استودیوی لندنی Oskar Kohnen یک دفتر میفر را با مبلمان مدرن اواسط قرن و قطعات معاصر تجهیز کرده است که “آنقدر خوب طراحی شده اند که هیچ کس جرات دور انداختن آنها را ندارد”.

این دفتر در سه طبقه گسترده شده است و در یک ساختمان مستطیل در محله مایفر لندن با نمای شبکه ای قرار گرفته است.

دفتر مایفر اثر اسکار کوهن دفتر مایفر اثر اسکار کوهن
Oskar Kohnen این دفتر را در منطقه Mayfair لندن طراحی کرد

بنیانگذار استودیو، “احساس خانه شهری دارد.” اسکار کوهنن به Dezeen از دفتری که برای توسعه دهنده طراحی کرده بود گفت املاک کراس تری.

کوهنن در سطح زمین، سالن ورودی را با پانل های چوبی تیره رنگ پوشانده و چراغ های دیوارکوب اضافه کرده تا فضا را به طور ظریفی روشن کند.

مبل Djinn ساخته شده توسط Oliver Mourgeمبل Djinn ساخته شده توسط Oliver Mourge
یک مبل کرم Djinn در راهروی ورودی قرار داده شده بود

یک مبل بی شکل Djinn که توسط طراح صنعتی Olivier Mourge در سال 1965 طراحی شده بود، در یک گوشه قرار داده شد.

Kohnen گفت: “ما خیلی با مبلمان قدیمی کار کردیم و در مورد قطعات جدیدی که تهیه کردیم، امیدواریم آنقدر خوب انتخاب شده باشند که هیچ کس جرات دور انداختن آنها را نداشته باشد.”

فضایی به سبک اتاق نشیمن با مبل L شکلفضایی به سبک اتاق نشیمن با مبل L شکل
طبقه اول دارای فضایی به سبک اتاق نشیمن است

فضای داخلی “گرم و جذاب” فضایی به سبک اتاق نشیمن در طبقه اول را مشخص می کند که در تضاد مستقیم با ظاهر صنعتی بیرونی ایجاد شده است.

یک مبل L شکل مخملی و فولادی ضد زنگ که با رنگ نارنجی سوخته تمام شده بود، در کنار صفحه‌های کفی سفید رنگ‌آمیزی و یک میز قهوه‌خوری رزینی روشن قرار داشت.

آشپزخانه با میز کار ترازوآشپزخانه با میز کار ترازو
لهجه های Terrazzo برای آشپزخانه انتخاب شدند

Kohnen توضیح داد: “فضاهای اجتماعی یک پالت رنگی خاکی و آرام دارند – با این حال آنها سرسبز و دراماتیک هستند.”

یک جفت صندلی راحتی لینا 1955 توسط معمار Gianfranco Frattini نیز در این فضا وجود دارد، در حالی که لعاب های کف تا سقف به یک تراس به سبک مسکونی باز می شود که با گیاهان گلدانی پر شده است.

READ  من از ChatGPT پرسیدم - AI - سوالات طراحی... این چیزی است که گفت... و این چه معنایی برای طراحی وبلاگ ها / وب سایت ها دارد؟
سقف مشبک روشن در اتاق جلسهسقف مشبک روشن در اتاق جلسه
اسکار کوهنن یک سقف مشبک روشن به یکی از اتاق های جلسه اضافه کرد

از تن ها و بافت های مشابهی برای پوشاندن بقیه اتاق ها در این سطح استفاده شده است.

این فضاها شامل یک آشپزخانه با میزهای کاری مدرن ترازو و یک اتاق جلسه با سقف شبکه‌ای قرمز است که در برابر پانل‌های کرم رنگ و صندلی‌های سیاه مدرن قرار گرفته است.

طبقه دوم دفتر اصلی را در خود جای داده است که با ردیف هایی از میزهای چوبی و یک اتاق جلسه-کتابخانه اضافی که با همان رنگ های قرمز رنگ سالن ورودی کم نور مشخص می شود.

کوهن در پایان می‌گوید: «ایده این بود که فضای اداری ایجاد کنیم که دارای روح باشد و به جای فضاهای شرکتی معمولی که در لندن با آن آشنا هستیم، برداشت شخصی‌تر از محیط کار ارائه دهد.

میز در محوطه اصلی دفترمیز در محوطه اصلی دفتر
طبقه دوم دفتر اصلی را در خود جای داده است

استودیوی همنام Kohnen که در سال 2011 تأسیس شد، مجموعه‌ای از پروژه‌های داخلی از جمله یک فروشگاه عینک سبز نعنایی در برلین و یک فروشگاه رنگ صورتی در جنوب غربی لندن را تکمیل کرده است.

عکاسی توسط لوپز را نجات بده.

دیدگاهتان را بنویسید