اگر نام‌هایی مانند Yeti، Tundra، و RTIC به شما کمک می‌کند، احتمالاً با شوک برچسبی مرتبط با بررسی بین بلوک‌های مستطیلی بسیار بزرگ پلاستیکی عایق‌شده مواجه شده‌اید. خنک‌کننده‌های یخ در دسته‌بندی محصولات «باور نمی‌کنید این چیزها چقدر هزینه دارند» قرار می‌گیرند، حداقل زمانی که گزینه‌هایی را در میان ردیف خنک‌کننده‌های با عملکرد برتر که به برچسب‌های قیمتی صدها دلاری متصل هستند، در نظر بگیرید. صدف خوراکی، یک برند جدید نروژی همچنان 500 دلار برای شما هزینه می کند، اما طراحی منحصر به فرد کوچکتر و کارآمدتری را با هدف مکیدن هوا از رقابت بزرگتر و حجیم تر خود معرفی می کند.

نمای بریده ای از کولر Oyster Tempo نشان دهنده ظرفیت و عایق بندی داخلی در مقایسه با خنک کننده سنتی است.

به طور معمول انرژی حرارتی در داخل یک کولر بسیار آهسته به گردش در می آید و بر دمای کلی داخل آن تأثیر می گذارد. گردش حرارتی Tempo 380 برابر سریعتر از یک خنک کننده سخت مشابه است، معادل 190 وات بر متر کلوین در مقابل 0.5 وات بر متر کلوین.

نمای بالا منفجر شده از گزینه های دسته و بند خنک کننده تمپو.

تمپو مهندسی شده ترین خنک کننده یخ، در داخل و خارج، با یک سیستم لوازم جانبی طراحی شده هوشمند است که امکان جابجایی آسان و سریع از یک دسته فلزی به بند شانه ای موجود را تنها با چند دور چرخش می دهد. این ساختار مونتاژ/جداسازی همچنین تمیز کردن کولر را ساده تر و کامل تر می کند.

حتی بهترین کولر سخت نیاز به ریختن مقادیر زیادی یخ دارد تا دمای نوشیدنی سرد را برای ساعت‌ها حفظ کند و این امر باعث می‌شود حمل و نقل پر زحمتی انجام شود و از قضا حامل را گرم می‌کند و در عین حال سعی می‌کند محتویات را خنک نگه دارد. تمپو چیزی کمی وحشی پیشنهاد می کند: کم کردن یخ از معادله. یعنی اگر برای شروع با ریختن نوشیدنی های سرد یا غذا شروع کنید. فناوری عایق خلاء دو جداره ثبت شده Tempo در جلوگیری از انتقال حرارت بسیار کارآمد است – از خروج دمای سرد و از نفوذ هوای گرم‌تر محیط جلوگیری می‌کند. کولر می‌تواند غذاها یا نوشیدنی‌های سرد را ساعت‌ها بدون یخ یا برای مدت طولانی‌تری با کمک دو کیسه یخ خنک نگه دارد.

شات داخلی درب باز سربار خنک کننده تمپو با دو درج کیسه یخ.

دو کیسه یخ طراحی شده که کاملاً در Tempo قرار می گیرند، به سرد نگه داشتن غذا و نوشیدنی برای مدت طولانی تری کمک می کنند. تناسب دقیق دو بسته لوازم جانبی در فضای داخلی با روکش آلومینیومی سطح جزئیاتی را که تیم Oyster برای توسعه Tempo در طول شش سال به کار برده اند را نشان می دهد. \ عکس: گریگوری هان

خنک کننده براق آلومینیومی اکسترود شده اساساً درست مانند فلاسک های فلزی دوجداره محبوبی عمل می کند که ممکن است قبلاً در همه جا حمل کنید تا قهوه خود را در طول روز گرم یا آب سرد نگه دارید، و یک فضای داخلی مهر و موم شده عایق شده و جاروبرقی را ایجاد می کند که به اندازه کافی بزرگ باشد که 36 قوطی نوشیدنی را در آن قرار دهد. . تنها نکته‌ای که در طراحی وجود دارد این است که اگر آن را فرو برید، نشانه‌های بدبختی شما را برای همیشه خواهد پوشاند (اما این همان چیزی است که برچسب‌های استراتژیک قرار داده شده‌اند).

READ  کافه کیتسونه لس آنجلس دارای فضای داخلی پاریسی با "پیچش ژاپنی" است.

خنک کننده Oyster Tempo Performance Cooler با برچسب هایی با بند شانه ای قرمز با درب بالایی باز با زمینه سبز.

شکل مستطیلی کولر به خودی خود یک نوآوری است. تلاش‌های قبلی برای ساخت هر چیزی فراتر از یک شکل استوانه‌ای عایق‌شده با خلاء، در حفظ شکل خود در یک بازه زمانی طولانی شکست خورده است. Oyster با اطمینان از طراحی خود می ایستد، نه تنها قطعات شکسته را جایگزین می کند، بلکه ادعا می کند که سیاست تعویض آنها حتی در صورتی که کولر شما توسط خرس “ملا شود” آسیب ببیند، ادامه دارد.

دستگیره درب قفل جلو را نزدیک کنید.

درب با محکم کردن دو لولا دسته بلند در دو طرف در یک مهر و موم خلاء قفل می شود. یکی را در جای خود بگذارید و اهرم های درب را به شکل تاشو باز کنید. \ عکس: گریگوری هان

دستگیره شماره گیری خنک کننده تمپو از نزدیک.

عکس: گریگوری هان

جزئیات چرخش چرخشی دسته و سیستم تسمه خنک کننده تمپو را تغییر می دهد.

یک بند یا دسته را می‌توان به‌راحتی و به‌راحتی به لطف سیستم ایمنی صفحه‌نمایش چرخشی تمپو تعویض کرد. \ عکس: گریگوری هان

بند حمل شانه قرمز که به خنک کننده تمپو متصل است.

یک بند شانه نایلونی قرمز پس از بارگیری کولر 12.3 پوندی (خالی) برای مقاصد بیرونی، به راحتی برای بارهای طولانی تر و سنگین تر به Tempo متصل می شود. \ عکس: گریگوری هان

ظاهر بیرونی ممکن است این تصور را ایجاد کند که Tempo فقط برای بارهای متوسط ​​طراحی شده است. اما به دلیل طراحی دیواره نازک، Tempo سه برابر ظرفیت بیشتری را در مقایسه با سایر خنک کننده های روتومولد شده با اندازه مشابه ارائه می دهد.

بند نایلونی قرمز با برچسب مارک مشکی با "کولرهای OYSTER PERFORMANCE" و آرم روی آن دوخته شده است.

عکس: گریگوری هان

به‌عنوان صاحب یک خنک‌کننده بزرگ و غیرقابل حمل، اندازه قابل کنترل Tempo آشکار است، و صادقانه بگویم، برای بیش از 80 درصد از ماجراجویی‌های معمولی پیاده‌روی، کمپینگ یا پیک نیک مناسب است. این را با توانایی خارق‌العاده Tempo در سرد نگه داشتن محتویات بدون کیسه‌های یخ، دسته یا سیستم حمل بند با سوئیچ سریع، قابلیت حمل و نقل عالی و ظاهر خوب صنعتی به لحاظ ذهنی، و تمپو بدون شک خنک ترین کولر موجود در بازار است.

READ  یخچال توکار 48 اینچی Wellness With Signature Kitchen Suite

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

گرگوری هان سردبیر دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید