کوچک و قابل حمل، محور چراغ کنار &سنت گفتگوی بی پایان را بررسی می کند که مرزهای بین فرم و عملکرد، سایه و مجسمه را مورد بحث قرار می دهد. تأثیر متقابل بین نور طبیعی و مصنوعی چیزی است که Pivot را از توده‌ها متمایز می‌کند. به عنوان یک محصول هیبریدی واقعی که هر دو جعبه “شی” و “لامپ” را بررسی می کند، با تبدیل شدن روز به شب به طور مشخص متفاوت به نظر می رسد.

لامپ قابل حمل آهنی با روکش پودری و فولادی صیقلی آینه ای روی طاقچه

سایه هندسی در زاویه 45 درجه نسبت به پایه قرار می گیرد و انتشار نور ملایم و جذابی را ایجاد می کند که “درخشش یک شمع مدرن را شبیه سازی می کند.” هنگامی که نور طبیعی به لامپ برخورد می کند، شکل مکعبی و رنگ های مسدود شده آن به عنوان یک شیء هنر عمل می کنند. هنگامی که خورشید نزول خود را آغاز می کند، Pivot به عنوان یک لامپ زنده می شود، با نوری که از سایه خارج از مرکز به پایین می افتد و رنگ پایه را تغییر می دهد.

لامپ قابل حمل آهنی با روکش پودری و استیل جلا آینه روی میز

Els Van Hoorebeeck، مدیر خلاق و برند &Tradition، می‌گوید: «Pivot یک محصول ترکیبی واقعی است که از مرز بین جسم و نور قابل حمل فراتر می‌رود و در حوزه هنر و عملکرد به طور مساوی عمل می‌کند. هر رنگی رنگ کاملاً متفاوتی را به زیبایی شناسی Pivot به ارمغان می آورد، در حالی که درخشش گرمی که از آن متصاعد می شود، وقتی در هر جایی از میزهای کناری اتاق خواب گرفته تا کابینت های اتاق نشیمن قرار می گیرد، فضایی آرامش بخش ایجاد می کند.

READ  برج کتاب بازسازی‌شده در دیترویت دارای مکان‌های مهمان‌نوازی توسط شرکت متد است

لامپ قابل حمل آهنی با روکش پودری و استیل جلا داده شده در داخل کابینت شیشه ای

جمع و جور و قابل حمل، Pivot را می توان از مکانی به مکان دیگر منتقل کرد – حتی در فضای باز، اما فقط در زیر یک فضای سرپوشیده. کاربران ممکن است نور و سایه را در تنظیمات مختلف از مسکونی تا تجاری آزمایش کنند. این لامپ در دو رنگ آبی نقره ای و نعنایی زنگ زده موجود است. نقره‌ای آبی با رنگ سرد تقریباً در هر جایی به نظر می‌رسد، در حالی که نعناع زنگ‌زده گرم‌تر برای کسانی که به دنبال چیزی خوش‌حال‌تر هستند ایده‌آل است.

لامپ قابل حمل آهنی با روکش پودری و استیل جلا آینه روی میز

سایه و پایه که از آهن با روکش پودری و فولاد صیقلی آینه ای ساخته شده است، خم شده و به شکل مکعبی لامپ جوش داده می شود. سپس اجزاء رنگ آمیزی می شوند یا روکش کروم (برای سایه آینه) برای ایجاد ظاهر ترکیبی Pivot. این شیء به گونه ای طراحی شده است که سینی شارژ &Tradition را که می تواند تا 12 دستگاه قابل حمل را به طور همزمان در خود جای دهد، طراحی شده است.

لامپ قابل حمل آهنی با روکش پودری و فولادی جلا بر روی یک گاری بار

لامپ قابل حمل آهنی با روکش پودری و استیل جلا آینه روی میز

لامپ قابل حمل آهنی با روکش پودری و استیل جلا آینه روی میز

لامپ های قابل حمل آهنی با روکش پودری و آینه ای جلا داده شده بر روی گاری بار

دو لامپ قابل حمل آهنی با پوشش پودری و فولادی جلا داده شده در زمینه سفید

دو لامپ قابل حمل آهنی با پوشش پودری و فولادی جلا داده شده در زمینه سفید

دو لامپ قابل حمل آهنی با پوشش پودری و فولادی جلا داده شده در زمینه سفید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لامپ محوری، مراجعه کنید andtradition.com.

کلی بیل مدیر محتوای برند دیزاین میلک است. این نویسنده و طراح اهل پیتسبورگ تا زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است، از بشقاب های مد گرفته تا MoMA و فراتر از آن. وقتی هنرهای تجسمی را جستجو نمی کند، احتمالا یافته های مورد علاقه خود را با دیگران به اشتراک می گذارد. همچنین می‌توان کلی را در حال ردیابی موسیقی جدید، آموزش نواختن یوکلل یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش – Bebe، Rainey و Remy پیدا کرد. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

READ  معماری JCPCDR در سراسر استودیو دندانپزشکی پاریس چوب بلوط می بافد

دیدگاهتان را بنویسید