، در فضای داخلی باقی مانده، PlayLab Inc یک “نوار خرده فروشی” فلزی بزرگ ایجاد کرد که طول مغازه را برای “نماهای باز از محصول” می پوشاند. این استودیو همچنین نیمکت‌های سفارشی لگو مانند را در اطراف فضا پراکنده کرد که با یک براق قرمز سیب آب نباتی پوشیده شده بودند.

یک علامت مکعب نورانییک علامت مکعب نورانی
فروشگاه به عنوان یک مکان و مکان خرده فروشی عمل خواهد کرد

چهارپایه های سنگ مصنوعی و یک نیمکت در سراسر فضا تعبیه شده بود.

این فروشگاه همچنین دارای یک اتاق چند رسانه ای به نام Local Optimist Space است که مکانی خلاقانه است که میزبان آثار هنری صوتی و تصویری است.

فرانکلین گفت: “این طرح از مفهوم مکالمه بین چیزها الهام گرفته شده است – تعادل مقیاس، مواد و بافت.”

این اولین فروشگاه پرچمدار این برند لباس است دیوانه شاد، که قبلاً از مجموعه ای از مفاهیم و فروشگاه های پاپ آپ کار می کرد.

READ  طرح کمد اولیه ما + نکاتی در مورد طراحی کمد لباس برای نحوه لباس پوشیدن
بلندگوهای چوبیبلندگوهای چوبی
طراحان محلی روی مبلمان و سایر قطعات فروشگاه کار کردند

“از ابتدا، خرده فروشی فیزیکی ضروری بوده است ماخوشی و موفقیت آن ما همیشه مغازه‌های خود را به‌عنوان فضاهایی می‌بینیم که فراتر از موارد صرفاً معاملاتی هستند – ما می‌خواهیم آنها به جامعه ما اجازه تعامل با ماخوشی میسون اسپکتور، بنیانگذار MadHappy، در بیانیه ای گفت: فراتر از آنچه که به صورت دیجیتالی امکان پذیر است.

دیگر پروژه‌های اخیر PlayLab Inc نیز شامل یک پارک اسکیت پلکسی برای وانت‌ها و یک مجموعه پیست مسابقه اسباب‌بازی در اندازه واقعی برای نمایش لباس مردانه لویی ویتون است.

عکاسی توسط شان دیویدسون.

دیدگاهتان را بنویسید