Palisociety و North 45 Projects جزئیات اصلی این هتل اولیه قرن بیستم در پورتلند ، اورگان را حفظ کرده اند ، که امسال به عنوان هتل گرند استارک بازگشایی شد.


این ساختمان که در اصل در سال 1908 ساخته شد ، در امتداد رودخانه ویلامت از مرکز شهر شهر قرار دارد و قبلاً به عنوان هتل چمبرلین شناخته می شد.

پروژه توسط Palisociety و North45 است
هتل گرند استارک ساختمان 1908 را اشغال می کند که در ابتدا یک هتل بود ، اما تا همین اواخر به عنوان کارگاه مبلمان مورد استفاده قرار می گرفت

هتل گرند استارک نام خود را از تقاطع خیابان گرند SE و خیابان استارک گرفته است ، جایی که یک تابلو مزین کارگاه مبلمانی را که ساختمان را در چند دهه گذشته اشغال کرده بود ، تبلیغ می کرد.

گروه مهمان نوازی مستقر در لس آنجلس جامعه دینی اخیراً این ملک را تصاحب کرده و آن را به استفاده اولیه خود به عنوان یک هتل 57 اتاق بازگردانده است. اتاق خواب مهمان سه طبقه بالا را اشغال می کند ، در حالی که طبقه همکف شامل امکانات عمومی هتل است که با همکاری استودیوی محلی طراحی شده است. پروژه های شمال 45به

هتل گرند استارک در پورتلند واقع شده است
لابی با سنگ مرمر و سبز در لابی ترکیب شده است

یک علامت جدید ورودی هتل را مشخص می کند و میهمانان و ساکنان محلی را به گالری هنری لابی که بخشی از سطح زمین را اشغال می کند ، هدایت می کند.

“هتل گرند استارک به عنوان یک فضای عمومی جمعی و فراگیر با لابی مرکزی الهام گرفته از گالری در نظر گرفته شده است که هنگام ورود فضاهای عمومی را با یک زمینه خنثی متصل به طراحی هنری جمع آوری شده با هنرمندان و سازندگان محلی ، مبلمان سفارشی و قطعات قدیمی ، متصل می کند. “گفت Palisociety.

READ  جفت غرفه برای آشپزی در فضای باز، غذاخوری، مدیتیشن + ورزش
یک راه پله سبز سنتی در هتل
یک راه پله سبز تیره این تم رنگی را ادامه می دهد

میز پذیرایی سبز تیره هتل روی دیواری از سنگ مرمر نارنجی Breccia Pernice چیده شده است. این عناصر و انتخاب مبلمان معاصر لابی با ویژگی های اصلی ساختمان مانند کفپوش چوبی که در سرتاسر حفظ شده است ، تضاد و تکمیل کننده است.

در یک طرف لابی یک غذاخوری به سبک اغذیه فروشی با صندلی های معمولی قرار دارد ، در حالی که یک بار در پشت فضا به عنوان “تجسم دوباره چاله آبیاری کلاسیک هتل” توصیف شده است.

یک منطقه مشترک دیگر به مشتریان اجازه می دهد تا میزبانی مجالس خصوصی یا کار از راه دور را با استفاده از میزهای بلند ارائه شده برای همکاری یا کار متمرکز انجام دهند.

پالیسوسیتی توضیح داد: “در پشت میز پذیرایی ، مهمانان Study Hall را می بینند ، فضایی روشن و مجزا که برای کار و اجتماعات محلی طراحی شده است و همچنین می تواند به عنوان یک اتاق غذاخوری خصوصی برای رویدادهای خاص صمیمی مورد استفاده قرار گیرد.”

لهجه های سبز بیشتر در
سالن مطالعه دارای میزهای طولانی برای کار مشترک است

در طبقه بالا ، اتاقها با دکوراسیون داخلی طراحی شده اند که به منظور یادآوری مهمان از یک محیط مسکونی است.

پالیسوسیتی می گوید: “ترکیبی بازیگوش از کارخانه های آسیاب ، منسوجات و الگوها در لایه های مختلف قرار گرفته و ترکیبی از گل ها ، تارتان ها و پارچه های بافته شده برای ایجاد بعد و شخصیت در فضا است.” “فرش های قدیمی و نورپردازی سفارشی ، عنصری از راحتی و سبک الهام گرفته از خانه را اضافه می کند.”

READ  10 پست برتر معماری در سال 2023
Palisociety و North45 فضای داخلی داخلی را به هتل اضافه کردند
بیشتر جلوه های سبز و مبلمان چوبی اتاق های دنج مهمانان را تزئین می کند

رنگ سبز میز پذیرایی نیز بر روی آسیاب های سفارشی موجود در اتاق خواب مهمانان ، و همچنین راه پله ، غذاخوری و کاشی های موجود در سالن مطالعه ظاهر می شود.

Palisociety توسط Avi Brosh در سال 1998 تأسیس شد و بر “رویکرد محلی و محله محور برای مهمان نوازی مستقل” تمرکز دارد.

از دیگر گزینه های اقامتی پورتلند می توان به شعبه ای از هتل های زنجیره ای The Hoxton ، هتل وودلارک که دارای دو ساختمان برجسته است و هتل The Society در اقامتگاه ملوانان سابق اشاره کرد.

عکاسی توسط Palisociety ارائه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید